Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

68 ihale · 2 aktif · 66 pasif · BURSA · YENİŞEHİR Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

YENİŞEHİR — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -2 (önceki aya göre)
0 3 6 Eki 24 · 5 ihale Eki 24 Kas 24 · 0 ihale Ara 24 · 6 ihale Ara 24 Oca 25 · 1 ihale Şub 25 · 3 ihale Şub 25 Mar 25 · 0 ihale Nis 25 · 2 ihale Nis 25 May 25 · 0 ihale Haz 25 · 2 ihale Haz 25 Tem 25 · 4 ihale Ağu 25 · 5 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 3 ihale Eki 25 · 0 ihale Eki 25 Kas 25 · 2 ihale Ara 25 · 3 ihale Ara 25 Oca 26 · 2 ihale Şub 26 · 1 ihale Şub 26 Mar 26 · 2 ihale Nis 26 · 0 ihale Nis 26 May 26 · 1 ihale Haz 26 · 0 ihale Haz 26 Tem 26 · 3 ihale Ağu 26 · 4 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 2 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale BURSA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2027-2028 YILLARI ARASI BURSA YENİŞEHİR HAVALİMANI PERSONEL TAŞIMA İŞİ
2026/1540848 · DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BURSA YENİŞEHİR HAVALİMANI MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 30.09.2026
DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BURSA YENİŞEHİR HAVALİMANI MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1540848
30.09.2026
27 gün kaldı
Hizmet e-İhale BURSA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
3 ADET JENERATÖR SETİ DEMONTAJI VE MONTAJI HİZMETİ ALIMI
2026/1444224 · 6’NCI ANA JET ÜS KOMUTANLIĞI YENİŞEHİR HAVA MEYDAN KOMUTANLIĞI (2) · 16.09.2026
6’NCI ANA JET ÜS KOMUTANLIĞI YENİŞEHİR HAVA MEYDAN KOMUTANLIĞI (2)
2026/1444224
16.09.2026
13 gün kaldı
Mal e-İhale BURSA İhale İptal Edilmiş
OTOMATİK KAYAR KAPI (MONTAJ DAHİL)
2026/1445358 · DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BURSA YENİŞEHİR HAVALİMANI MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 19.08.2026
DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BURSA YENİŞEHİR HAVALİMANI MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1445358
19.08.2026
15 gün geçti
Hizmet e-İhale BURSA Sözleşme İmzalanmış
2026-2027 Eğitim ve Öğretim Yılı Özel Eğitim Öğrencileri Taşıma Hizmeti Alımı İşi
2026/1200179 · BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YENİŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 14.08.2026
BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YENİŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1200179
14.08.2026
20 gün geçti
Hizmet e-İhale BURSA Sözleşme İmzalanmış
Millî Eğitim Bakanlığı Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği kapsamında Bursa ili Yenişehir ilçesinde bulunan taşımalı eğitim kapsamındaki 413 ortaöğretim öğrencisinin 7 taşıma merkezi okulla 31 araç ile 181 iş günü taşınması hizmet alımı işi
2026/1199819 · BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YENİŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 13.08.2026
BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YENİŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1199819
13.08.2026
21 gün geçti
Hizmet e-İhale BURSA Sözleşme İmzalanmış
2026-2027 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI İLK/ORTAOKUL TAŞIMA HİZMETİ ALIMI
2026/1194255 · BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YENİŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 12.08.2026
BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YENİŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1194255
12.08.2026
22 gün geçti
Mal e-İhale BURSA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
9 KALEM İLAÇ ALIMI
Yüklenici: BURAK ECZA DEPOSU VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 227,900.00 TRY
2026/1245985 · BURSA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BURSA YENİŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (16) · 23.07.2026
BURSA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BURSA YENİŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (16)
2026/1245985
23.07.2026
42 gün geçti
Mal e-İhale BURSA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
3 KALEM TIBBİ SARF MALZEME ALIMI
Yüklenici: MEDSİS MEDİKAL SİSTEMLER TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 927,500.00 TRY
2026/1151603 · BURSA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BURSA YENİŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (16) · 16.07.2026
BURSA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BURSA YENİŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (16)
2026/1151603
16.07.2026
49 gün geçti
Yapım e-İhale BURSA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
PERDE BETON VE ÜZERİ BETON DİREKLİ ÇEVRE TEL ÖRGÜSÜ
Yüklenici: MRT YOL YAPI İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 12,705,000.00 TRY
2026/1110687 · DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BURSA YENİŞEHİR HAVALİMANI MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 16.07.2026
DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BURSA YENİŞEHİR HAVALİMANI MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1110687
