Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

45 ihale · 4 aktif · 41 pasif · BAYBURT · DEMİRÖZÜ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

DEMİRÖZÜ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay +1 (önceki aya göre)
0 2 3 Eki 24 · 3 ihale Eki 24 Kas 24 · 2 ihale Ara 24 · 1 ihale Ara 24 Oca 25 · 1 ihale Şub 25 · 2 ihale Şub 25 Mar 25 · 0 ihale Nis 25 · 1 ihale Nis 25 May 25 · 0 ihale Haz 25 · 0 ihale Haz 25 Tem 25 · 3 ihale Ağu 25 · 1 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 0 ihale Eki 25 · 2 ihale Eki 25 Kas 25 · 1 ihale Ara 25 · 2 ihale Ara 25 Oca 26 · 2 ihale Şub 26 · 0 ihale Şub 26 Mar 26 · 0 ihale Nis 26 · 3 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 1 ihale Haz 26 Tem 26 · 3 ihale Ağu 26 · 2 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 3 ihale Eyl 26
Mal e-İhale BAYBURT İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Kombine Kanal Açma Aracı
2026/1567417 · DEMİRÖZÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MEMURLUĞU (16) · 14.09.2026
DEMİRÖZÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MEMURLUĞU (16)
2026/1567417
14.09.2026
11 gün kaldı
Yapım e-İhale BAYBURT İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
DEMİRÖZÜ BELEDİYESİ KAPALI PAZAR YERİ
2026/1606691 · DEMİRÖZÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MEMURLUĞU (16) · 11.09.2026
DEMİRÖZÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MEMURLUĞU (16)
2026/1606691
11.09.2026
8 gün kaldı
Mal e-İhale BAYBURT İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
HAZIR BETON VE DEMİR ALIMI
2026/1578761 · GÖKÇEDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (19) · 09.09.2026
GÖKÇEDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (19)
2026/1578761
09.09.2026
6 gün kaldı
Yapım e-İhale BAYBURT İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
DEMİRÖZÜ BELEDİYESİ TEKSTİL FABRİKASI YAPIM İŞİ
2026/1512666 · DEMİRÖZÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MEMURLUĞU (16) · 31.08.2026
DEMİRÖZÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MEMURLUĞU (16)
2026/1512666
31.08.2026
3 gün geçti
Mal e-İhale BAYBURT Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
ÇOCUK OYUN GRUBU ALIMI
2026/1440415 · GÖKÇEDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (19) · 13.08.2026
GÖKÇEDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (19)
2026/1440415
13.08.2026
21 gün geçti
Hizmet e-İhale BAYBURT Sonuç İlanı Yayımlanmış
2026-2027 EĞİTİM VE ÖĞRETİM ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ
2026/1171837 · BAYBURT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEMİRÖZÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 30.07.2026
BAYBURT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEMİRÖZÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2026/1171837
30.07.2026
35 gün geçti
Hizmet e-İhale BAYBURT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNİN TAŞINMA İŞİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU 12 NOLU GÖKÇEDERE KARAYOLU YOLCU TAŞIMA KOOPERATİFİ · 775,289.48 TRY
2026/1187009 · BAYBURT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEMİRÖZÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 20.07.2026
BAYBURT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEMİRÖZÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2026/1187009
20.07.2026
45 gün geçti
Yapım e-İhale BAYBURT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KİLİTLİ PARKE VE BETON BORDÜR İLE YOL VE KALDIRIM YAPIM İŞİ
Yüklenici: AHMET İNCE · 5,500,000.00 TRY
2026/1175347 · DEMİRÖZÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MEMURLUĞU (16) · 14.07.2026
DEMİRÖZÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MEMURLUĞU (16)
2026/1175347
14.07.2026
51 gün geçti
Mal e-İhale BAYBURT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HAZIR BETON VE DEMİR
Yüklenici: TEKİNLER HAZIR BETON HAYVANCILIK NAKLİYAT TAŞ OCAĞI MADENCİLİK İNŞAAT İTHALAT İHRACAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,792,500.00 TRY
2026/963503 · GÖKÇEDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (19) · 19.06.2026
GÖKÇEDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (19)
2026/963503
19.06.2026
76 gün geçti
Yapım e-İhale BAYBURT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
