Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

5.610 ihale · 29 aktif · 5.581 pasif · ARDAHAN Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ARDAHAN — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -10 (önceki aya göre)
0 18 36 Eki 24 · 15 ihale Eki 24 Kas 24 · 8 ihale Ara 24 · 21 ihale Ara 24 Oca 25 · 12 ihale Şub 25 · 12 ihale Şub 25 Mar 25 · 16 ihale Nis 25 · 11 ihale Nis 25 May 25 · 13 ihale Haz 25 · 12 ihale Haz 25 Tem 25 · 27 ihale Ağu 25 · 24 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 36 ihale Eki 25 · 22 ihale Eki 25 Kas 25 · 7 ihale Ara 25 · 21 ihale Ara 25 Oca 26 · 9 ihale Şub 26 · 4 ihale Şub 26 Mar 26 · 15 ihale Nis 26 · 14 ihale Nis 26 May 26 · 9 ihale Haz 26 · 25 ihale Haz 26 Tem 26 · 22 ihale Ağu 26 · 21 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 11 ihale Eyl 26
Mal e-İhale ARDAHAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026 Yılı Ardahan İl Sağlık Müdürlüğüne Bağlı Tesis Ardahan Devlet Hastanesi 7 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı İhalesi
2026/1592221 · ARDAHAN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (82) · 21.09.2026
ARDAHAN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (82)
2026/1592221
21.09.2026
18 gün kaldı
Mal e-İhale ARDAHAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026 Yılı Ardahan İl Sağlık Müdürlüğü ve Bağlı Tesisler 103 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı İhalesi
2026/1552786 · ARDAHAN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (82) · 17.09.2026
ARDAHAN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (82)
2026/1552786
17.09.2026
14 gün kaldı
Hizmet e-İhale ARDAHAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında Ardahan İli Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 230 İlköğretim Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula 18 Hat (Araç) İle 166 İş Günü Taşınması İşi
2026/1588713 · ARDAHAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 17.09.2026
ARDAHAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/1588713
17.09.2026
14 gün kaldı
Mal e-İhale ARDAHAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026/2027 Okul Pansiyonu için Gıda Sebze Meyve veTavuk Eti ile Unlu Mamüller Alımı(İhale KısmiTeklifle Yapılacaktır)
2026/1560931 · GÖLE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EYÜP SABRİ ÇARMIKLI ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 16.09.2026
GÖLE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EYÜP SABRİ ÇARMIKLI ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/1560931
16.09.2026
13 gün kaldı
Hizmet e-İhale ARDAHAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Asansör Revizyon Hizmet Alımı İşi
2026/1585800 · ARDAHAN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (54) · 16.09.2026
ARDAHAN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (54)
2026/1585800
16.09.2026
13 gün kaldı
Mal e-İhale ARDAHAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Fitness Ekipmanları
2026/1527069 · ARDAHAN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (54) · 15.09.2026
ARDAHAN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (54)
2026/1527069
15.09.2026
12 gün kaldı
Mal e-İhale ARDAHAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Ardahan İl Özel İdaresine Bağlı Damal ve Çıldır İlçe Şantiyeleri İle Sosyal Tesisleri Hizmet Binalarında Kullanılmak Üzere Kışlık Yakacak İhtiyacı olan 200 Ton Portakal ve Fındık Tipi Linyit Kömürü Satın Alınması İşi
2026/1563724 · ARDAHAN İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 08.09.2026
ARDAHAN İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/1563724
08.09.2026
5 gün kaldı
Yapım e-İhale ARDAHAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Kilit Parke Taşı ile Yol ve Kaldırım Yapım İşi
2026/1566830 · ARDAHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 08.09.2026
ARDAHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/1566830
08.09.2026
5 gün kaldı
Hizmet e-İhale ARDAHAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Ardahan İli Posof İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı 37 Yerleşim Birimlerindeki 218 İlköğretim ve Ortaöğretim Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula 22 Hat ( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1495415 · ARDAHAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ POSOF İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 03.09.2026
ARDAHAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ POSOF İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/1495415
03.09.2026
Bugün
Mal e-İhale ARDAHAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Yakacak Malzemesi Alımı
2026/1568476 · ARDAHAN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (54) · 03.09.2026
ARDAHAN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (54)
