Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

172 ihale · 2 aktif · 170 pasif · Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Filtreyi temizle
Yapım e-İhale GAZİANTEP İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Gaziantep İli 13 Adet Okulun Asansör Onarım İşi
2026/1533179 · GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172) · 07.09.2026
GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172)
2026/1533179
07.09.2026
4 gün kaldı
Yapım e-İhale GAZİANTEP İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Gaziantep İli 9 Adet Okulun Asansör Onarım İşi
2026/1531765 · GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172) · 07.09.2026
GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172)
2026/1531765
07.09.2026
4 gün kaldı
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış
Gaziantep İli Oğuzeli, Şehitkamil ve Şahinbey ilçeleri Fırtınadan Etkilenen 8 Adet Okulun Onarım İşi
2026/1289696 · GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172) · 31.07.2026
GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172)
2026/1289696
31.07.2026
34 gün geçti
Mal e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İlimiz İlçelerine bağlı yeni açılacak olan 13 Temel Eğitim Okuluna Bilgisayar Alımı İşi
Yüklenici: DURMUŞ AKPINAR · 2,490,000.00 TRY
2026/1373002 · GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172) · 30.07.2026
GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172)
2026/1373002
30.07.2026
35 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gaziantep İli Nizip, Şahinbey ve Şehitkamil İlçeleri 11 Adet Okul Onarım İşi
Yüklenici: İSA ÖYKE · 2,376,006.75 TRY
2026/1245021 · GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172) · 20.07.2026
GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172)
2026/1245021
20.07.2026
45 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Gaziantep İli Şahinbey İlçesi Hacı Muzaffer Bakbak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Basketbol Sahası Yapım İşi
2026/1184954 · GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172) · 13.07.2026
GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172)
2026/1184954
13.07.2026
52 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gaziantep Nizip İlçesi Sel ve Fırtınadan Zarar Gören Yukarı Bayındır İO, Yukarı Bayındır Kemaliye İO, Aşağı Bayındır İO, Hacı Ömer- Hacı Zeliha Delipalta (Gülkaya) İO, Suboyu OO, Gevence İO Köy Okulları Onarım İşi
Yüklenici: ERHAN CAN · 2,692,285.01 TRY
2026/1181481 · GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172) · 13.07.2026
GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172)
2026/1181481
13.07.2026
52 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gaziantep İli 3 Adet Okulun(Şahinbey Adil Sani Konukoğlu Spor Lisesi, Şahinbey Şehit Cuma Akıl Anadolu İhl Ve Şehitkamil Karacaburç Çpal)Mekanik Onarım İşi
Yüklenici: İZZETTİN BALTACI · 9,678,767.96 TRY
2026/1116249 · GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172) · 09.07.2026
GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172)
2026/1116249
09.07.2026
56 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gaziantep İli Şahinbey İlçesi Kızılhisar Mtal(Okul Binası Elk- Elekt Teknolojisi Bölümü, End Oto Tek Bölümü, Metal İşleri Teki Bölümü, Pansiyon Binası, Teks Tek Bölümü Ve Mutfak Bölümü)Mekanik Onarım İşi
Yüklenici: ÖZBERK MÜHENDİSLİK İNŞAAT DOĞALGAZ MEKANİK TESİSAT PROJE YAPI TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5,922,000.00 TRY
2026/1114541 · GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172) · 08.07.2026
GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172)
2026/1114541
08.07.2026
57 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gaziantep İli 6 Adet Okul(Şehitkamil İlçesi Erikli Kavaklık Rotary Kulübü İO, Aktoprak İO Karkamış İlçesi Çiflik Mustafa Özaslan İO, Şahinbey İlçesi Kızılhisar OO, Serince İlkokulu, Şenel Sabri Tural İO)Mekanik Onarım İşi
Yüklenici: ÖZBERK MÜHENDİSLİK İNŞAAT DOĞALGAZ MEKANİK TESİSAT PROJE YAPI TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5,053,000.00 TRY
2026/1111791 · GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172) · 07.07.2026
GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172)
2026/1111791
07.07.2026
58 gün geçti