DEMİRÖZÜ BELEDİYESİ MİLLET BAHÇESİ, KAPALI HALI SAHA, KAFE ve MESCİT YAPIM İŞİ
Yüklenici: KOŞAL İNŞAAT SANAYİ İTHALAT İHRACAT PETROL MAKİNA EMLAK OTOMOBİLCİLİK GIDA ODUN KÖMÜR TEMİZLİK HİZMETLERİ DAHİLİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 18,668,000.00 TRY
2026/643580 · DEMİRÖZÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MEMURLUĞU (16) · 29.04.2026
DEMİRÖZÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MEMURLUĞU (16)
2026/643580
29.04.2026
127 gün geçti
Mal e-İhale BAYBURT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HAYVANCILIK MAKİNELERİ
Yüklenici: EYUP IŞIK · 2,153,900.00 TRY
2026/757244 · GÖKÇEDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (19) · 27.04.2026
GÖKÇEDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (19)
2026/757244
27.04.2026
129 gün geçti
Mal e-İhale BAYBURT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MUHTELİF ÇELİK MALZEMESİ VE SANDVİÇ ÇATI PANELİ
Yüklenici: MEHMET ALİM YAKUPOĞLU · 2,917,070.00 TRY
2026/706257 · GÖKÇEDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (19) · 21.04.2026
GÖKÇEDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (19)
2026/706257
21.04.2026
135 gün geçti
Mal e-İhale BAYBURT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Mali Yılı Akaryakıt ve Yağ Temini
Yüklenici: ABBASOĞLU KOLLEKTİF ŞİRKETİ · 4.865.150,00 TRY
2025/2258561 · DEMİRÖZÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (16) · 05.01.2026
DEMİRÖZÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (16)
2025/2258561
05.01.2026
241 gün geçti
Mal e-İhale BAYBURT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Muhtelif Boyutlarda Çelik Malzeme
Yüklenici: HÜSEYİN EMRE SÜME · 1.449.950,00 TRY
2025/2430601 · DEMİRÖZÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (16) · 02.01.2026
DEMİRÖZÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (16)
2025/2430601
02.01.2026
244 gün geçti
Mal e-İhale BAYBURT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OYUN GRUBU, BANK, KAMELYA ve ZEMİN MALZEMESİ
Yüklenici: TEORİK YAPI İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.850.053,69 TRY
2025/2135991 · DEMİRÖZÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (16) · 22.12.2025
DEMİRÖZÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (16)
2025/2135991
22.12.2025
255 gün geçti
Mal e-İhale BAYBURT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AKARYAKIT (MOTORİN)
Yüklenici: ABBASOĞLU KOLLEKTİF ŞİRKETİ · 2.674.800,00 TRY
2025/2075037 · GÖKÇEDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (19) · 09.12.2025
GÖKÇEDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (19)
2025/2075037
09.12.2025
268 gün geçti
Mal e-İhale BAYBURT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
50*27 BOYUTLARINDA BETON BORDÜR
Yüklenici: AHMET İNCE · 959.600,00 TRY
2025/2082696 · DEMİRÖZÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (16) · 25.11.2025
DEMİRÖZÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (16)
2025/2082696
25.11.2025
282 gün geçti
Mal e-İhale BAYBURT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
PEYZAJ MALZEMESİ
Yüklenici: ONUR AKBAŞ · 762.500,00 TRY
2025/1663784 · GÖKÇEDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (19) · 09.10.2025
GÖKÇEDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (19)
2025/1663784
09.10.2025
329 gün geçti
Yapım e-İhale BAYBURT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TAŞ DUVAR YAPIMI
Yüklenici: ÖZTÜRKLER HAFRİYAT İNŞAAT NAKLİYAT TARIM HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.641.000,00 TRY
2025/1614702 · GÖKÇEDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (19) · 03.10.2025
GÖKÇEDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (19)
2025/1614702
03.10.2025
335 gün geçti
Hizmet e-İhale BAYBURT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Demirözü İlçesi ve Köylerinin 2025-2026 Eğitim Öğretim Dönemi İlköğretim Öğrencilerinin Taşınması
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU 12 NOLU GÖKÇEDERE KARAYOLU YOLCU TAŞIMA KOOPERATİFİ · 320,050.00 TRY
2025/1042983 · BAYBURT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEMİRÖZÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 18.08.2025
BAYBURT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEMİRÖZÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2025/1042983
18.08.2025
381 gün geçti