Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

4 ihale · 3 aktif · 1 pasif · ANTALYA · GAZİPAŞA Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

GAZİPAŞA — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -3 (önceki aya göre)
0 4 7 Eki 24 · 0 ihale Eki 24 Kas 24 · 1 ihale Ara 24 · 4 ihale Ara 24 Oca 25 · 6 ihale Şub 25 · 7 ihale Şub 25 Mar 25 · 3 ihale Nis 25 · 5 ihale Nis 25 May 25 · 3 ihale Haz 25 · 2 ihale Haz 25 Tem 25 · 0 ihale Ağu 25 · 5 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 0 ihale Eki 25 · 1 ihale Eki 25 Kas 25 · 0 ihale Ara 25 · 3 ihale Ara 25 Oca 26 · 5 ihale Şub 26 · 5 ihale Şub 26 Mar 26 · 3 ihale Nis 26 · 5 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 5 ihale Haz 26 Tem 26 · 2 ihale Ağu 26 · 7 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 4 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale ANTALYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
ANTALYA/ GAZİPAŞA İLÇESİ 2026-2027 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNİ TAŞIMA İŞİ
2026/1463073 · ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GAZİPAŞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 03.09.2026
ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GAZİPAŞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/1463073
03.09.2026
Bugün
Hizmet e-İhale ANTALYA İhale İptal Edilmiş
ANTALYA/GAZİPAŞA 2026/2027 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI TEMEL EĞİTİM ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ
2026/1426776 · ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GAZİPAŞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 03.09.2026
ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GAZİPAŞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/1426776
03.09.2026
Bugün
Hizmet e-İhale ANTALYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
İLÇEMİZ GAZİ - BEYOBASI MAHALLESİ ANTALYA MERSİN KARAYOLU, BIÇKICI ÇAYI, ALANYA YOLU BEYOBASI MÜCAVİR SOKAK, HACI CELAL CADDESİ, FADİME TUNCER CADDESİ ARASINDA KALAN YAKLAŞIK 108,30 HA ALANDA 3194 SAYILI İMAR KANUNUNUN 18 MADDE UYGULAMA ÇALIŞMASI
2026/1505227 · GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ (5) · 07.09.2026
GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ (5)
2026/1505227
07.09.2026
4 gün kaldı
Hizmet e-İhale ANTALYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ANTALYA/GAZİPAŞA 2026-2027 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI İLKÖĞRETİM TAŞIMA HİZMETİ ALIMI
2026/1496197 · ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GAZİPAŞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 14.09.2026
ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GAZİPAŞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/1496197
14.09.2026
11 gün kaldı