Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

79 ihale · 3 aktif · 76 pasif · ERZURUM · AZİZİYE Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

AZİZİYE — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay +1 (önceki aya göre)
0 2 4 Eki 24 · 2 ihale Eki 24 Kas 24 · 1 ihale Ara 24 · 4 ihale Ara 24 Oca 25 · 3 ihale Şub 25 · 2 ihale Şub 25 Mar 25 · 2 ihale Nis 25 · 1 ihale Nis 25 May 25 · 1 ihale Haz 25 · 2 ihale Haz 25 Tem 25 · 3 ihale Ağu 25 · 4 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 2 ihale Eki 25 · 4 ihale Eki 25 Kas 25 · 4 ihale Ara 25 · 2 ihale Ara 25 Oca 26 · 1 ihale Şub 26 · 2 ihale Şub 26 Mar 26 · 3 ihale Nis 26 · 3 ihale Nis 26 May 26 · 2 ihale Haz 26 · 2 ihale Haz 26 Tem 26 · 2 ihale Ağu 26 · 2 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 3 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale ERZURUM İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026 YILI KÖMÜR NAKLİYESİ VE DAĞITIM HİZMET ALIMI
2026/1617674 · AZİZİYE KAYMAKAMLIĞI AZİZİYE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (4) · 14.09.2026
AZİZİYE KAYMAKAMLIĞI AZİZİYE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (4)
2026/1617674
14.09.2026
11 gün kaldı
Mal e-İhale ERZURUM İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
AZİZİYE İLÇESİNE BAĞLI MAHALLE VE PARKALRDA KULLANILMAK ÜZERE GİRİŞ TAG TABELALARI, TOTEM TABELALAR, BAYRAK DİREKLERİ VE REKLAM ÜRÜNLERİ ALIMI VE MONTAJI İŞİ
2026/1491093 · AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 14.09.2026
AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1491093
14.09.2026
11 gün kaldı
Hizmet e-İhale ERZURUM İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
AZİZİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TAŞIMA HİZMET ALIM İŞİ
2026/1542094 · ERZURUM İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AZİZİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 11.09.2026
ERZURUM İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AZİZİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2026/1542094
11.09.2026
8 gün kaldı
Hizmet e-İhale ERZURUM Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
AZİZİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TEMEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİ TAŞIMA HİZMET ALIMI
2026/1273546 · ERZURUM İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AZİZİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 13.08.2026
ERZURUM İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AZİZİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2026/1273546
13.08.2026
21 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZURUM İhale İptal Edilmiş
AZİZİYE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI KÖMÜR NAKLİYESİ HİZMET ALIM İHALESİ
2026/1346414 · AZİZİYE KAYMAKAMLIĞI AZİZİYE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (4) · 07.08.2026
AZİZİYE KAYMAKAMLIĞI AZİZİYE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (4)
2026/1346414
07.08.2026
27 gün geçti
Yapım e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ILICA MAHALLESİ KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ 2 ETAP 2 BLOK YAPIM İŞİ
Yüklenici: KÖSEOĞULLARI DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI HAYVANCILIK İNŞAAT TAAHHÜT GIDA NAKLİYE TİCARET SANAYİ VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ · 195,647,350.00 TRY
2026/1346128 · AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI ILICA TERMAL İNŞAAT TAAHHÜT ENERJİ TURİZM MADENCİLİK HİZMET ALIMI PERSONEL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 23.07.2026
AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI ILICA TERMAL İNŞAAT TAAHHÜT ENERJİ TURİZM MADENCİLİK HİZMET ALIMI PERSONEL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/1346128
23.07.2026
42 gün geçti
Mal e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI GIDA MALZEMESİ ALIMI
Yüklenici: HÜSAMETTİN GÜMAN · 12,821,710.00 TRY
2026/1117395 · AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI ILICA TERMAL İNŞAAT TAAHHÜT ENERJİ TURİZM MADENCİLİK HİZMET ALIMI PERSONEL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 13.07.2026
AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI ILICA TERMAL İNŞAAT TAAHHÜT ENERJİ TURİZM MADENCİLİK HİZMET ALIMI PERSONEL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/1117395
13.07.2026
52 gün geçti
Mal e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI İNŞAAT MALZEMESİ ALIMI
Yüklenici: KÖSEOĞULLARI DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI HAYVANCILIK İNŞAAT TAAHHÜT GIDA NAKLİYE TİCARET SANAYİ VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ · 119,695,500.00 TRY
2026/874667 · AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 11.06.2026
AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/874667
11.06.2026
84 gün geçti
Yapım e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AZİZİYE İLÇESİ GENELİ VE YENİ İMAR YOLLARI İLE MAHALLE YOLLARI SICAK ASFALT (AŞINMA) KAPLAMA YAPIMI İŞİ
Yüklenici: TURYAT TURİZM YATIRIMLARI İNŞAAT EMLAK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, YK GRUP ENERJİ MADENCİLİK İNŞAAT OTOMOTİV NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 115,200,000.00 TRY
