Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

2.430 ihale · 74 aktif · 2.356 pasif · DİYARBAKIR · YENİŞEHİR Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

YENİŞEHİR — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -8 (önceki aya göre)
0 38 76 Eki 24 · 41 ihale Eki 24 Kas 24 · 27 ihale Ara 24 · 76 ihale Ara 24 Oca 25 · 42 ihale Şub 25 · 46 ihale Şub 25 Mar 25 · 50 ihale Nis 25 · 44 ihale Nis 25 May 25 · 35 ihale Haz 25 · 52 ihale Haz 25 Tem 25 · 57 ihale Ağu 25 · 37 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 40 ihale Eki 25 · 31 ihale Eki 25 Kas 25 · 40 ihale Ara 25 · 62 ihale Ara 25 Oca 26 · 44 ihale Şub 26 · 43 ihale Şub 26 Mar 26 · 36 ihale Nis 26 · 49 ihale Nis 26 May 26 · 28 ihale Haz 26 · 52 ihale Haz 26 Tem 26 · 51 ihale Ağu 26 · 34 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 26 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAĞLI GAZİ YAŞARGİL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ İHTİYACI OLAN 36 AY SÜRELİ SONUÇ KARŞILIĞI PATOLOJİ LABORATUVARI HİZMET ALIMI
2026/1525668 · SAĞLIK BAKANLIĞI DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (306) · 24.09.2026
SAĞLIK BAKANLIĞI DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (306)
2026/1525668
24.09.2026
21 gün kaldı
Mal e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
DİYARBAKIR İLİ MERKEZ İLÇELERİNDE VE ASFALT PLENT ŞANTİYESİNDE KULLANILMAK ÜZERE AGREGA, ALTYAPI ELEMANLARI VE KALDIRIM MALZEMELERİ TEMİNİ İŞ
2026/1429782 · DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (280) · 22.09.2026
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (280)
2026/1429782
22.09.2026
19 gün kaldı
Mal e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2 Adet Sunucu ve 1 Adet Veri Depolama Ünitesi Alım İşi
2026/1543004 · DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (280) · 22.09.2026
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (280)
2026/1543004
22.09.2026
19 gün kaldı
Mal e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
5 KISIM MAL ALIMI(GIDA,ET,SEBZE-MEYVE ,EKMEK VE TEMİZLİK MALZALIMI)
2026/1572125 · DİYARBAKIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 21.09.2026
DİYARBAKIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2026/1572125
21.09.2026
18 gün kaldı
Mal e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
19 Kalem Büro mobilyası Mal ve Malzeme Alımı İşi
2026/1571760 · DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (280) · 18.09.2026
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (280)
2026/1571760
18.09.2026
15 gün kaldı
Mal e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Yenişehir Belediyesi Tarafından 700000 Lt Motorin ve 12000 Lt Kurşunsuz Benzin Alımı
2026/1447436 · YENİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (59) · 17.09.2026
YENİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (59)
2026/1447436
17.09.2026
14 gün kaldı
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
3 KISIM HİZMET ALIMI (1KISIM PERSONEL HİZMET ALIMI,2KISIM ARAÇ KİRALAMA HİZMET ALIMI,3KISIM MUTFAK EKİPMAN VE TAŞINIR DEMİRBAŞ MALZEME KİRALAMA HİZMET ALIMI
2026/1586750 · DİYARBAKIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 15.09.2026
DİYARBAKIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2026/1586750
15.09.2026
12 gün kaldı
Mal e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Kralkızı-Dicle P-4 Pompaj Sulaması Malzeme Temini 3 Kısım (HDPE)
2026/1347656 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (64) · 15.09.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (64)
2026/1347656
15.09.2026
12 gün kaldı
Mal e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Gıda, Et ve Et Ürünleri, Yaş Sebze ve Meyve, Temizlik ve Plastik Malzemeleri Alımı
2026/1567167 · YENİŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YENİŞEHİR DİCLE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 11.09.2026
YENİŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YENİŞEHİR DİCLE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2026/1567167
11.09.2026
8 gün kaldı
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