16.07.2026
49 gün geçti
Yapım e-İhale BURSA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MERKEZ MAHALLELERE PARKE TAŞI YOL YAPIMI
Yüklenici: UKA GRUP OTOMOTİV İNŞAAT İLETİŞİM ANONİM ŞİRKETİ · 6,930,790.00 TRY
2026/732084 · YENİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 07.05.2026
YENİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/732084
07.05.2026
119 gün geçti
Hizmet e-İhale BURSA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI HAVALANDIRMA VE İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ PERİYODİK BAKIM ONARIM HİZMETİ
Yüklenici: İCM MÜHENDİSLİK OTOMASYON MAKİNE İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.110.000,00 TRY
2026/349226 · Devlet Hastanesi -Yenişehir SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16) · 06.03.2026
Devlet Hastanesi -Yenişehir SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16)
2026/349226
06.03.2026
181 gün geçti
Mal e-İhale BURSA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TEMEL, ALT TEMEL MALZEMESİ, TAŞ TOZU TEMİNİ VE NAKLİİYESİ
Yüklenici: A.H.S. OTOMOTİV GIDA TURİZM TEKSTİL İNŞAAT MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 7,340,000.00 TRY
2026/205962 · YENİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 02.03.2026
YENİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/205962
02.03.2026
185 gün geçti
Yapım e-İhale BURSA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MUHTELİF KIRSAL MAHALLELERE PARKE TAŞI YOL YAPIMI
Yüklenici: EŞİNLER GIDA İNŞAAT TARIM TAŞIMA TURİZM TEMİZLİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 8,400,000.00 TRY
2026/198082 · YENİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 23.02.2026
YENİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/198082
23.02.2026
192 gün geçti
Hizmet e-İhale BURSA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI 6 AYLIK İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI HİZMET ALIMI
Yüklenici: YILDIZ GRUP NİLÜFER ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ LİMİTED ŞİRKETİ · 984,000.00 TRY
2025/2388673 · BURSA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BURSA YENİŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (16) · 09.01.2026
BURSA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BURSA YENİŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (16)
2025/2388673
09.01.2026
237 gün geçti
Hizmet e-İhale BURSA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YENİŞEHİR DEVLET HASTANESİ SOĞUTMA GRUBU KOMPRESÖR REVİZYON İŞİ
Yüklenici: FORM ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 920,000.00 TRY
2025/2413819 · BURSA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BURSA YENİŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (16) · 08.01.2026
BURSA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BURSA YENİŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (16)
2025/2413819
08.01.2026
238 gün geçti
Hizmet e-İhale BURSA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MUHTAÇ AİLELERE YEMEK VERİLMESİ
Yüklenici: ŞAHİN ACAR · 5.041.650,00 TRY
2025/2047131 · YENİŞEHİR BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (4) · 11.12.2025
YENİŞEHİR BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (4)
2025/2047131
11.12.2025
266 gün geçti
Hizmet e-İhale BURSA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI TIBBİ CİHAZ VE DEMİRBAŞLARIN PERİYODİK BAKIM ONARIM HİZMET İHALESİ
Yüklenici: PAK YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ TUZLA 1 ŞUBESİ · 19.000,00 TRY
2025/2000366 · Devlet Hastanesi -Yenişehir SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16) · 10.12.2025
Devlet Hastanesi -Yenişehir SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16)
2025/2000366
10.12.2025
267 gün geçti
Mal e-İhale BURSA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AKARYAKIT
Yüklenici: UZUNGAZİ PETROL NAKLİYAT, İNŞAAT VE GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 12.657.000,00 TRY
2025/1921488 · YENİŞEHİR BELEDİYESİ Destek Hizmetleri Müdürlüğü (3) · 01.12.2025
YENİŞEHİR BELEDİYESİ Destek Hizmetleri Müdürlüğü (3)
2025/1921488
01.12.2025
276 gün geçti
Mal e-İhale BURSA Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
300 GR BEYAZ EKMEK ALIMI
Yüklenici: YENİŞEHİR HALK EKMEK GIDA TARIM TAŞIMACILIK HAYVANCILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.690.740,00 TRY
2025/1828201 · YENİŞEHİR KADIN KAPALI KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 14.11.2025
YENİŞEHİR KADIN KAPALI KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2025/1828201
14.11.2025
293 gün geçti
Mal e-İhale BURSA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
97 KALEM MUHTELİF KURU GIDA ALIMI
Yüklenici: ÇINPA GIDA VE MEŞRUBAT PAZARLAMA TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 7.661.750,00 TRY
2025/1694459 · YENİŞEHİR KADIN KAPALI KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 14.11.2025
YENİŞEHİR KADIN KAPALI KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2025/1694459
14.11.2025
293 gün geçti