Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

41 ihale · 1 aktif · 40 pasif · ERZİNCAN · ÜZÜMLÜ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ÜZÜMLÜ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay önceki ayla aynı
0 2 3 Eki 24 · 1 ihale Eki 24 Kas 24 · 2 ihale Ara 24 · 0 ihale Ara 24 Oca 25 · 0 ihale Şub 25 · 0 ihale Şub 25 Mar 25 · 0 ihale Nis 25 · 0 ihale Nis 25 May 25 · 0 ihale Haz 25 · 2 ihale Haz 25 Tem 25 · 1 ihale Ağu 25 · 2 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 0 ihale Eki 25 · 0 ihale Eki 25 Kas 25 · 0 ihale Ara 25 · 0 ihale Ara 25 Oca 26 · 0 ihale Şub 26 · 3 ihale Şub 26 Mar 26 · 0 ihale Nis 26 · 0 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 0 ihale Haz 26 Tem 26 · 3 ihale Ağu 26 · 1 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Mal e-İhale ERZİNCAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
15000 m2 Beton Kilit Parke Taşı Mal Alım İşi
2026/1533075 · ÜZÜMLÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (14) · 09.09.2026
ÜZÜMLÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (14)
2026/1533075
09.09.2026
6 gün kaldı
Hizmet e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İlçe Merkezindeki Adreslerinden Üç (3) Taşıma Merkezi Okula Özel Eğitim Öğrencilerin Taşınması İşi
Yüklenici: BÜNYAMİN SESER · 597,728.48 TRY
2026/1435476 · ERZİNCAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÜZÜMLÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 07.08.2026
ERZİNCAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÜZÜMLÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1435476
07.08.2026
27 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
14 yerleşim yerinden 4 taşıma merkezi okula temel eğitim öğrencilerinin taşınması işi
Yüklenici: BÜNYAMİN SESER · 178,285.00 TRY
2026/1364953 · ERZİNCAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÜZÜMLÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 30.07.2026
ERZİNCAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÜZÜMLÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1364953
30.07.2026
35 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
275000 ADET BETON PARKE KİLİT TAŞI MAL ALIM İŞİ
Yüklenici: GARİPOĞULLARI İNŞAAT NAKLİYAT MADENCİLİK ENERJİ HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,718,750.00 TRY
2026/1308840 · ALTINBAŞAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI (2) · 28.07.2026
ALTINBAŞAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI (2)
2026/1308840
28.07.2026
37 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış
ANDEZİT TAŞI KESME MAKİNESİNE TESTERE ALIMI VE SOKETLEME İŞİ
2026/1259106 · ÜZÜMLÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (14) · 28.07.2026
ÜZÜMLÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (14)
2026/1259106
28.07.2026
37 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
10,000 m2 KİLİT PARKE TAŞI MAL ALIMI İŞİ
Yüklenici: GARİPOĞULLARI İNŞAAT NAKLİYAT MADENCİLİK ENERJİ HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,083,300.00 TRY
2026/250763 · ÜZÜMLÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (14) · 27.02.2026
ÜZÜMLÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (14)
2026/250763
27.02.2026
188 gün geçti
Yapım e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÜZÜMLÜ BELEDİYESİ YÖRESEL ÜRÜN PAZARI YERİ YAPIM İŞİ
Yüklenici: ERZİNCAN AYDIN İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,380,000.00 TRY
2026/210394 · ÜZÜMLÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (14) · 17.02.2026
ÜZÜMLÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (14)
2026/210394
17.02.2026
198 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
100000 LT AKARYAKIT (MOTORİN ) ALIMI
Yüklenici: ESENCE PETROL NAKLİYAT TURİZM İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4.150.833,33 TRY
2026/104184 · ÜZÜMLÜ BELEDİYESİ (14) · 13.02.2026
ÜZÜMLÜ BELEDİYESİ (14)
2026/104184
13.02.2026
202 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İlçe Merkezlerindeki Adreslerinde İki Özel Eğitim Öğrencisinin Bir Taşıma Merkezi Okula Taşınması İşi
Yüklenici: BÜNYAMİN SESER · 556,849.40 TRY
2025/1294178 · ERZİNCAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÜZÜMLÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 21.08.2025
ERZİNCAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÜZÜMLÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2025/1294178
21.08.2025
378 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kanalizasyon malzemeleri
Yüklenici: GARİPOĞULLARI İNŞAAT NAKLİYAT MADENCİLİK ENERJİ HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.508.000,00 TRY
2025/1077707 · ALTINBAŞAK BELEDİYESİ FEN İŞLERİ (2) · 01.08.2025
ALTINBAŞAK BELEDİYESİ FEN İŞLERİ (2)
2025/1077707
01.08.2025
398 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZİNCAN Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
Üzümlü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 13 Yerleşim Yerinden 4 Taşıma Merkezi Okula Temel Eğitim Öğrencilerinin Taşınması İşi
Yüklenici: MUHAMMET TOPRAK · 267.352,00 TRY
2025/1120199 · ÜZÜMLÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 31.07.2025
ÜZÜMLÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2025/1120199
31.07.2025
399 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
Park Bahçe Malzemesi ve Oyun Grubu Mal Alım İşi
Yüklenici: MİHRAN GRUP İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 732.000,00 TRY
2025/805361 · ÜZÜMLÜ BELEDİYESİ (14) · 24.06.2025
ÜZÜMLÜ BELEDİYESİ (14)
2025/805361
24.06.2025
436 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AYDINLATMA ÜRÜNLERİ MAL ALIM İŞİ
Yüklenici: EKON ARAŞTIRMA GELİŞTİRME METAL ELEKTRİK AYDINLATMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 818.605,00 TRY
2025/820995 · ÜZÜMLÜ BELEDİYESİ (14) · 20.06.2025
ÜZÜMLÜ BELEDİYESİ (14)
2025/820995
20.06.2025
440 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Güvenlik Kamera Sistemi Sarf Malzemeleri Alımı ve Montajı
Yüklenici: SALİH SATICILAR · 784.014,00 TRY
2024/1316043 · Üzümlü Kaymakamlığı İÇİŞLERİ BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIĞI (7) · 14.11.2024
Üzümlü Kaymakamlığı İÇİŞLERİ BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIĞI (7)
2024/1316043
14.11.2024
658 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KANALİZASYON ŞEBEKE HATTI MAL ALIMI İŞİ
Yüklenici: GARİPOĞULLARI İNŞAAT NAKLİYAT MADENCİLİK ENERJİ HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.289.716,00 TRY
2024/1386159 · ÜZÜMLÜ BELEDİYESİ (14) · 11.11.2024
ÜZÜMLÜ BELEDİYESİ (14)
2024/1386159
11.11.2024
661 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
bilgisayar, yazıcı ve mobilya
Yüklenici: MUSTAFA ÇETİNEL · 179.100,00 TRY
2024/1340376 · Üzümlü Kaymakamlığı İÇİŞLERİ BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIĞI (7) · 11.10.2024
Üzümlü Kaymakamlığı İÇİŞLERİ BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIĞI (7)
2024/1340376
11.10.2024
692 gün geçti
Yapım e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Üzümlü Ortaokulu Kültür Sanat Salonu Yapım
Yüklenici: RABAŞ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.499.000,00 TRY
2024/1165200 · Üzümlü Kaymakamlığı İÇİŞLERİ BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIĞI (7) · 23.09.2024
Üzümlü Kaymakamlığı İÇİŞLERİ BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIĞI (7)
2024/1165200
23.09.2024
710 gün geçti
Yapım e-İhale ERZİNCAN İhale İptal Edilmiş
Üzümlü Orta Okulu Kültür Sanat Salonu
2024/1061091 · Üzümlü Kaymakamlığı İÇİŞLERİ BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIĞI (7) · 03.09.2024
Üzümlü Kaymakamlığı İÇİŞLERİ BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIĞI (7)
2024/1061091
03.09.2024
730 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ERKEN UYARI SİSTEMİ (İKLİM İSTASYONU + FEROMON KAMERA + FENOLOJİ KAMERASI + KAFES ) TEKNİK ŞARTNAME ESASLARI DAHİLİNDE
Yüklenici: METOS TR BİLİŞİM TARIM TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 292.000,00 TRY
2024/1068089 · Üzümlü Tarım ve Orman Bakanlığı İlçe Müdürlüğü TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (1) · 26.08.2024
Üzümlü Tarım ve Orman Bakanlığı İlçe Müdürlüğü TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (1)
2024/1068089
26.08.2024
738 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İkamet Adreslerinden 2 Taşıma Merkezi Okula 6 Özel Eğitim Öğrencisinin Taşınması İşi
Yüklenici: BÜNYAMİN SESER · 402.759,58 TRY
2024/1080723 · ÜZÜMLÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 16.08.2024
ÜZÜMLÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2024/1080723
16.08.2024
748 gün geçti