Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

81 ihale · 1 aktif · 80 pasif · BALIKESİR · DURSUNBEY Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

DURSUNBEY — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -2 (önceki aya göre)
0 2 4 Eki 24 · 0 ihale Eki 24 Kas 24 · 4 ihale Ara 24 · 4 ihale Ara 24 Oca 25 · 1 ihale Şub 25 · 3 ihale Şub 25 Mar 25 · 2 ihale Nis 25 · 1 ihale Nis 25 May 25 · 0 ihale Haz 25 · 2 ihale Haz 25 Tem 25 · 2 ihale Ağu 25 · 3 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 0 ihale Eki 25 · 0 ihale Eki 25 Kas 25 · 1 ihale Ara 25 · 4 ihale Ara 25 Oca 26 · 0 ihale Şub 26 · 0 ihale Şub 26 Mar 26 · 3 ihale Nis 26 · 2 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 1 ihale Haz 26 Tem 26 · 0 ihale Ağu 26 · 3 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale BALIKESİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
DURSUNBEY KAPALI SPOR SALONU EK ANTRENMAN BİNASI
2026/1615894 · DURSUNBEY BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (13) · 22.09.2026
DURSUNBEY BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (13)
2026/1615894
22.09.2026
19 gün kaldı
Hizmet e-İhale BALIKESİR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI, ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİ TAŞIMA UYGULAMASI KAPSAMINDAKİ 35 ÖĞRENCİNİN, 9 HAT İLE, 4 TAŞIMA MERKEZİ OKULA, REHBER PERSONEL EŞLİĞİNDE, 181 GÜN SÜREYLE, GELİŞ-GİDİŞ TAŞINMASI
2026/1361324 · BALIKESİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DURSUNBEY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 20.08.2026
BALIKESİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DURSUNBEY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1361324
20.08.2026
14 gün geçti
Hizmet e-İhale BALIKESİR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI, TAŞIMALI ORTAÖĞRETİM UYGULAMASI KAPSAMNDAKİ ÖĞRENCİLERİN 181 GÜN SÜRE İLE GÜNLÜK GELİŞ GİDİŞ TAŞINMASI
2026/1242218 · BALIKESİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DURSUNBEY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 12.08.2026
BALIKESİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DURSUNBEY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1242218
12.08.2026
22 gün geçti
Hizmet e-İhale BALIKESİR Sözleşme İmzalanmış
2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI, TAŞIMALI İLKÖĞRETİM UYGULAMASI, KAPSAMINDAKİ ÖRENCİLERİN 181 GÜN SÜRE İLE , OKULLARINA GÜNLÜK GELİŞ-GİDİŞ TAŞINMASI HİZMET ALIMI İŞİ
2026/1230377 · BALIKESİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DURSUNBEY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 04.08.2026
BALIKESİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DURSUNBEY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1230377
04.08.2026
30 gün geçti
Mal e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
1 adet 4*2 suv binek araç alımı
Yüklenici: BAŞTAŞ OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 1,558,000.00 TRY
2026/964553 · DURSUNBEY BELEDİYE BAŞKANLIĞI ETÜT VE PROJE MÜDÜRLÜĞÜ (1) · 08.06.2026
DURSUNBEY BELEDİYE BAŞKANLIĞI ETÜT VE PROJE MÜDÜRLÜĞÜ (1)
2026/964553
08.06.2026
87 gün geçti
Hizmet e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Dursunbey Orman İşletme Müdürlüğünde 2026 Yılında üretilecek Orman Emvallerinin Boylama ve Mesaha işleri ile Tasnif -Depolama İşlerinin takibi,kontrolü ve tekniğine uygun yapılması Hizmet Alımı
Yüklenici: YUNUSCAN KARTAL · 6,529,500.00 TRY
2026/441171 · BALIKESİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DURSUNBEY ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 28.04.2026
BALIKESİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DURSUNBEY ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/441171
28.04.2026
128 gün geçti
Hizmet e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Alaçam Orman Isletme Müdürlügünde 2026 Yilinda üretilecek Orman Emvallerinin Boylama ve Mesaha isleri ile Tasnif -Depolama Islerinin takibi,kontrolü ve teknigine uygun yapilmasi isi
Yüklenici: DURSUNBEY ORMANCILIK MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,891,550.00 TRY
2026/689448 · BALIKESİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ALAÇAM ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (25) · 24.04.2026
BALIKESİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ALAÇAM ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (25)
2026/689448
24.04.2026
132 gün geçti
Mal e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yol Kaplama Malzemesi Satın Alınması
Yüklenici: KÜTAHYA BAŞTAŞ BETON PARKE-BORDÜR İNŞAAT NAKLİYAT MADENCİLİK TEMİZLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ - TAVŞANLI ŞUBESİ · 5,696,000.00 TRY
2026/368786 · DURSUNBEY BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (13) · 27.03.2026
DURSUNBEY BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (13)
2026/368786
27.03.2026
160 gün geçti
Yapım e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Alaçam - Dursunbey Orman İşletme Müdürlükleri Hizmet Binası ve Çevre Düzenleme Yapım İşi
Yüklenici: PAY İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ · 174,000,000.00 TRY
