Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

118 ihale · 5 aktif · 113 pasif · DİYARBAKIR · SİLVAN Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

SİLVAN — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay önceki ayla aynı
0 4 7 Eki 24 · 0 ihale Eki 24 Kas 24 · 6 ihale Ara 24 · 3 ihale Ara 24 Oca 25 · 7 ihale Şub 25 · 1 ihale Şub 25 Mar 25 · 2 ihale Nis 25 · 2 ihale Nis 25 May 25 · 6 ihale Haz 25 · 3 ihale Haz 25 Tem 25 · 2 ihale Ağu 25 · 3 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 2 ihale Eki 25 · 4 ihale Eki 25 Kas 25 · 0 ihale Ara 25 · 4 ihale Ara 25 Oca 26 · 3 ihale Şub 26 · 5 ihale Şub 26 Mar 26 · 1 ihale Nis 26 · 2 ihale Nis 26 May 26 · 4 ihale Haz 26 · 6 ihale Haz 26 Tem 26 · 5 ihale Ağu 26 · 3 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 3 ihale Eyl 26
Mal e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TAŞIMALI EĞİTİM KAPSAMINDA ÖĞRENİM GÖREN ÖĞRENCİLERE VERİLECEK ÖĞLEN YEMEĞİ İÇİN MAL/MALZEME ALIM İŞİ
2026/1596283 · SİLVAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (30) · 23.09.2026
SİLVAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (30)
2026/1596283
23.09.2026
20 gün kaldı
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Taşımalı Eğitim Kapsamındaki Öğrencilere Verilecek Öğlen Yemeği İçin Personel ve Araç Kiralama Hizmet Alım İşi
2026/1603157 · SİLVAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (30) · 18.09.2026
SİLVAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (30)
2026/1603157
18.09.2026
15 gün kaldı
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı 1 Dönem Taşımalı Eğitim Kapsamındaki Öğrencilere Verilecek Öğlen Yemeğinin Hazırlanması, Taşınması ve Servis Edilmesinde Kullanılmak Üzere Demirbaş Malzemesi Kiralama Hizmet Alım İşi
2026/1601753 · SİLVAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (30) · 15.09.2026
SİLVAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (30)
2026/1601753
15.09.2026
12 gün kaldı
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Taşımalı Eğitim Kapsamında Bulunan Temel Eğitim, Ortaöğretim Ve Özel Eğitim Öğrenci Taşıma Hizmeti Alımı
2026/1324592 · DİYARBAKIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SİLVAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 21.08.2026
DİYARBAKIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SİLVAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2026/1324592
21.08.2026
13 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
İnşaat Malzemesi Mal Alımı
2026/1419662 · SİLVAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 20.08.2026
SİLVAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1419662
20.08.2026
14 gün geçti
Yapım e-İhale DİYARBAKIR İhale İptal Edilmiş
Ruhsatsız (Kaçak) Yapı Yıkım İşi
2026/1385017 · SİLVAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 17.08.2026
SİLVAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1385017
17.08.2026
17 gün geçti
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış
SAĞLIK MERKEZİMİZİN SİLVAN DR YUSUF AZİZOĞLU DEVLET HASTANESİ İÇİNDE BELİRLENEN YERE TAŞINMASI HİZMET ALIM İŞİ
2026/1322301 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SİLVAN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (1) · 29.07.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SİLVAN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (1)
2026/1322301
29.07.2026
36 gün geçti
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış Sonuç Sözleşme
HASTANEMİZ İHTİYACI OLAN 13 KISIM 12 AYLIK MEKANİK SİSTEMLER BAKIM VE ONARIMI HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: AK-DAL İNŞAAT ELEKTRİK MİMARLIK MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 760,000.00 TRY
2026/1210898 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR SİLVAN DR. YUSUF AZİZOĞLU DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (50) · 24.07.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR SİLVAN DR. YUSUF AZİZOĞLU DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (50)
2026/1210898
24.07.2026
41 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HASTANEMİZ 2026 YILI İHTİYACI OLAN 4 (DÖRT) KALEM ET ALIM İŞİ
Yüklenici: MUSTAFA ALTAÇ · 9,547,500.00 TRY
2026/1214252 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR SİLVAN DR. YUSUF AZİZOĞLU DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (50) · 24.07.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR SİLVAN DR. YUSUF AZİZOĞLU DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (50)
2026/1214252
24.07.2026
41 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HASTANEMİZ İHTYACI OLAN 11 KALEM TIBBİ SARF MALZEMESİ ALIM İŞİ
Yüklenici: MÜZEYYEN DEMİRHAN · 999,000.00 TRY
2026/1334278 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR SİLVAN DR. YUSUF AZİZOĞLU DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (50) · 22.07.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR SİLVAN DR. YUSUF AZİZOĞLU DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (50)
2026/1334278
22.07.2026
43 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HASTANEMİZ İHTİYACI OLAN 5 (BEŞ) KALEM İLAÇ MALZEMESİ ALIM İŞİ
