Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

19 ihale · 0 aktif · 19 pasif · AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ Filtreyi temizle
Mal e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BARIŞ MANÇO KÜLTÜR MERKEZİ YILDIZ KENTER SAHNESİ TEKNİK MALZEME ALIM İŞİ
Yüklenici: ŞOV PRODÜKSİYON ORGANİZASYON SES VE GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,357,850.00 TRY
2026/633315 · AVCILAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 21.04.2026
AVCILAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2026/633315
21.04.2026
135 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI RESMÎ, DUYURU, BİLGİLENDİRME VE TANITIM HİZMETLERİ ALIM İŞİ
Yüklenici: MOMENT MEDYA REKLAM ORGANİZASYON VE BİLİŞİM HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 16,440,000.00 TRY
2026/333916 · AVCILAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 27.03.2026
AVCILAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2026/333916
27.03.2026
160 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ULUSAL VE ULUSLARARASI KÜLTÜR SANAT VE SOSYAL ETKİNLİKLER ORGANİZASYONU HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: VİGOR KÜLTÜR SANAT DANIŞMANLIK AJANSI ANONİM ŞİRKETİ · 28.044.000,00 TRY
2025/2339684 · AVCILAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 27.01.2026
AVCILAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2025/2339684
27.01.2026
219 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale İptal Edilmiş
MİLLİ BAYRAMLARDA VE KURUM FAALİYETLERİ İLE DOĞRUDAN İLGİLİ OLAN TANITIMLARIN YAPILMASI AMACIYLA GÖRSEL, YAZILI BASKI VE DUYURU MATERYALLERİNİN TEMİNİ VE UYGULAMASI HİZMET ALIMI İŞİ
2025/2448764 · AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 26.01.2026
AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2025/2448764
26.01.2026
220 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
DUYURU VE TANITIM MATERYALLERİ BASIMI VE ASIMI HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: MOMENT MEDYA REKLAM ORGANİZASYON VE BİLİŞİM HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 1.904.500,00 TRY
2025/1781822 · AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 04.11.2025
AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2025/1781822
04.11.2025
303 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 YILI RAMAZAN AYI ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU HİZMET ALIMI
Yüklenici: MİL SEYAHAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.595.000,00 TRY
2025/275589 · AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 24.02.2025
AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2025/275589
24.02.2025
556 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MİLLİ BAYRAMLARDA VE KURUM FAALİYETLERİ İLE DOĞRUDAN İLGİLİ OLAN TANITIMLARIN YAPILMASI AMACIYLA GÖRSEL, YAZILI BASKI VE DUYURU MATERYALLERİNİN TEMİNİ VE UYGULAMASI
Yüklenici: DERİN OFSET VE AMBALAJ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 11.150.750,00 TRY
2024/1919403 · AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 10.02.2025
AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2024/1919403
10.02.2025
570 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ULUSAL VE ULUSLARARASI KÜLTÜREL ETKİNLİKLERİN ORGANİZASYONU HİZMETİ ALIMI
Yüklenici: GÜNPARK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 32.739.600,00 TRY
2024/1781945 · AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 17.01.2025
AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2024/1781945
17.01.2025
594 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 YILI UZAKTAN VE YÜZ YÜZE EĞİTİM HİZMETİ ALIM İŞİ
Yüklenici: YENİ FİKİR EĞİTİM TASARIM REKLAM VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 31.685.220,00 TRY
2024/1565434 · AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 18.12.2024
AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2024/1565434
18.12.2024
624 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 YILI UZAKTAN VE YÜZYÜZE EĞİTİM
Yüklenici: YENİ FİKİR EĞİTİM TASARIM REKLAM VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 11.812.550,00 TRY
2024/1140131 · AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 27.09.2024
AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2024/1140131
27.09.2024
706 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BOĞAZ TURLARI İÇİN GEMİ HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: ALTINOK OTOMOTİV VE TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.920.000,00 TRY
2024/1119009 · AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 27.08.2024
AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2024/1119009
27.08.2024
737 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI İLE 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI ORGANİZASYONU
Yüklenici: GÜNPARK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 12.338.000,00 TRY
2024/960662 · AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 16.08.2024
AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2024/960662
16.08.2024
748 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 YILI YAZ YÜZME KURSU ORGANİZASYONU
Yüklenici: YENİ FİKİR EĞİTİM TASARIM REKLAM VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.894.500,00 TRY
2024/890881 · AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 16.07.2024
AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2024/890881
16.07.2024
779 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 YILI YAZ DÖNEMİ KURSLARI EĞİTİM
Yüklenici: ENGİN GÖNÜL · 1.898.460,00 TRY
2024/827293 · AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 02.07.2024
AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2024/827293
02.07.2024
793 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale İptal Edilmiş
2024 YILI ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU HİZMET ALIM İŞİ
2024/66243 · AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 20.02.2024
AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2024/66243
20.02.2024
926 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
DUYURU VE TANITIM MATERYALLERİ BASIMI VE ASIMI HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: DERİN OFSET VE AMBALAJ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 7.991.500,00 TRY
2024/82051 · AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 16.02.2024
AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2024/82051
16.02.2024
930 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale İptal Edilmiş
LED EKRANLI ARAÇ KİRALAMA HİZMET ALIMI İŞİ
2024/61483 · AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 13.02.2024
AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2024/61483
13.02.2024
933 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
LED EKRANLI ARAÇ TEMİNİ HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: SML SES SİSTEMLERİ ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 594.000,00 TRY
2023/975595 · AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 21.09.2023
AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2023/975595
21.09.2023
1078 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale İptal Edilmiş
Avcılar Gençlik ve Doğa Festivali Organizasyonu Hizmet Alımı İşi
2023/811738 · AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 04.09.2023
AVCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2023/811738
04.09.2023
1095 gün geçti