Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

20 ihale · 0 aktif · 20 pasif · Arnavutköy Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Hizmet Binaları Tabela Yapım ve Araç Giydirme Hizmeti Alım İşi
Yüklenici: İLKİM MİMARLIK DEKORASYON İNŞAAT VE MOBİLYA İMALATI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,348,000.00 TRY
2026/1136212 · ARNAVUTKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 26.06.2026
ARNAVUTKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/1136212
26.06.2026
69 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Arnavutköy Radyo Festivali Hizmet Alım İşi
Yüklenici: YÜZYIL ORGANİZASYON TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,200,000.00 TRY
2026/1063637 · ARNAVUTKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 16.06.2026
ARNAVUTKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/1063637
16.06.2026
79 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı Basılı ve Baskılı Malzeme Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: ZEN REKLAM ORGANİZASYON LİMİTED ŞİRKETİ · 53,757,150.00 TRY
2025/2371115 · ARNAVUTKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 20.01.2026
ARNAVUTKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2025/2371115
20.01.2026
226 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı Yeni Medya Akademisi İletişim ve Eğitim Programı Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: ARTUR ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ İNŞAAT YATIRIM TAAHHÜT HİZMETLERİ NAKLİYAT GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 4,083,500.00 TRY
2025/2425576 · ARNAVUTKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 19.01.2026
ARNAVUTKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2025/2425576
19.01.2026
227 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı Açılış, Temel Atma Organizasyonu Hizmet Alım İşi
Yüklenici: ARTUR ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ İNŞAAT YATIRIM TAAHHÜT HİZMETLERİ NAKLİYAT GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 18.261.000,00 TRY
2025/2302491 · ARNAVUTKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI - BASIN VE YAYIN MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 12.01.2026
ARNAVUTKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI - BASIN VE YAYIN MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2025/2302491
12.01.2026
234 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Vinil Uygulama ve Baskılı Malzeme Hizmeti Alımı İşi
Yüklenici: KÜLTÜR SANAT BASIMEVİ VE REKLAMCILIK ORGANİZASYON SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 6,159,000.00 TRY
2025/1535497 · ARNAVUTKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI - BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 14.10.2025
ARNAVUTKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI - BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2025/1535497
14.10.2025
324 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YENİ MEDYA AKADEMİSİ MAL ALIMI İŞİ
Yüklenici: ARTUR ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ İNŞAAT YATIRIM TAAHHÜT HİZMETLERİ NAKLİYAT GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 2.199.900,00 TRY
2025/343559 · Arnavutköy Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü (20) · 07.03.2025
Arnavutköy Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü (20)
2025/343559
07.03.2025
545 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 Yılı Açılış ve Temel Atma Organizasyonu Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: ARTUR ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ İNŞAAT YATIRIM TAAHHÜT HİZMETLERİ NAKLİYAT GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 6.534.000,00 TRY
2025/39945 · ARNAVUTKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI - BASIN VE YAYIN MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 04.02.2025
ARNAVUTKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI - BASIN VE YAYIN MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2025/39945
04.02.2025
576 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 Yılı Basılı ve Baskılı Malzeme HizmetiAlımı
Yüklenici: KÜLTÜR SANAT BASIMEVİ VE REKLAMCILIK ORGANİZASYON SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 46,500,500.00 TRY
2024/1626851 · ARNAVUTKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI - BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 26.12.2024
ARNAVUTKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI - BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2024/1626851
26.12.2024
616 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale İptal Edilmiş
2025 Yılı Açılış, Temel Atma Organizasyon Hizmeti Alım İşi
2024/1631352 · ARNAVUTKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI - BASIN VE YAYIN MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 24.12.2024
ARNAVUTKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI - BASIN VE YAYIN MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2024/1631352
24.12.2024
618 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MUHTELİF BAYRAK ALIM İŞİ
Yüklenici: VİZYON365 REKLAM ORGANİZASYON TEMİZLİK İNŞAAT TEKSTİL TURİZM GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.035.000,00 TRY
2024/1616229 · Arnavutköy Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü (20) · 27.11.2024
Arnavutköy Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü (20)
2024/1616229
27.11.2024
645 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Teknik Ekipman ve Malzemeleri Mal Alım İşi
Yüklenici: VİZYON365 REKLAM ORGANİZASYON TEMİZLİK İNŞAAT TEKSTİL TURİZM GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.045.000,00 TRY
2024/1410097 · ARNAVUTKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI - BASIN VE YAYIN MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 23.10.2024
ARNAVUTKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI - BASIN VE YAYIN MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2024/1410097
23.10.2024
680 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BELEDİYE TESİSLERİ TABELA HİZMETİ ALIMI
Yüklenici: ARTUR ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ İNŞAAT YATIRIM TAAHHÜT HİZMETLERİ NAKLİYAT GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 2.005.000,00 TRY
2024/1297509 · Arnavutköy Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü (20) · 02.10.2024
Arnavutköy Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü (20)
2024/1297509
02.10.2024
701 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 YILI AÇILIŞ, TEMEL ATMA ORGANİZASYONU HİZMETİ ALIMI
Yüklenici: ARTUR ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ İNŞAAT YATIRIM TAAHHÜT HİZMETLERİ NAKLİYAT GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 2.055.000,00 TRY
2024/1292167 · Arnavutköy Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü (20) · 02.10.2024
Arnavutköy Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü (20)
2024/1292167
02.10.2024
701 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İlçemiz sınırları içinde yeni tanıtım alanları oluşturmak, mevcut alanların bakım onarımını yapmak vatandaşların hizmetlerden daha etkili haberdar olması ve faydalanması amacıyla AÇIK HAVA MECRA ÜRETİM, MONTAJ, MALZEME VE BAKIM HİZMETİ ALIMI İŞİ
Yüklenici: MARİNAPARK CAFE RESTORAN İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5.419.860,00 TRY
2024/1005909 · Arnavutköy Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü (20) · 26.08.2024
Arnavutköy Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü (20)
2024/1005909
26.08.2024
738 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
EĞİTİM SETİ HİZMETİ ALIM İŞİ
Yüklenici: PELİKAN BASIM MATBAA VE AMBALAJ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.573.950,00 TRY
2024/943804 · Arnavutköy Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü (20) · 22.07.2024
Arnavutköy Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü (20)
2024/943804
22.07.2024
773 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 YILI KURUMSAL TANITIM MATERYALLERİ TASARIM VE BASKI HİZMETİ ALIMI İŞİ
Yüklenici: İSABET MEDYA REKLAM ORGANİZASYON MATBAACILIK VE BİLİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 11.978.200,00 TRY
2023/1473167 · Arnavutköy Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü (20) · 16.01.2024
Arnavutköy Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü (20)
2023/1473167
16.01.2024
961 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 YILI AÇIK HAVA TANITIM MATERYALLERİ TASARIM VE BASIMI HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: CEMAL KARADEMİR · 8.591.000,00 TRY
2023/1441495 · Arnavutköy Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü (20) · 11.01.2024
Arnavutköy Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü (20)
2023/1441495
11.01.2024
966 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İSİM VE YÖNLENDİRME TABELALARI HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: İSA YILDIZ · 615.000,00 TRY
2023/1417860 · Arnavutköy Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü (20) · 08.12.2023
Arnavutköy Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü (20)
2023/1417860
08.12.2023
1000 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 YILI TOPLU SMS HİZMETİ SATINALMA İŞİ
Yüklenici: TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ · 1.255.800,00 TRY
2023/1418177 · Arnavutköy Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü (20) · 08.12.2023
Arnavutköy Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü (20)
2023/1418177
08.12.2023
1000 gün geçti