Yüklenici: AKSEL ECZA DEPOSU TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 291,498.00 TRY
2026/1278648 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR SİLVAN DR. YUSUF AZİZOĞLU DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (50) · 14.07.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR SİLVAN DR. YUSUF AZİZOĞLU DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (50)
2026/1278648
14.07.2026
51 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HASTANEMİZ İHTİYACI OLAN 6 KALEM İLAÇ MALZEMESİ ALIM İŞİ
Yüklenici: ANKARA BEŞER ECZA DEPOSU VE İLAÇ PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ · 3,000.00 TRY
2026/1139904 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR SİLVAN DR. YUSUF AZİZOĞLU DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (50) · 26.06.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR SİLVAN DR. YUSUF AZİZOĞLU DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (50)
2026/1139904
26.06.2026
69 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HASTANEMİZ İHTİYACI OLAN 6 KALEM TIBBİ SARF MALZEMESİ ALIM İŞİ
Yüklenici: BURCUM MEDİKAL TURİZM TAŞIMACILIK TEMİZLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 441,000.00 TRY
2026/1074135 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR SİLVAN DR. YUSUF AZİZOĞLU DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (50) · 18.06.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR SİLVAN DR. YUSUF AZİZOĞLU DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (50)
2026/1074135
18.06.2026
77 gün geçti
Yapım e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Doğal Hayvan Yaşam Alanı Koruma Duvarı Yapım İşi
Yüklenici: BYK BARAJ YAPI TURİZM GIDA VE TAŞIMACILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,446,709.60 TRY
2026/971742 · SİLVAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 08.06.2026
SİLVAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/971742
08.06.2026
87 gün geçti
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HASTANEMİZ İHTİYACI OLAN 14 KISIM 12 AYLIK MEKANİK SİSTEMLER BAKIM VE ONARIMI HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: SEZEN ALTINDAĞ · 98,000.00 TRY
2026/897041 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR SİLVAN DR. YUSUF AZİZOĞLU DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (50) · 08.06.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR SİLVAN DR. YUSUF AZİZOĞLU DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (50)
2026/897041
08.06.2026
87 gün geçti
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HASTANEMİZ İHTİYACI OLAN 23 AYLIK MANYETİK REZONANS VE BİLGİSAYARLI TOMOGRAFİ OKUMA, RAPORLAMA HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: ATLANTİS RADYOLOJİ GÖRÜNTÜLEME SAĞLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ · 2,654,640.00 TRY
2026/919989 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR SİLVAN DR. YUSUF AZİZOĞLU DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (50) · 04.06.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR SİLVAN DR. YUSUF AZİZOĞLU DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (50)
2026/919989
04.06.2026
91 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR İhale İptal Edilmiş
HASTANEMİZ İHTİYACI OLAN 1 (BİR) KALEM AKARYAKIT (MOTORİN) ALIM İŞİ
2026/920185 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR SİLVAN DR. YUSUF AZİZOĞLU DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (50) · 01.06.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR SİLVAN DR. YUSUF AZİZOĞLU DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (50)
2026/920185
01.06.2026
94 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HASTANEMİZ İHTİYACI OLAN 15 KALEM MUHTELİF TEMİZLİK MALZEMESİ ALIM İŞİ
Yüklenici: BÜNYAMİN HAMİTOĞLU · 471,800.00 TRY
2026/936938 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR SİLVAN DR. YUSUF AZİZOĞLU DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (50) · 22.05.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR SİLVAN DR. YUSUF AZİZOĞLU DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (50)
2026/936938
22.05.2026
104 gün geçti
Mal e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HASTANEMİZ İHTİYACI OLAN 2 (İKİ) KISIM MUHTELİF SARF MALZEMESİ ALIM İŞİ
Yüklenici: BURCUM MEDİKAL TURİZM TAŞIMACILIK TEMİZLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 816,718.00 TRY
2026/803701 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR SİLVAN DR. YUSUF AZİZOĞLU DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (50) · 15.05.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR SİLVAN DR. YUSUF AZİZOĞLU DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (50)
2026/803701
15.05.2026
111 gün geçti
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Lastikli Ekskavatör Kiralama
Yüklenici: REMFA MAKİNA İNŞAAT NAKLİYAT OTOMOTİV TARIM HAYVANCILIK GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,382,000.00 TRY
2026/757823 · SİLVAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 08.05.2026
SİLVAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/757823
08.05.2026
118 gün geçti