SOĞUTUCULU/FRİGOFRİK-TERMOKİN ÖZELLİKLİ KAPALI KASA 2 ADET KAMYON /KAMYONET, (ŞOFÖRLÜ, YAKIT DÂHİL) 14/09/2026 – 22/01/2027 TARİHLERİ ARASI 88 İŞ GÜNÜ KİRALAMA ,YEMEK DAĞITIM VE SONRASI TEMİZLİK HİZMETİ ALIMI
2026/1555458 · YENİŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YENİŞEHİR DİCLE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 10.09.2026
YENİŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YENİŞEHİR DİCLE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2026/1555458
10.09.2026
7 gün kaldı
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAĞLI SAĞLIK TESİSLERİNİN İHTİYACI OLAN 3 KISIM MAGNETİK REZONANS VE BİLGİSAYARLI TOMOGRAFİ GÖRÜNTÜLEME/RAPORLAMA HİZMET ALIM İŞİ
2026/1393387 · SAĞLIK BAKANLIĞI DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (306) · 10.09.2026
SAĞLIK BAKANLIĞI DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (306)
2026/1393387
10.09.2026
7 gün kaldı
Yapım e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KARAYOLLARI 9 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BİTÜM DEPO ŞEFLİĞİ İDARİ BİNASINA BAKIM ONARIM YAPILMASI YAPIM İŞİ
2026/1520817 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (182) · 09.09.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (182)
2026/1520817
09.09.2026
6 gün kaldı
Mal e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAĞLI SAĞLIK TESİSLERİNİN İHTİYACI OLAN 139 KALEM DİŞ SARF MALZEME ALIMI
2026/1407698 · SAĞLIK BAKANLIĞI DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (306) · 09.09.2026
SAĞLIK BAKANLIĞI DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (306)
2026/1407698
09.09.2026
6 gün kaldı
Yapım e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Müdürlüğümüze Bağlı Sağlık Tesislerinin 3 Kısım Bakım, Onarım, Tadilat ve Yapım İşi
2026/1557717 · SAĞLIK BAKANLIĞI DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (306) · 08.09.2026
SAĞLIK BAKANLIĞI DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (306)
2026/1557717
08.09.2026
5 gün kaldı
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAĞLI GAZİ YAŞARGİL EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİNİN 29 KALEM BİYOMEDİKAL CİHAZIN BAKIM ONARIM HİZMET ALIM İŞİ
2026/1359839 · SAĞLIK BAKANLIĞI DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (306) · 08.09.2026
SAĞLIK BAKANLIĞI DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (306)
2026/1359839
08.09.2026
5 gün kaldı
Yapım e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Karayolları 9 Bölge Müdürlüğü Sorumluluğundaki Yollarda Termoplastik Sıcak Boya ve Çift Kompenantlı Boya İle Yatay İşaretleme Yapılması İşi
2026/1458100 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (182) · 08.09.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (182)
2026/1458100
08.09.2026
5 gün kaldı
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAĞLI SAĞLIK TESİSLERİNİN İHTİYACI OLAN 36 AYLIK DIŞ LABORATUVAR TESTLERİ HİZMET ALIMI İŞİ
2026/1313266 · SAĞLIK BAKANLIĞI DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (306) · 07.09.2026
SAĞLIK BAKANLIĞI DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (306)
2026/1313266
07.09.2026
4 gün kaldı
Yapım e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Karayolları 9 Bölge Müdürlüğü Sınırlarındaki Yollarda Çelik Otokorkuluk Yapılması İle Mevcut Otokorkulukların Bakım Onarım İşi
2026/1451930 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (182) · 07.09.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (182)
2026/1451930
07.09.2026
4 gün kaldı
Mal e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
6 KALEM TIBBİ MALZEME ALIMI
2026/1459202 · DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (116) · 04.09.2026
DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (116)
2026/1459202
04.09.2026
1 gün kaldı
Yapım e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Diyarbakır İli Merkez Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (Kgys) Modernizasyon Ve Plaka Tanıma Sistemi (Pts) Genişleme Projesi İşi
2026/1504936 · DİYARBAKIR YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI (204) · 04.09.2026
DİYARBAKIR YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI (204)
2026/1504936
04.09.2026
1 gün kaldı