Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

2.860 ihale · 73 aktif · 2.787 pasif · ELAZIĞ · ELAZIĞ MERKEZ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ELAZIĞ MERKEZ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -27 (önceki aya göre)
0 54 107 Eki 24 · 84 ihale Eki 24 Kas 24 · 66 ihale Ara 24 · 97 ihale Ara 24 Oca 25 · 39 ihale Şub 25 · 65 ihale Şub 25 Mar 25 · 83 ihale Nis 25 · 79 ihale Nis 25 May 25 · 99 ihale Haz 25 · 68 ihale Haz 25 Tem 25 · 69 ihale Ağu 25 · 51 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 73 ihale Eki 25 · 78 ihale Eki 25 Kas 25 · 68 ihale Ara 25 · 75 ihale Ara 25 Oca 26 · 57 ihale Şub 26 · 70 ihale Şub 26 Mar 26 · 66 ihale Nis 26 · 100 ihale Nis 26 May 26 · 75 ihale Haz 26 · 107 ihale Haz 26 Tem 26 · 96 ihale Ağu 26 · 64 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 37 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale ELAZIĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Taşıt Kiralanması
2026/1540046 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (142) · 30.09.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (142)
2026/1540046
30.09.2026
27 gün kaldı
Yapım e-İhale ELAZIĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Malatya İli Sulamaları Koruyucu Önlemler 2 Kısım
2026/1381638 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (142) · 25.09.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (142)
2026/1381638
25.09.2026
22 gün kaldı
Mal e-İhale ELAZIĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
3 Kalem Tıbbi Sarf ( Eldiven )
2026/1568692 · ELAZIĞ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ELAZIĞ FETHİ SEKİN ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (48) · 22.09.2026
ELAZIĞ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ELAZIĞ FETHİ SEKİN ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (48)
2026/1568692
22.09.2026
19 gün kaldı
Yapım e-İhale ELAZIĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Elazığ Merkez 24 Derslikli Doğukent İlkokulu Yapımı
2026/1541101 · ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİ (491) · 22.09.2026
ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİ (491)
2026/1541101
22.09.2026
19 gün kaldı
Mal e-İhale ELAZIĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Aşevi ve Yemekhane biriminin ihtiyacı olan kullan at malzeme alımı
2026/1548448 · ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (350) · 21.09.2026
ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (350)
2026/1548448
21.09.2026
18 gün kaldı
Mal e-İhale ELAZIĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Gıda Ürünleri Alım İhalesi
2026/1523080 · FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (48) · 15.09.2026
FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (48)
2026/1523080
15.09.2026
12 gün kaldı
Hizmet e-İhale ELAZIĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Van Orman İşletme Müdürlüğü Doğangün Çok Amaçlı Uygulama Projesi Kapsamında Kuru Duvar Eşik, Galvanizli Kafes Tel Eşik Ve Çuvallı (Telis) Sedde Tesis İşlerinin Yapılması
2026/1494394 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ELAZIĞ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (170) · 15.09.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ELAZIĞ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (170)
2026/1494394
15.09.2026
12 gün kaldı
Mal e-İhale ELAZIĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
MOTORİN ALIMI
2026/1584989 · TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ELAZIĞ ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ (101) · 14.09.2026
TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ELAZIĞ ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ (101)
2026/1584989
14.09.2026
11 gün kaldı
Mal e-İhale ELAZIĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Mobil Ağ Yıkama Makinası ( 15 m3 lük kapasiteli) Alımı
2026/1584961 · ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİ (491) · 14.09.2026
ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİ (491)
2026/1584961
14.09.2026
11 gün kaldı
Mal e-İhale ELAZIĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Kurum Revirine Sarf ve Demirbaş Alımı
2026/1557510 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ELAZIĞ R TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (4) · 14.09.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ELAZIĞ R TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (4)
2026/1557510
14.09.2026
11 gün kaldı
Mal e-İhale ELAZIĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Soğutmalı Santrifüj Cihazı
2026/1567817 · FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (61) · 11.09.2026
FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (61)
2026/1567817
11.09.2026
8 gün kaldı
Hizmet e-İhale ELAZIĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Hakkari Orman İşletme Müdürlüğü Karabey Yukarı Havza Çok Amaçlı Uygulama Projesi Kapsamında, Yandere Islahı(Kuru Duvar Eşik, Temel Kazısı, Çuvallı Sedde(Telis), Galvanizli Kafes Tel Eşik) İşi
2026/1514822 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ELAZIĞ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (170) · 11.09.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ELAZIĞ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (170)
2026/1514822
11.09.2026
8 gün kaldı
Mal e-İhale ELAZIĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
1 KALEM YÜKSEK DÜZEY ALET DEZENFEKTANI
2026/1499369 · FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ FIRAT ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (297) · 10.09.2026
FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ FIRAT ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (297)
2026/1499369
10.09.2026
7 gün kaldı
Hizmet e-İhale ELAZIĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Elazığ Orman İşletme Müdürlüğü Naldöken Çok Amaçlı Uygulama Projesi Kapsamında Topraklı Çuvallı Sedde Hizmet Alım İşi
2026/1565580 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ELAZIĞ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (170) · 10.09.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ELAZIĞ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (170)
2026/1565580
10.09.2026
7 gün kaldı
Mal e-İhale ELAZIĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Bingöl Orman İşletme Müdürlüğü 0600, 0800 ve 1000'lik Koruge Boru Mal Alımı
2026/1484714 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ELAZIĞ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (170) · 09.09.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ELAZIĞ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (170)
2026/1484714
09.09.2026
6 gün kaldı
Mal e-İhale ELAZIĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Kesintisiz Güç Kaynağı
2026/1544417 · FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (61) · 09.09.2026
FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (61)
2026/1544417
09.09.2026
6 gün kaldı
Mal e-İhale ELAZIĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
4 KALEM TIBBİ CİHAZ ALIMI
2026/1513976 · FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ FIRAT ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (297) · 08.09.2026
FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ FIRAT ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (297)
2026/1513976
08.09.2026
5 gün kaldı
Mal e-İhale ELAZIĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Yemek Servis Ekipmanları Alımı
2026/1491092 · FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (48) · 08.09.2026
FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (48)
2026/1491092
08.09.2026
5 gün kaldı
Hizmet e-İhale ELAZIĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Malatya İşletme Bölgesi; 170 kV Enerji İletim Hatlarında Koruma İletkenine Kompozit İkaz Küresi Montajı, Direk Kule Boyama, Cam İzolatör Ekleme ve Silikon İzolatör Değişimi İşleri
2026/1494441 · TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 13. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (53) · 08.09.2026
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 13. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (53)
2026/1494441
08.09.2026
5 gün kaldı
Hizmet e-İhale ELAZIĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
6500000 PUAN KARŞILIĞI LABORATUVAR HİZMETİ
2026/1466345 · FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ FIRAT ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (297) · 07.09.2026
FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ FIRAT ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (297)
2026/1466345
07.09.2026
4 gün kaldı