Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

22 ihale · 0 aktif · 22 pasif · Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale ERZURUM Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 Eğitim-Öğretim Yılı 148 İlköğretim ve Şehit Sedat Atalay İmam Hatip Ortaokulu Öğrencilerinin 180 Gün Günübirlik Taşıma Merkezi Okullara Taşıma İşi
2026/1417760 · AŞKALE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 24.08.2026
AŞKALE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1417760
24.08.2026
10 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZURUM Teklif Değerlendirme Tamamlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 Eğitim-Öğretim Yılı 8 Özel Eğitim Öğrencilerinin 184 Gün Günübirlik Taşıma Merkezi Okullara Taşıma İşi
Yüklenici: SALİH AKSAKAL · 283,176.00 TRY
2025/1398629 · ERZURUM İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AŞKALE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 05.09.2025
ERZURUM İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AŞKALE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2025/1398629
05.09.2025
363 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 Eğitim-Öğretim Yılı 41 Ortaöğretim Öğrencilerinin 184 Gün Günübirlik Kandilli Borsa İstanbul Anadolu Lisesine Taşıma İşi
Yüklenici: SÜLEYMAN ÇOBAN · 304,520.00 TRY
2025/1350723 · ERZURUM İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AŞKALE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 01.09.2025
ERZURUM İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AŞKALE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2025/1350723
01.09.2025
367 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 Eğitim-Öğretim Yılı 174 İlköğretim ve Şehit Sedat Atalay İmam Hatip Ortaokulu Öğrencilerinin 184 Gün Günübirlik Taşıma Merkezi Okullara Taşıma İşi
Yüklenici: ŞAKİR BALGİ · 440,680.00 TRY
2025/1103068 · ERZURUM İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AŞKALE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 19.08.2025
ERZURUM İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AŞKALE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2025/1103068
19.08.2025
380 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılı 3 İlköğretim Öğrencilerinin 150 Gün Günübirlik Taşıma Merkezi Okullara Taşıma İşi
Yüklenici: HÜSAMETTİN KARACA · 237.000,00 TRY
2024/1341844 · Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 09.10.2024
Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2024/1341844
09.10.2024
694 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılı 11 İlköğretim Öğrencilerinin 178 Gün Günübirlik Taşıma Merkezi Okullara Taşıma İşi
Yüklenici: ADEM KILIÇ · 252.226,00 TRY
2024/1195781 · Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 11.09.2024
Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2024/1195781
11.09.2024
722 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılı 37 İlköğretim Öğrencilerinin 180 Gün Günübirlik Taşıma Merkezi Okullara Taşıma İşi
Yüklenici: ALİ ATEŞ · 457.200,00 TRY
2024/1185300 · Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 10.09.2024
Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2024/1185300
10.09.2024
723 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılı 42 İlköğretim Öğrencilerinin 180 Gün Günübirlik Taşıma Merkezi Okullara Taşıma İşi
Yüklenici: ABDULKADİR GÜNDÜZ · 203.400,00 TRY
2024/1159546 · Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 04.09.2024
Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2024/1159546
04.09.2024
729 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılı 170 İlköğretim Öğrencilerinin 180 Gün Günübirlik Taşıma Merkezi Okullara Taşıma İşi
Yüklenici: ŞAKİR BALGİ · 314.100,00 TRY
2024/953075 · Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 19.08.2024
Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2024/953075
19.08.2024
745 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılı Aşkale İlçesine bağlı 16 Özel Eğitim Öğrencilerinin Taşıma Hizmet Alım İşi
Yüklenici: SÜLEYMAN ÇOBAN · 207.459,58 TRY
2024/977085 · Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 31.07.2024
Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2024/977085
31.07.2024
764 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılı 89 İmam Hatip Ortaokulu ve Ortaöğretim Öğrencilerinin 180 Gün Günübirlik Taşıma Hizmet Alım İşi
Yüklenici: YÜCEL SAĞLAM · 216.000,00 TRY
2024/953163 · Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 31.07.2024
Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2024/953163
31.07.2024
764 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı 3 Ortaöğretim Öğrencilerinin 180 Gün Günübirlik Taşıma Merkezi Okullara Taşıma Hizmet Alım İşi
Yüklenici: HÜSAMETTİN KARACA · 287.400,00 TRY
2023/964157 · Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 13.09.2023
Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2023/964157
13.09.2023
1086 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı 20 İlköğretim Öğrencilerinin 180 Gün Günübirlik Taşıma Merkezi Okullara Taşıma İşi
Yüklenici: ABDULKADİR GÜNDÜZ · 138.780,00 TRY
2023/944155 · Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 12.09.2023
Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2023/944155
12.09.2023
1087 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı 40 Ortaöğretim Öğrencilerinin 180 Gün Günübirlik Taşıma Merkezi Okullara Taşıma Hizmet Alım İşi
Yüklenici: SÜLEYMAN ÇOBAN · 594.180,00 TRY
2023/930875 · Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 08.09.2023
Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2023/930875
08.09.2023
1091 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı 62 Ortaöğretim Öğrencilerinin 180 Gün Günübirlik Taşıma Merkezi Okullara Taşıma Hizmet Alım İşi
Yüklenici: SERDAR EKTİ · 509.400,00 TRY
2023/929737 · Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 08.09.2023
Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2023/929737
08.09.2023
1091 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı 79 Ortaöğretim Öğrencilerinin 180 Gün Günübirlik Taşıma Merkezi Okullara Taşıma Hizmet Alım İşi
Yüklenici: SERDAR EKTİ · 207.900,00 TRY
2023/928230 · Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 07.09.2023
Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2023/928230
07.09.2023
1092 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı 66 Ortaöğretim Öğrencilerinin 180 Gün Günübirlik Taşıma Merkezi Okullara Taşıma Hizmet Alım İşi
Yüklenici: NAİM GÜLEÇ · 198.000,00 TRY
2023/925435 · Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 07.09.2023
Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2023/925435
07.09.2023
1092 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı 71 Ortaöğretim Öğrencilerinin 180 Gün Günübirlik Taşıma Merkezi Okullara Taşıma Hizmet Alım İşi
Yüklenici: ŞAHİN GAZİ KAYA · 304.200,00 TRY
2023/924921 · Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 07.09.2023
Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2023/924921
07.09.2023
1092 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı 50 İlköğretim Öğrencilerinin 180 Gün Günübirlik Taşıma Merkezi Okullara Taşıma İşi
Yüklenici: ÖMER YILDIZ · 458.100,00 TRY
2023/892273 · Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 05.09.2023
Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2023/892273
05.09.2023
1094 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı 51 İlköğretim Öğrencilerinin 180 Gün Günübirlik Taşıma Merkezi Okullara Taşıma İşi
Yüklenici: ŞAKİR BALGİ · 261.000,00 TRY
2023/889937 · Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 01.09.2023
Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2023/889937
01.09.2023
1098 gün geçti