2026/1012571 · AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 09.06.2026
AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1012571
09.06.2026
86 gün geçti
Mal e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AKARYAKIT ALIMI
Yüklenici: OHM ENERJİ AKARYAKIT NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 25,041,104.50 TRY
2026/762089 · AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 22.05.2026
AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/762089
22.05.2026
104 gün geçti
Mal e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Tarım Lisesi Ortak Tarımsal Makine Parkı Projesi İçin Ekipman Alımı
Yüklenici: SAYGINLAR TARIM MAKİNALARI OTOMOTİV İNŞAAT MALZEMELERİ GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,488,000.00 TRY
2026/726473 · AZİZİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AZİZİYE YAVUZ SELİM TARIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (5) · 14.05.2026
AZİZİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AZİZİYE YAVUZ SELİM TARIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (5)
2026/726473
14.05.2026
112 gün geçti
Mal e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İKİ KISIM MUHTELİF GIDA
Yüklenici: BAYRAM KURUMSAL GIDA TEMİZLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 17,322,100.00 TRY
2026/292576 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AZİZİYE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (4) · 24.04.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AZİZİYE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (4)
2026/292576
24.04.2026
132 gün geçti
Mal e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AHŞAP KAMELYA, OTURMA BANKI VE ÇÖP KUTUSU ALIMI İŞİ
Yüklenici: KÖSEOĞULLARI DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI HAYVANCILIK İNŞAAT TAAHHÜT GIDA NAKLİYE TİCARET SANAYİ VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ · 52,269,900.00 TRY
2026/651916 · AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 10.04.2026
AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/651916
10.04.2026
146 gün geçti
Mal e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ERZURUM AZİZİYE ORTAK TARIMSAL MAKİNE ALIMI İŞİ
Yüklenici: ADNAN KARSLI · 7,860,000.00 TRY
2026/480016 · AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI ETÜT VE PROJE MÜDÜRLÜĞÜ (1) · 06.04.2026
AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI ETÜT VE PROJE MÜDÜRLÜĞÜ (1)
2026/480016
06.04.2026
150 gün geçti
Mal e-İhale ERZURUM İhale İptal Edilmiş
Tarım Lisesi Ortak Tarımsal Makine Parkı Projesi İçin Ekipman Alımı
2026/396152 · MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - AZİZİYE YAVUZ SELİM TARIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (5) · 30.03.2026
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - AZİZİYE YAVUZ SELİM TARIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (5)
2026/396152
30.03.2026
157 gün geçti
Yapım e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AZİZİYE YAVUZ SELİM TARIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ BÜNYESİNDE KULLANILMAK ÜZERE AHIR YAPIM İŞİ
Yüklenici: MUHAMMET AKÇA · 20,659,000.00 TRY
2025/2152952 · AZİZİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AZİZİYE YAVUZ SELİM TARIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (5) · 12.03.2026
AZİZİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AZİZİYE YAVUZ SELİM TARIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (5)
2025/2152952
12.03.2026
175 gün geçti
Mal e-İhale ERZURUM İhale İptal Edilmiş
AKARYAKIT ALIMI
2026/191428 · AZİZİYE BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 02.03.2026
AZİZİYE BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/191428
02.03.2026
185 gün geçti
Mal e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI SOSYAL YARDIM AMAÇLI ALIŞVERİŞ KUPONU ALIMI
Yüklenici: TEMA MARKETÇİLİK BEYAZ EŞYA GIDA TEKSTİL İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 2.316.295,00 TRY
2026/248809 · AZİZİYE BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 13.02.2026
AZİZİYE BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/248809
13.02.2026
202 gün geçti
Mal e-İhale ERZURUM İhale İptal Edilmiş
2026 YILI SOSYAL YARDIM AMAÇLI ALIŞVERİŞ KUPONU ALIMI
2026/115843 · AZİZİYE BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 09.02.2026
AZİZİYE BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/115843
09.02.2026
206 gün geçti
Yapım e-İhale ERZURUM Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ILICA MAHALLESİ KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ YAPIM İŞİ
Yüklenici: MUHAMMET EMİN BARULAY · 278,000,000.00 TRY
2025/2481642 · AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI ILICA TERMAL İNŞAAT TAAHHÜT ENERJİ TURİZM MADENCİLİK HİZMET ALIMI PERSONEL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 06.01.2026
AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI ILICA TERMAL İNŞAAT TAAHHÜT ENERJİ TURİZM MADENCİLİK HİZMET ALIMI PERSONEL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2025/2481642
06.01.2026
240 gün geçti