Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

5 ihale · 0 aktif · 5 pasif · AVCILAR BELEDİYESİ EMLAK İSTİMLAK MÜDÜRLÜĞÜ İŞLETME VE İŞTİRAKLER ŞEFLİĞİ Filtreyi temizle
Mal e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SOSYAL TESİSLER İÇİN MUTFAK MALZEMELERİ
Yüklenici: RMK KIRTASİYE TEKSTİL GIDA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.998.980,00 TRY
2025/151754 · AVCILAR BELEDİYESİ EMLAK İSTİMLAK MÜDÜRLÜĞÜ İŞLETME VE İŞTİRAKLER ŞEFLİĞİ (5) · 11.03.2025
AVCILAR BELEDİYESİ EMLAK İSTİMLAK MÜDÜRLÜĞÜ İŞLETME VE İŞTİRAKLER ŞEFLİĞİ (5)
2025/151754
11.03.2025
541 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
GIDA MELZEMELERİ VE ERZAK PAKETİ MAL
Yüklenici: MAYDO İNŞAAT GIDA TURİZM TEMİZLİK VE OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 15.365.600,00 TRY
2025/151681 · AVCILAR BELEDİYESİ EMLAK İSTİMLAK MÜDÜRLÜĞÜ İŞLETME VE İŞTİRAKLER ŞEFLİĞİ (5) · 28.02.2025
AVCILAR BELEDİYESİ EMLAK İSTİMLAK MÜDÜRLÜĞÜ İŞLETME VE İŞTİRAKLER ŞEFLİĞİ (5)
2025/151681
28.02.2025
552 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
GIDA MALZEMELERİ VE ERZAK PAKETİ MAL
Yüklenici: MAYDO İNŞAAT GIDA TURİZM TEMİZLİK VE OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 9.946.960,00 TRY
2025/151714 · AVCILAR BELEDİYESİ EMLAK İSTİMLAK MÜDÜRLÜĞÜ İŞLETME VE İŞTİRAKLER ŞEFLİĞİ (5) · 05.02.2025
AVCILAR BELEDİYESİ EMLAK İSTİMLAK MÜDÜRLÜĞÜ İŞLETME VE İŞTİRAKLER ŞEFLİĞİ (5)
2025/151714
05.02.2025
575 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL İhale İptal Edilmiş
Gıda ve İçecek Malzemelerinin,Gıda ve İçecek Malzemelerinin Servisinde Kullanılan Yardımcı Malzemeler ve Tek Kullanımlık Malzemelerinin Mal Alım İşi
2023/1052804 · AVCILAR BELEDİYESİ EMLAK İSTİMLAK MÜDÜRLÜĞÜ İŞLETME VE İŞTİRAKLER ŞEFLİĞİ (5) · 25.10.2023
AVCILAR BELEDİYESİ EMLAK İSTİMLAK MÜDÜRLÜĞÜ İŞLETME VE İŞTİRAKLER ŞEFLİĞİ (5)
2023/1052804
25.10.2023
1044 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gıda ve İçecek (Alkollü-Alkolsüz) malzemelerinin
Yüklenici: MAYDO İNŞAAT GIDA TURİZM TEMİZLİK VE OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.329.642,00 TRY
2023/1080307 · AVCILAR BELEDİYESİ EMLAK İSTİMLAK MÜDÜRLÜĞÜ İŞLETME VE İŞTİRAKLER ŞEFLİĞİ (5) · 09.10.2023
AVCILAR BELEDİYESİ EMLAK İSTİMLAK MÜDÜRLÜĞÜ İŞLETME VE İŞTİRAKLER ŞEFLİĞİ (5)
2023/1080307
09.10.2023
1060 gün geçti