Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

638 ihale · 6 aktif · 632 pasif · BİLECİK · BİLECİK MERKEZ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

BİLECİK MERKEZ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -18 (önceki aya göre)
0 16 32 Eki 24 · 10 ihale Eki 24 Kas 24 · 18 ihale Ara 24 · 21 ihale Ara 24 Oca 25 · 13 ihale Şub 25 · 14 ihale Şub 25 Mar 25 · 15 ihale Nis 25 · 16 ihale Nis 25 May 25 · 17 ihale Haz 25 · 14 ihale Haz 25 Tem 25 · 18 ihale Ağu 25 · 11 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 16 ihale Eki 25 · 12 ihale Eki 25 Kas 25 · 22 ihale Ara 25 · 12 ihale Ara 25 Oca 26 · 24 ihale Şub 26 · 14 ihale Şub 26 Mar 26 · 22 ihale Nis 26 · 22 ihale Nis 26 May 26 · 32 ihale Haz 26 · 30 ihale Haz 26 Tem 26 · 31 ihale Ağu 26 · 22 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 4 ihale Eyl 26
Mal e-İhale BİLECİK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
AGREGA ALIMI İŞİ
2026/1600516 · BİLECİK İL ÖZEL İDARESİ YOL VE ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 14.09.2026
BİLECİK İL ÖZEL İDARESİ YOL VE ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/1600516
14.09.2026
11 gün kaldı
Mal e-İhale BİLECİK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
MEB AKUB MALZEME ALIMI İŞİ
2026/1590079 · BİLECİK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 07.09.2026
BİLECİK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/1590079
07.09.2026
4 gün kaldı
Mal e-İhale BİLECİK İhale İptal Edilmiş
Bilecik (Merkez) Belediyesi Fen İşleri Atölyesinde İhtiyaç Duyulan Mobilya Aksesuar vb mal/malzeme alım işi ihalesi
2026/1504182 · BİLECİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (29) · 03.09.2026
BİLECİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (29)
2026/1504182
03.09.2026
Bugün
Mal e-İhale BİLECİK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Bilecik (Merkez) Belediyesine ait alanlarda kullanılmak üzere ihtiyaç duyulan Oturma Bankı, Piknik Masası, Kamelya yapımı vb işler için kereste mal/malzeme alımı işi
2026/1498220 · BİLECİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (29) · 02.09.2026
BİLECİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (29)
2026/1498220
02.09.2026
1 gün geçti
Mal e-İhale BİLECİK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
PORTAKAL KÖMÜR (İTHAL)
2026/1406731 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BOZÜYÜK AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (11) · 31.08.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BOZÜYÜK AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (11)
2026/1406731
31.08.2026
3 gün geçti
Yapım e-İhale BİLECİK İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
BİLECİK GÜNDÜZ BAKIM, REHABİLİTASYON VE AİLE DANIŞMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ İSTİNAT DUVARI YAPIM İŞİ
2026/1531001 · BİLECİK İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (35) · 27.08.2026
BİLECİK İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (35)
2026/1531001
27.08.2026
7 gün geçti
Yapım e-İhale BİLECİK Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Bilecik Kadın Konukevi Müdürlüğü Sundurma Yapım İşi
2026/1530786 · BİLECİK İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (35) · 27.08.2026
BİLECİK İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (35)
2026/1530786
27.08.2026
7 gün geçti
Mal e-İhale BİLECİK Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Osb Levha, Suntalam ve Ham MDF Mal Alım İşi
2026/1484615 · BİLECİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (29) · 26.08.2026
BİLECİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (29)
2026/1484615
26.08.2026
8 gün geçti
Yapım e-İhale BİLECİK Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Bilecik Orman İşletme Müdürlüğü Bakacak Orman İşletme Şefliği 84 Kodlu Orman Yolu (B Tipi Yeni Yol) ve Orman Yolunda Büyük Onarım Yapım İşi
2026/1507095 · BURSA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BİLECİK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (152) · 25.08.2026
BURSA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BİLECİK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (152)
2026/1507095
25.08.2026
9 gün geçti
Mal e-İhale BİLECİK Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
BİLECİK BELEDİYESİ DEMİR-ÇELİK VE PROFİL MALZEMELERİ
2026/1390425 · BİLECİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (29) · 20.08.2026
BİLECİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (29)
2026/1390425
20.08.2026
14 gün geçti
