Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

360 ihale · 0 aktif · 360 pasif · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Filtreyi temizle
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Donuk Baton Döner Alımı
Yüklenici: TUNÇ ET MAMÜLLERİ TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ · 750,000.00 TRY
2026/1419135 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 20.07.2026
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1419135
20.07.2026
45 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Un Alımı
Yüklenici: YETKİNCAN GIDA VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 862,500.00 TRY
2026/1403229 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 13.07.2026
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1403229
13.07.2026
52 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Piliç Ürünleri Alımı
Yüklenici: ALPBEY GIDA TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ · 2,193,750.00 TRY
2026/1402596 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 01.07.2026
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1402596
01.07.2026
64 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Vantilatör Alımı
Yüklenici: ONSES ELEKTRİK OTOMASYON BİLGİ SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 123,750.00 TRY
2026/1378591 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 29.06.2026
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1378591
29.06.2026
66 gün geçti
Hizmet KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Jeneratör Bakım Hizmeti (Hızır41 )
Yüklenici: GAMATECH ENERJİ SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 110,000.00 TRY
2026/1383822 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 23.06.2026
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1383822
23.06.2026
72 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Baskısız Karton Kutu Alımı
Yüklenici: DES AMBALAJ OLUKLU MUKAVVA KUTU VE KAĞIT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 52,425.00 TRY
2026/1461190 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 20.05.2026
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1461190
20.05.2026
106 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gofret alımı
Yüklenici: METRO GROSMARKET BAKIRKÖY ALIŞVERİŞ HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 102,972.00 TRY
2026/1434152 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 15.05.2026
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1434152
15.05.2026
111 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Maden Suyu Çeşitleri Alımı
Yüklenici: TESBİHCİOGLU PETROL ÜRÜNLERİ TURİZM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 2,026,000.00 TRY
2026/1381328 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 15.05.2026
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1381328
15.05.2026
111 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ekmeklik Buğday Unu
Yüklenici: ESKAR GIDA MADDELERİ PAZARLAMA İNŞAAT TURİZM TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 2,003,400.00 TRY
2026/1403906 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 08.05.2026
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1403906
08.05.2026
118 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ekmeklik Buğday Unu
Yüklenici: YETKİNCAN GIDA VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 1,170,000.00 TRY
2026/1393037 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 08.05.2026
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1393037
08.05.2026
118 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Türk Kahve Makinası
Yüklenici: TEMEL KARDEŞLER DAY.TÜK.MAL.PAZ.TUR.İNŞ.TAAH.İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. · 23,700.00 TRY
2026/1433401 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 05.05.2026
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1433401
05.05.2026
121 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Bakır Börek Tepsi Alımı
Yüklenici: ASKOM OTEL-RESTAURANT EKİPMANLARI DONATIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 169,400.00 TRY
2026/1430932 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 04.05.2026
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1430932
04.05.2026
122 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Bakliyat ve Makarna Çeşitleri Alımı
Yüklenici: ESKAR GIDA MADDELERİ PAZARLAMA İNŞAAT TURİZM TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 1,684,800.00 TRY
2026/1378629 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 04.05.2026
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1378629
04.05.2026
122 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Servis Arabası Çöp Kovası Alımı
Yüklenici: ASKOM OTEL-RESTAURANT EKİPMANLARI DONATIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 120,000.00 TRY
2026/1403367 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 04.05.2026
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1403367
04.05.2026
122 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Süt Ürünleri Alımı ( Yarım Yağlı )
Yüklenici: SÜTAŞ SÜT ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ · 5,625,000.00 TRY
2026/1404735 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 04.05.2026
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1404735
04.05.2026
122 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Sucuk Dolum Makinesi Alımı
Yüklenici: YILMAZ ET MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 490,000.00 TRY
2026/1461283 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 29.04.2026
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1461283
29.04.2026
127 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Sarf Malzeme Alımı
Yüklenici: ALP METE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,000,028.67 TRY
2026/1402661 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 27.04.2026
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1402661
27.04.2026
129 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Su Çeşitleri Alımı
Yüklenici: TESBİHCİOGLU PETROL ÜRÜNLERİ TURİZM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 6,280,000.00 TRY
2026/1420598 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 27.04.2026
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1420598
27.04.2026
129 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Donuk Sebze ve Meyve Ürünleri Alımı
Yüklenici: ATMACA TAVUKÇULUK ETVE SÜT ÜRÜN.GIDİNŞ.SA.Tİ.LTD.ŞT · 1,566,340.00 TRY
2026/1393078 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 27.04.2026
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1393078
27.04.2026
129 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Pastane İmalat Ürünleri Alımı
Yüklenici: DOĞA LOJİSTİK GIDA DAĞITIM HİZM.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. · 1,523,150.00 TRY
2026/1378664 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 22.04.2026
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1378664
22.04.2026
134 gün geçti