Mal e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İlimiz İlçelerine bağlı yeni açılan Okul / Kurumlara Donatım ( Mobilya) Malzemesi Alımı İşi
Yüklenici: EROSİT OFİS KOLTUKLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,650,000.00 TRY
2026/1169509 · GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172) · 06.07.2026
GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172)
2026/1169509
06.07.2026
59 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gaziantep 6 Adet Okul Onarım İşi(Dağdancık İO, Küçükkarakuyu İO, Sarıbuğday İO, Beğendik İO, Göbek İO ve Şehit Evren Ahmet Öğücü AO)
Yüklenici: DENİZ AKDEMİR · 2,485,486.71 TRY
2026/1119954 · GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172) · 06.07.2026
GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172)
2026/1119954
06.07.2026
59 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gaziantep İli Şehitkamil İlçesi Hatice Mustafa Gençten MTAL ve Nizip İlçesi Nizip MTAL ve Uluyatır ÇPL Okulları Onarım İşi
Yüklenici: UĞURCAN YEŞİLYURT · 2,793,716.58 TRY
2026/1124777 · GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172) · 03.07.2026
GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172)
2026/1124777
03.07.2026
62 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gaziantep İli Şahinbey İlçesi Şehit Uğur Kutku Ortaokulu, Şehitkamil İlçesi Mahmut Fehime Güleç Ortaokulu ve Gazikent Borsa İstanbul Ortaokulu Onarım İşi
Yüklenici: MEHMET SAİT KIRMIZIGÜL · 3,530,666.50 TRY
2026/1022715 · GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172) · 03.07.2026
GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172)
2026/1022715
03.07.2026
62 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gaziantep İli 6 Adet Okulun ( Araban İlçesi Araban Anaokulu, Muratlı İlkokulu Köklüce Mehmet Gezer İlkokulu Nizip İlçesi Zeugma Anaokulu Yavuzeli İlçesi Yavuzeli Anaokulu , Yavuz Sultan Selim Ortaokulu ) Onarım İşi
Yüklenici: MEHMET MELİK · 1,788,777.74 TRY
2026/1108249 · GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172) · 02.07.2026
GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172)
2026/1108249
02.07.2026
63 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gaziantep İli Şehitkamil İlçesi Bahattin Teymur İlkokulu ve Zülfikar İlkokulu Onarım İşi
Yüklenici: ONUR ÖMER SAYĞIDAR · 3,306,115.00 TRY
2026/1022619 · GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172) · 02.07.2026
GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172)
2026/1022619
02.07.2026
63 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gaziantep İli 3 adet Okulun (Şahinbey İlçesi Mehmetçik Ortaokulu Şehitkamil İlçesi Büyükpınar İlkokulu ve Işıklı İlkoklu) Onarım İşi
Yüklenici: MEHMET ÖZDEMİR · 3,273,005.93 TRY
2026/1001074 · GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172) · 01.07.2026
GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172)
2026/1001074
01.07.2026
64 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gaziantep İli Şehitkamil İlçesi 1 Adet Okulun (Selahattin Eyyübi Ortaokulu) Onarım İşi
Yüklenici: BRAİN YAPI MÜHENDİSLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,942,499.00 TRY
2026/1038170 · GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172) · 30.06.2026
GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172)
2026/1038170
30.06.2026
65 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gaziantep ili ve Nizip ilçesi 2Grup Köy Okulları(Şehitkamil Gaziantep A L,Nizip Yarımtepe İO, Nizip Mihrap İO, Nizip Ertuğrul gazi AO, Nizip Yılmaz Çetin Sönmez OO, Nizip Hatice Seyit çeker İO, Nizip Abdurrahman alkan OO) onarım işi
Yüklenici: ERHAN CAN · 2,804,694.46 TRY
2026/1089424 · GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172) · 30.06.2026
GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172)
2026/1089424
30.06.2026
65 gün geçti
Yapım e-İhale GAZİANTEP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gaziantep İli 7 Adet Okulun (Şahinbey İlçesi Yusuf Erin Ortaokulu, 30 Ağustos İlkokulu, Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu, Şehitkamil İlçesi Yalangoz İlkokulu, Kızıkkaracaören İlkokulu, Eskişarkaya İlkokulu, Atalar İO) Onarım işi
Yüklenici: MEHMET ÖZDEMİR · 3,763,885.01 TRY
2026/1022719 · GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172) · 30.06.2026
GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (172)
2026/1022719
30.06.2026
65 gün geçti