Hizmet e-İhale BİLECİK Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Millî Eğitim Bakanlığı Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği kapsamında Bilecik ili Merkez ilçesinde bulunan taşımalı eğitim kapsamındaki özel eğitim öğrencilerinin taşıma merkezi okullara 17 araç ile 181 iş günü taşınması hizmet alımı işi
2026/1309286 · BİLECİK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 19.08.2026
BİLECİK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2026/1309286
19.08.2026
15 gün geçti
Yapım e-İhale BİLECİK Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
A ve B Blok Lojmanların Muhtelif Onarım İşi
2026/1398132 · BİLECİK ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 18.08.2026
BİLECİK ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/1398132
18.08.2026
16 gün geçti
Hizmet e-İhale BİLECİK Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
BİLECİK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ
2026/1298727 · BİLECİK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 18.08.2026
BİLECİK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2026/1298727
18.08.2026
16 gün geçti
Yapım e-İhale BİLECİK Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Hizmet Binası Isıtma Sisteminin Yenilenmesi İşi
2026/1377366 · BİLECİK ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 17.08.2026
BİLECİK ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/1377366
17.08.2026
17 gün geçti
Mal e-İhale BİLECİK Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Bilecik Orman İşletme Müdürlüğü 2026 Yılı İş Makinesi Akaryakıt (Motorin Diğer-Kurşunsuz Benzin 95 Oktan) Mal Alım İşi (Teknik şartnamede belirtilen taşıma ve sistem kurulumu esaslı)
2026/1363090 · BURSA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BİLECİK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (152) · 12.08.2026
BURSA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BİLECİK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (152)
2026/1363090
12.08.2026
22 gün geçti
Mal e-İhale BİLECİK Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
SARF KARŞILIĞI ÜST DÜZEY FAKOEMÜLSİFİKASYON CİHAZI KULLANIMI
2026/1107808 · BİLECİK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BİLECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (7) · 11.08.2026
BİLECİK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BİLECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (7)
2026/1107808
11.08.2026
23 gün geçti
Hizmet BİLECİK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kayı Orman İşletme Şefliği 513 nolu bölmede orman emvali üretim işi
Yüklenici: ALİ ÇELİKER · 500,000.00 TRY
2026/1501902 · BURSA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BİLECİK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (152) · 10.08.2026
BURSA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BİLECİK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (152)
2026/1501902
10.08.2026
24 gün geçti
Hizmet BİLECİK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kayı Orman İşletme Şefliği 520 nolu bölmede orman emvali üretim işi
Yüklenici: ALİ ÇELİKER · 500,000.00 TRY
2026/1501716 · BURSA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BİLECİK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (152) · 10.08.2026
BURSA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BİLECİK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (152)
2026/1501716
10.08.2026
24 gün geçti
Hizmet e-İhale BİLECİK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
14/09/2026 - 31/12/2026 tarihleri arasında Bilecik Özel Eğitim İlkokulu, Ortaokulu ve Meslek Okulunda gündüzlü olarak okuyan ve parasız yatılılık şartlarını taşıyan 90 öğrenciye 73 iş günü öğle yemeği verme işi
Yüklenici: SUNUM TEMİZLİK ORGANİZASYON VE HAZIR YEMEK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ · 491,961.60 TRY
2026/1373950 · BİLECİK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BİLECİK ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULU III. KADEME MÜDÜRLÜĞÜ (1) · 06.08.2026
BİLECİK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BİLECİK ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULU III. KADEME MÜDÜRLÜĞÜ (1)
2026/1373950
06.08.2026
28 gün geçti
Hizmet BİLECİK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kayı Orman İşletme Şefliği 431 nolu bölmede orman emvali üretim işi
Yüklenici: CEMAL FİDAN · 500,000.00 TRY
2026/1481745 · BURSA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BİLECİK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (152) · 06.08.2026
BURSA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BİLECİK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (152)
2026/1481745
06.08.2026
28 gün geçti