Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

7 ihale · 0 aktif · 7 pasif · Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale İSTANBUL Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026 2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İSTANBUL İLİ ATAŞEHİR İLÇESİ 815 ÖĞRENCİ 78 ARAÇ 78 REHBER PERSONEL 41 MERKEZ 78 HAT 78 ARAÇ 78 REHBER PERSONEL İLE 181 İŞ GÜNÜ TAŞIMA İŞİ
2026/1303866 · İSTANBUL İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ATAŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 24.08.2026
İSTANBUL İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ATAŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2026/1303866
24.08.2026
10 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ATAŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİ TAŞIMASI HİZMET ALIMI
Yüklenici: GÖKTÜRK VİP TAŞIMACILIK TURİZM İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 18.059.112,40 TRY
2025/995558 · DESTEK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 11.08.2025
DESTEK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2025/995558
11.08.2025
388 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ATAŞEHİR İLÇE MEM RESMİ VE ÖZEL OKULLARIN 826921 ADET ÜCRETSİZ DERS KİTAPLARI DAĞITIM İŞİ
Yüklenici: CEMAL İKİZOĞLU · 1.090.000,00 TRY
2025/1141773 · DESTEK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 30.07.2025
DESTEK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2025/1141773
30.07.2025
400 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YETERLİK BİLGİLERİ TABLOSU SUNULAN VE TEKLİFLERİN ELEKTRONİK ORTAMDA ALINDIĞI 2024-2025 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ATAŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖZEL EĞİTİM TAŞIMA HİZMET ALIMI İHALELERİNDE UYGULANACAK
Yüklenici: GÖKTÜRK VİP TAŞIMACILIK TURİZM İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 15.571.292,40 TRY
2024/982104 · DESTEK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 28.08.2024
DESTEK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2024/982104
28.08.2024
736 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale İptal Edilmiş
YETERLİK BİLGİLERİ TABLOSU SUNULAN VE TEKLİFLERİN ELEKTRONİK ORTAMDA ALINDIĞI 2024-2025 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ATAŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖZEL EĞİTİM TAŞIMA HİZMET ALIMI İHALELERİNDE UYGULANACAK
2024/916126 · DESTEK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 19.08.2024
DESTEK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2024/916126
19.08.2024
745 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Özel ve Resmi Okul Öncesi İlk, Orta, Lise ve Dengi Okullarındaki öğrencilere 2024-2025 Öğretim yılında okutulacak, 761045 adet ders kitabının dağıtılması işi
Yüklenici: CEMAL İKİZOĞLU · 790.000,00 TRY
2024/1025336 · DESTEK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 08.08.2024
DESTEK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2024/1025336
08.08.2024
756 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Eğitim Taşıma Hizmet Alım İşi
Yüklenici: ER CİHAN TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.844.587,52 TRY
2023/707965 · Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (7) · 21.08.2023
Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (7)
2023/707965
21.08.2023
1109 gün geçti