Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

23 ihale · 0 aktif · 23 pasif · Gelibolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale ÇANAKKALE İhale İptal Edilmiş
2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ
2026/1231624 · ÇANAKKALE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GELİBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23) · 03.08.2026
ÇANAKKALE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GELİBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23)
2026/1231624
03.08.2026
31 gün geçti
Hizmet e-İhale ÇANAKKALE İhale İptal Edilmiş
2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ
2026/1231472 · ÇANAKKALE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GELİBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23) · 03.08.2026
ÇANAKKALE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GELİBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23)
2026/1231472
03.08.2026
31 gün geçti
Hizmet e-İhale ÇANAKKALE İhale İptal Edilmiş
2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TEMEL EĞİTİM ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ
2026/1230888 · ÇANAKKALE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GELİBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23) · 03.08.2026
ÇANAKKALE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GELİBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23)
2026/1230888
03.08.2026
31 gün geçti
Hizmet e-İhale ÇANAKKALE İhale İptal Edilmiş
2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ
2025/1115713 · ÇANAKKALE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GELİBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23) · 01.09.2025
ÇANAKKALE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GELİBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23)
2025/1115713
01.09.2025
367 gün geçti
Hizmet e-İhale ÇANAKKALE İhale İptal Edilmiş
2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ
2025/1116056 · ÇANAKKALE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GELİBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23) · 18.08.2025
ÇANAKKALE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GELİBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23)
2025/1116056
18.08.2025
381 gün geçti
Hizmet e-İhale ÇANAKKALE İhale İptal Edilmiş
2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TEMEL EĞİTİM ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ
2025/1115610 · MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - GELİBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23) · 18.08.2025
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - GELİBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23)
2025/1115610
18.08.2025
381 gün geçti
Hizmet e-İhale ÇANAKKALE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 EĞİTİM YILI ORTAÖĞRETİM TAŞIMALI HİZMET ALIMI (DEĞİRMENDÜZÜ-FINDIKLI-KAVAKLI-GELİBOLU) (ILGARDERE-PAZARLI-BURHANLI-GELİBOLU)
Yüklenici: GELİBOLU TOK TURİZM TAŞIMACILIK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 258.885,00 TRY
2024/1303212 · MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - GELİBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23) · 01.10.2024
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - GELİBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23)
2024/1303212
01.10.2024
702 gün geçti
Hizmet e-İhale ÇANAKKALE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TEMEL EĞİTİM TAŞIMALI HİZMET ALIMI (DEĞİRMENDÜZÜ-FINDIKLI-KAVAKLI-GELİBOLU) (KARAİNEBEYLİ-TAYFUR-CUMALI-GELİBOLU)
Yüklenici: İSMAİL ŞAHİN · 251.625,00 TRY
2024/1302642 · MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - GELİBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23) · 01.10.2024
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - GELİBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23)
2024/1302642
01.10.2024
702 gün geçti
Hizmet e-İhale ÇANAKKALE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024/2025 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖZEL EĞİTİM TAŞIMA İŞİ
Yüklenici: SEVİYE TUNCER · 540.207,64 TRY
2024/1149227 · MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - GELİBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23) · 02.09.2024
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - GELİBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23)
2024/1149227
02.09.2024
731 gün geçti
Hizmet e-İhale ÇANAKKALE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024/2025 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ORTAÖĞRETİM TAŞIMA İŞİ
Yüklenici: SEVİYE TUNCER · 437.296,00 TRY
2024/1144231 · MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - GELİBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23) · 29.08.2024
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - GELİBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23)
2024/1144231
29.08.2024
735 gün geçti
Hizmet e-İhale ÇANAKKALE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 Eğitim Öğretim Yılı Temel Eğitim Taşıma Hizmet Alım İşi
Yüklenici: SEVİYE TUNCER · 291.953,00 TRY
2024/1143309 · MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - GELİBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23) · 29.08.2024
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - GELİBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23)
2024/1143309
29.08.2024
735 gün geçti
Hizmet e-İhale ÇANAKKALE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024/2025 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNİN TAŞIMA MERKEZİ OKULLARA TAŞINMASI İŞİ
Yüklenici: SEVİYE TUNCER · 210.606,64 TRY
2024/999246 · MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - GELİBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23) · 26.08.2024
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - GELİBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23)
2024/999246
26.08.2024
738 gün geçti
Hizmet e-İhale ÇANAKKALE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024/2025 EĞİTİM ÖĞREİTM YILI ORTAÖĞRETİM TAŞIMALI HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: S.S.56 NOLU EVREŞE BİRLİK MİNİBÜSÇÜLER MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 400.372,00 TRY
2024/969449 · MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - GELİBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23) · 23.08.2024
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - GELİBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23)
2024/969449
23.08.2024
741 gün geçti
Hizmet e-İhale ÇANAKKALE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024/2025 Eğitim Öğretim Yılı Temel Eğitim Öğrencilerin Taşıma Merkezine Taşımalı İşi
Yüklenici: İBRAHİM GAGA · 226.250,00 TRY
2024/984522 · MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - GELİBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23) · 23.08.2024
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - GELİBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (23)
2024/984522
23.08.2024
741 gün geçti
Hizmet e-İhale ÇANAKKALE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ORTAÖĞRETİM (KAVAK-KORUKÖY-GELİBOLU) TAŞIMALI HİZMET ALIMI
Yüklenici: SEVİYE TUNCER · 347.040,00 TRY
2023/950306 · Gelibolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (23) · 11.09.2023
Gelibolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (23)
2023/950306
11.09.2023
1088 gün geçti
Hizmet e-İhale ÇANAKKALE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TEMEL EĞİTİM TAŞIMALI (2 HAT) HİZMET ALIMI
Yüklenici: İSMAİL ÖNCÜ · 148.140,00 TRY
2023/943133 · Gelibolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (23) · 08.09.2023
Gelibolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (23)
2023/943133
08.09.2023
1091 gün geçti
Hizmet e-İhale ÇANAKKALE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ORTAÖĞRETİM TAŞIMALI HİZMET İHALESİ (2 HAT)
Yüklenici: EMRAH ENGİN · 432.540,00 TRY
2023/944034 · Gelibolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (23) · 08.09.2023
Gelibolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (23)
2023/944034
08.09.2023
1091 gün geçti
Hizmet e-İhale ÇANAKKALE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TEMEL EĞİTİM TAŞIMALI 180 GÜN HİZMET ALIMI(4 KÖY)
Yüklenici: EMRAH ENGİN · 136.800,00 TRY
2023/931708 · Gelibolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (23) · 07.09.2023
Gelibolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (23)
2023/931708
07.09.2023
1092 gün geçti
Hizmet e-İhale ÇANAKKALE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ORTAÖĞRETİM TAŞIMALI 180 GÜN HİZMET ALIMI(GELİBOLU KÖYLERİ)
Yüklenici: İSMAİL ÖNCÜ · 413.280,00 TRY
2023/927914 · Gelibolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (23) · 06.09.2023
Gelibolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (23)
2023/927914
06.09.2023
1093 gün geçti
Hizmet e-İhale ÇANAKKALE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ORTAÖĞRETİM TAŞIMALI HİZMET ALIMI (Gelibolu Köyleri)
Yüklenici: YÜCEL TOK · 248.000,00 TRY
2023/914614 · Gelibolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (23) · 04.09.2023
Gelibolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (23)
2023/914614
04.09.2023
1095 gün geçti