2026/1568476
03.09.2026
Bugün
Yapım e-İhale ARDAHAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Ardahan İli Hanak İlçesi Gençlik Merkezi Yapım İşi
2026/1501227 · ARDAHAN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (54) · 01.09.2026
ARDAHAN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (54)
2026/1501227
01.09.2026
2 gün geçti
Hizmet e-İhale ARDAHAN İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Ardahan İli / Posof İli İlçesi Taşımalı Eğitim Kapsamındaki 15 Özel Eğitim Öğrenci ve Kursiyerlerinin 12 Yerleşim Birimlerinden 2 Taşıma Merkezi Okul/Sınıflara 5 araç ile 181 Gün Taşınma İşi
2026/1465879 · ARDAHAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ POSOF İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 28.08.2026
ARDAHAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ POSOF İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/1465879
28.08.2026
6 gün geçti
Hizmet e-İhale ARDAHAN İhale İptal Edilmiş
Ardahan İli Damal İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle ve Köylerindeki 203 İlköğretim ve 12 Özel Eğitim Öğrencisinin 3 Taşıma Merkezi Okula 19 Araç ve 3 Rehber Personel ile 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1299972 · ARDAHAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DAMAL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 26.08.2026
ARDAHAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DAMAL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/1299972
26.08.2026
8 gün geçti
Hizmet e-İhale ARDAHAN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
ÇILDIR MEM 2026/2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNİ TAŞIMA İŞİ
2026/1418989 · ARDAHAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇILDIR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 24.08.2026
ARDAHAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇILDIR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/1418989
24.08.2026
10 gün geçti
Mal e-İhale ARDAHAN İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
MUHTELİF GIDA ALIMI ( KURU GIDA ALIMI, KAHVALTI MALZEMESİ ALIMI, SEBZE-MEYVE ALIMI, TATLI-POĞAÇA ALIMI, BEYAZ ET ALIMI )
2026/1424738 · ARDAHAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KAZIM KARABEKİR YATILI BÖLGE ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 20.08.2026
ARDAHAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KAZIM KARABEKİR YATILI BÖLGE ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2026/1424738
20.08.2026
14 gün geçti
Hizmet e-İhale ARDAHAN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
ÇILDIR MEM 2026/2027 İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ
2026/1346189 · ARDAHAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇILDIR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 17.08.2026
ARDAHAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇILDIR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/1346189
17.08.2026
17 gün geçti
Hizmet e-İhale ARDAHAN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Hanak İlçesi Millî Eğitim Müdürlüğü’nce Gerçekleştirilecek Olan Hanak İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle ve Köylerdeki 19 Özel Eğitim Öğrencisinin 2 Taşıma Merkezi Okula 7 Araç ve 7 Rehber Personel İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1342432 · ARDAHAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HANAK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 17.08.2026
ARDAHAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HANAK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/1342432
17.08.2026
17 gün geçti
Hizmet e-İhale ARDAHAN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Ardahan İli Merkez İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 76 Özel Eğitim Öğrencisi Veli Vasinin 5 Taşıma Merkezi Okula 9 Hat (Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1277516 · ARDAHAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 17.08.2026
ARDAHAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/1277516
17.08.2026
17 gün geçti
Mal e-İhale ARDAHAN İhale İptal Edilmiş
Mutfak Malzemeleri ve Laboratuvar Malzemeleri
2026/1332779 · ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (20) · 14.08.2026
ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (20)
2026/1332779
14.08.2026
20 gün geçti
Hizmet e-İhale ARDAHAN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yön Kapsamında Ardahan Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 922 İlköğretim Öğrencisinin 16 Taşıma Merkezi Okula 77 Hat (Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1222885 · ARDAHAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 13.08.2026
ARDAHAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/1222885
13.08.2026
21 gün geçti