Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

360 ihale · 0 aktif · 360 pasif · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ Filtreyi temizle
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Endüstriyel Blender Alımı
Yüklenici: MOTA KURUMSAL TEDARİK GIDA HİJYEN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 26,250.00 TRY
2026/1431504 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 04.02.2026
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1431504
04.02.2026
211 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Elektrikli Isıtıcı Alımı
Yüklenici: MASTAŞ MAKİNA KALIPSANAYİ VE TİCARET A.Ş. · 48,207.60 TRY
2026/1378457 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 04.02.2026
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1378457
04.02.2026
211 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Taze Baskılı Kahve Paketi Alımı
Yüklenici: PACCPACK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 241,500.00 TRY
2026/1382315 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 02.02.2026
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1382315
02.02.2026
213 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Baskılı Sarf Malzeme Alımı
Yüklenici: DCK AMBALAJ İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ · 43,800.00 TRY
2026/1433174 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 26.01.2026
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1433174
26.01.2026
220 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Plastik Kristal Tabak Alımı
Yüklenici: DCK AMBALAJ İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ · 192,000.00 TRY
2026/1432754 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 23.01.2026
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1432754
23.01.2026
223 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Masa ve Sandalye Alımı
Yüklenici: EMEY ENDÜSTRİYEL PLASTİK VE MUTFAK GEREÇLERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,399,500.00 TRY
2026/1419930 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 12.01.2026
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1419930
12.01.2026
234 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Domates Salçası Alımı
Yüklenici: ESKAR GIDA MADDELERİ PAZARLAMA İNŞAAT TURİZM TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 225,000.00 TRY
2026/1430848 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 09.01.2026
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1430848
09.01.2026
237 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ocak Alımı
Yüklenici: AKKURTOĞLU ENDÜSTRİYEL MUTFAK ÜRÜNLERİ VE MOBİLYA TASARIM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 116,100.00 TRY
2026/1461088 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 05.01.2026
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1461088
05.01.2026
241 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Maden Suyu Çeşitleri Alımı
Yüklenici: TESBİHCİOGLU PETROL ÜRÜNLERİ TURİZM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 494,900.00 TRY
2026/1433992 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 30.12.2025
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1433992
30.12.2025
247 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Çay Alımı
Yüklenici: ÖZMEYDAN GIDA NAKLİYAT İNŞAAT TAAHHÜT OYUN VE EĞLENCE SALONLARI İŞLETMECİLİĞİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 190,500.00 TRY
2026/1433036 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 29.12.2025
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1433036
29.12.2025
248 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Projeksiyon Alımı
Yüklenici: GÖKKUŞAĞI BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 59,000.00 TRY
2026/1403534 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 29.12.2025
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1403534
29.12.2025
248 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gıda Ürünleri Alımı
Yüklenici: ÖZMEYDAN GIDA NAKLİYAT İNŞAAT TAAHHÜT OYUN VE EĞLENCE SALONLARI İŞLETMECİLİĞİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 300,400.00 TRY
2026/1431847 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 24.12.2025
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1431847
24.12.2025
253 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Pastane İmalar Ürünleri Alımı
Yüklenici: DOĞA LOJİSTİK GIDA DAĞITIM HİZM.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. · 2,286,641.67 TRY
2026/1431968 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 24.12.2025
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1431968
24.12.2025
253 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Elektrikli El Aletleri Alımı
Yüklenici: GİRİŞİM DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 18,900.00 TRY
2026/1419748 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 23.12.2025
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1419748
23.12.2025
254 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Su Sebili Alımı
Yüklenici: GAYRET MOBİLYA DAYANIKLI TÜK.MAL.TURSAN.TİC.LTD.ŞTİ. · 26,670.00 TRY
2026/1378095 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 23.12.2025
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1378095
23.12.2025
254 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Sarf Malzeme Alımı
Yüklenici: ALP METE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,029,398.50 TRY
2026/1420733 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 23.12.2025
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1420733
23.12.2025
254 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Dana Yan Et Ürünleri Alımı
Yüklenici: KARTEPE ANIT GIDA PAZARLAMA HAYVANCILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 384,740.00 TRY
2026/1431820 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 22.12.2025
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1431820
22.12.2025
255 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Bakliyat ve Makarna Çeşitleri Alımı
Yüklenici: ÖZMEYDAN GIDA NAKLİYAT İNŞAAT TAAHHÜT OYUN VE EĞLENCE SALONLARI İŞLETMECİLİĞİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 769,000.00 TRY
2026/1391382 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 22.12.2025
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1391382
22.12.2025
255 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kilitli Poşet Alımı
Yüklenici: DCK AMBALAJ İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ · 115,320.00 TRY
2026/1378291 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 18.12.2025
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1378291
18.12.2025
259 gün geçti
Mal KOCAELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Un Alımı
Yüklenici: YETKİNCAN GIDA VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 540,000.00 TRY
2026/1433869 · ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360) · 17.12.2025
ANTİKKAPI TURİZM İŞLETMECİLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (360)
2026/1433869
17.12.2025
260 gün geçti