2026/344052 · BALIKESİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ALAÇAM ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (25) · 26.03.2026
BALIKESİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ALAÇAM ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (25)
2026/344052
26.03.2026
161 gün geçti
Hizmet e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Alaçam Orman İşletme Müdürlüğünde 2026 Yılında üretilecek Orman Emvallerinin Boylama ve Mesaha işleri ile Tasnif -Depolama İşlerinin takibi,kontrolü ve tekniğine uygun yapılması işi
Yüklenici: BETÜL DUMAN ORMANCILIK MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,761,950.00 TRY
2026/330612 · ALAÇAM ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (25) · 13.03.2026
ALAÇAM ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (25)
2026/330612
13.03.2026
174 gün geçti
Mal e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Çift Kabin (Uzun Şasi, Kasalı), 350L, 20L EcoBlue Upgrade 165PS, 6 İleri Manuel, Dizel
Yüklenici: ACAMAR OTOMOTİV İNŞAAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 1,657,000.00 TRY
2025/2285080 · DURSUNBEY BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (13) · 26.12.2025
DURSUNBEY BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (13)
2025/2285080
26.12.2025
251 gün geçti
Mal e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AKARYAKIT VE LPG ALIMI
Yüklenici: KABAKÇI PETROL UN VE UNLU MAMULLER MOBİLYA BEYAZ EŞYA MEFRUŞAT SARRAFİYE NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 11.959.950,00 TRY
2025/1966143 · DURSUNBEY BELEDİYESİ Mali Hizmetler Müdürlüğü (4) · 10.12.2025
DURSUNBEY BELEDİYESİ Mali Hizmetler Müdürlüğü (4)
2025/1966143
10.12.2025
267 gün geçti
Hizmet e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Alaçam Orman İşletme Müdürlüğü; İstasyon Depo Şefliği Fidanlık Son Depo 2026 yılı orman emvali İstifleme
Yüklenici: İSMAİL HAKKI MICIRLAR · 6.350.325,00 TRY
2025/1987455 · ALAÇAM ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (25) · 10.12.2025
ALAÇAM ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (25)
2025/1987455
10.12.2025
267 gün geçti
Hizmet e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Alaçam Orman İşletme Müdürlüğü, İstasyon Depo Şefliği, Sarnıç Son Emval Deposunda 2026 yılı için istifleme işi
Yüklenici: MEHMET ŞAHİN · 1.299.200,00 TRY
2025/2009089 · ALAÇAM ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (25) · 10.12.2025
ALAÇAM ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (25)
2025/2009089
10.12.2025
267 gün geçti
Hizmet e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TARLABAŞI SONDEPO VE HIDIRLIK DEPO İSTİFLEME İŞİ
Yüklenici: HALİL KÖRÜKÇÜOĞLU · 6.720.500,00 TRY
2025/1757751 · Orman İşletme Müdürlüğü-Dursunbey DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 17.11.2025
Orman İşletme Müdürlüğü-Dursunbey DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2025/1757751
17.11.2025
290 gün geçti
Hizmet e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Dursunbey Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü mutfağında üretilen öğle yemeğinin ilçemiz Taşıma Merkezi İlk-Orta Okul ve Liselere Nakliyesi, Dağıtımı ve Dağıtım Sonrası Temizlik İşleri Hizmet Alımı İş
Yüklenici: MEHMET YILDIRIM · 315,052.22 TRY
2025/1280113 · DURSUNBEY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (1) · 26.08.2025
DURSUNBEY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (1)
2025/1280113
26.08.2025
373 gün geçti
Hizmet e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 ÖZEL EĞİTİM TAŞIMA KAPSAMINDA, 9 HATTAKİ 31 ÖĞRENCİNİN, REHBER PERSONEL EŞLİĞİNDE 185 GÜN SÜREYLE GÜNLÜK GELİŞ-GİDİŞ TAŞINMASI
Yüklenici: İBRAHİM YILDIRIM · 955.014,00 TRY
2025/1011679 · Dursunbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (12) · 11.08.2025
Dursunbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (12)
2025/1011679
11.08.2025
388 gün geçti
Hizmet e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 TAŞIMALI ORTAÖĞRETİM UYGULAMASI KAPSAMINDAKI 442 ÖĞRENCİNİN 30 HAT İLE 185 GÜN SÜREYLE GELİŞ-GİDİŞ TAŞINMASI İŞİ
Yüklenici: HALİL İNAN · 1.290.745,00 TRY
2025/997071 · Dursunbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (12) · 05.08.2025
Dursunbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (12)
2025/997071
05.08.2025
394 gün geçti
Hizmet e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI, TAŞIMALI İLKÖĞRETİM UYGULAMASI KAPSAMINDAKI 270 ÖĞRENCİNİN, 185 GÜN SÜRE İLE GÜNLÜK GELİŞ-GİDİŞ TAŞINMASI İŞİ
Yüklenici: BAYRAM CANBAY · 690.050,00 TRY
2025/985095 · Dursunbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (12) · 31.07.2025
Dursunbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (12)
2025/985095
31.07.2025
399 gün geçti
Mal e-İhale BALIKESİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MEYDAN DÜZENLENMESİ PROJESİ DOĞAL TRAVERTEN TAŞI VE BORDÜR SATIN
Yüklenici: META MİMARİ MADEN ENERJİ VE TARIM ANONİM ŞİRKETİ · 2.635.000,00 TRY
2025/971537 · DURSUNBEY BELEDİYESİ Fen İşleri Müdürlüğü (13) · 14.07.2025
DURSUNBEY BELEDİYESİ Fen İşleri Müdürlüğü (13)
2025/971537
14.07.2025
416 gün geçti