Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

174 ihale · 2 aktif · 172 pasif · ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Filtreyi temizle
Mal e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026 YILI YAZILIM VE LİSANS ALIMI(6 KISIM)
2026/1477537 · ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 16.09.2026
ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2026/1477537
16.09.2026
13 gün kaldı
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Entegre Dijital Hizmetler Yazılım Geliştirme ve Bakım Hizmeti Alımı
2026/1335134 · ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 02.09.2026
ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2026/1335134
02.09.2026
1 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026 YILI BESLENME DESTEĞİ MAL ALIMI
2026/1315004 · ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 19.08.2026
ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2026/1315004
19.08.2026
15 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
HASTA BEZİ MAL ALIMI
2026/1329863 · ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 12.08.2026
ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2026/1329863
12.08.2026
22 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Yazıcı Parçaları Mal Alımı
2026/1272588 · ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 07.08.2026
ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2026/1272588
07.08.2026
27 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL İhale İptal Edilmiş
Belediye Hizmet Binası ve Ek Hizmet Birimlerinde Kullanılmak Üzere Beyaz Eşya Alımı
2026/1049277 · ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 16.07.2026
ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2026/1049277
16.07.2026
49 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İlaçlama ve Dezenfeksiyon Biriminde Kullanılmak Üzere Biyosidal Ürün ve İlaçlama Sırt Pompası Alımı (5 kısım)
Yüklenici: IŞIK HAYVAN SAĞLIĞI ÜRÜNLERİ VE MEDİKAL TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,783,000.00 TRY
2026/993072 · ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 10.07.2026
ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2026/993072
10.07.2026
55 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı Merkezi İklimlendirme Sistemleri Periyodik Bakım Hizmeti Alımı
Yüklenici: SAKURA TEKNİK MÜHENDİSLİK İNŞAAT ELEKTRİK TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,740,950.00 TRY
2026/947840 · ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 15.06.2026
ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2026/947840
15.06.2026
80 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Sarf Malzeme, Veteriner İlaç, Beşeri İlaç ve Plastik Malzeme Alımı (4 Kısım)
Yüklenici: BOLU TED ECZA DEPOSU İLAÇ TARIM HAYVANCILIK İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,667,900.00 TRY
2026/847906 · ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 05.06.2026
ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2026/847906
05.06.2026
90 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL İhale İptal Edilmiş
Prof Dr Türkan Saylan Tıp Merkezi ve Diğer Sağlık Birimlerinde Kullanılmak Üzere Tıbbi Sarf Malzeme ve Tıbbi Alet Alımı
2026/651240 · ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 01.06.2026
ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2026/651240
01.06.2026
94 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL İhale İptal Edilmiş
Belediye Hizmet Binası ve Ek Hizmet Birimlerinde Kullanılmak Üzere Beyaz Eşya Alımı
2026/543802 · ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 27.04.2026
ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2026/543802
27.04.2026
129 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI BELEDİYEMİZ ANA BİNA VE EK HİZMET BİRİMLERİNİN İÇ VE DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ HİZMET ALIMI
Yüklenici: ARMİTA TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ · 2,774,500.00 TRY
2026/534353 · ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 24.04.2026
ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2026/534353
24.04.2026
132 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BASIN YAYIN EKİPMAN ALIMI
Yüklenici: MS TEDARİK TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,248,480.00 TRY
2026/519842 · ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 21.04.2026
ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2026/519842
21.04.2026
135 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Veteriner Demirbaş Malzeme Alımı
Yüklenici: TISCOMED HASTANE EKİPMANLARI MEDİKAL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,185,275.00 TRY
2026/369931 · ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 30.03.2026
ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2026/369931
30.03.2026
157 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Prof Dr Türkan Saylan Tıp Merkezi Laboratuvarında Kullanılmak Üzere Sarf Malzeme
Yüklenici: VESTA MEDİKAL İTHALAT İHRACAT PAZARLAMA TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 23,331,000.00 TRY
2026/336062 · ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 26.03.2026
ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2026/336062
26.03.2026
161 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kedi ve Köpek Maması
Yüklenici: A Z DESTEK HİZMETLERİ VE İHTİYAÇ ÜRÜNLERİ EĞİTİM TURİZM YEM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,483,350.00 TRY
2026/268585 · ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 12.03.2026
ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2026/268585
12.03.2026
175 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL İhale İptal Edilmiş
Belediye Hizmet Binası ve Ek Hizmet Birimlerinde Kullanılmak Üzere Beyaz Eşya Alımı
2026/215591 · ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 06.03.2026
ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2026/215591
06.03.2026
181 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ataşehir Belediyesi Dış Birimler CCTV Sistemleri Periyodik Kontrolü, Yeni CCTV Sistemleri Alımı ve Kurulumu
Yüklenici: EXPER GÜVENLİK BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ İNTERAKTİF ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,197,495.00 TRY
2026/201264 · ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 27.02.2026
ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2026/201264
27.02.2026
188 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı Kırtasiye Malzeme Alımı
Yüklenici: YAĞMUR KIRTASİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,051,828.00 TRY
2026/185405 · ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 23.02.2026
ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2026/185405
23.02.2026
192 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI SİSTEM BAKIM VE GÜNCELLEME HİZMETİ
Yüklenici: İSTANBUL PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ · 15.390.000,00 TRY
2026/64827 · ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174) · 13.02.2026
ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (174)
2026/64827
13.02.2026
202 gün geçti