Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

7.289 ihale · 28 aktif · 7.261 pasif · GÜMÜŞHANE Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

GÜMÜŞHANE — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -19 (önceki aya göre)
0 19 38 Eki 24 · 22 ihale Eki 24 Kas 24 · 23 ihale Ara 24 · 18 ihale Ara 24 Oca 25 · 21 ihale Şub 25 · 11 ihale Şub 25 Mar 25 · 20 ihale Nis 25 · 16 ihale Nis 25 May 25 · 13 ihale Haz 25 · 14 ihale Haz 25 Tem 25 · 37 ihale Ağu 25 · 38 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 26 ihale Eki 25 · 26 ihale Eki 25 Kas 25 · 22 ihale Ara 25 · 27 ihale Ara 25 Oca 26 · 20 ihale Şub 26 · 16 ihale Şub 26 Mar 26 · 21 ihale Nis 26 · 17 ihale Nis 26 May 26 · 22 ihale Haz 26 · 24 ihale Haz 26 Tem 26 · 37 ihale Ağu 26 · 27 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 8 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale GÜMÜŞHANE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Kömür Nakliyesi ve Teslimi
2026/1597989 · KELKİT KAYMAKAMLIĞI KELKİT SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (4) · 15.09.2026
KELKİT KAYMAKAMLIĞI KELKİT SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (4)
2026/1597989
15.09.2026
12 gün kaldı
Hizmet e-İhale GÜMÜŞHANE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Özel Eğitim Öğrencilerinin Gümüşhane Merkez İlçeye 5 Araç ve Rehber Personel Eşliğinde 171 İş Günü Taşınması Hizmet Alım İşi (Rehber Personel 239 Gün)
2026/1571871 · GÜMÜŞHANE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (35) · 15.09.2026
GÜMÜŞHANE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (35)
2026/1571871
15.09.2026
12 gün kaldı
Mal e-İhale GÜMÜŞHANE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KIRTASİYE VE BÜRO MALZEMESİ İLE 9 KISIM ORİJİNAL TONER ALIMI
2026/1544484 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GÜMÜŞHANE İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 14.09.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GÜMÜŞHANE İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2026/1544484
14.09.2026
11 gün kaldı
Mal e-İhale GÜMÜŞHANE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Gümüşhane İbn-i Sina MTAL Kız Pansiyonu Çeşitli Kuru Gıda, Et, Tatlı Meyve ve Sebze Alımı
2026/1357995 · GÜMÜŞHANE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GÜMÜŞHANE İBN-İ SİNA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (4) · 11.09.2026
GÜMÜŞHANE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GÜMÜŞHANE İBN-İ SİNA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (4)
2026/1357995
11.09.2026
8 gün kaldı
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KÜRTÜN BELEDİYESİ OTOPARK PROJESİ FORE KAZIK YAPIM İŞİ
2026/1567580 · KÜRTÜN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (32) · 10.09.2026
KÜRTÜN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (32)
2026/1567580
10.09.2026
7 gün kaldı
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Katmerkaya Mahallesi Resul Yılmaz Küme Evler (Soğanlık Mevkii) Yol Güzergahı Kaldırım, Duvar, ve Aydınlatma Yapım
2026/1580605 · TEKKE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (12) · 09.09.2026
TEKKE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (12)
2026/1580605
09.09.2026
6 gün kaldı
Mal e-İhale GÜMÜŞHANE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
500 Adet Anne Bebek Bakım Çantası ( 10 Adet İçerikli)
2026/1565533 · GÜMÜŞHANE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 04.09.2026
GÜMÜŞHANE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2026/1565533
04.09.2026
1 gün kaldı
Hizmet e-İhale GÜMÜŞHANE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
MR ve BT Raporlama Hizmet Alımı
2026/1533294 · GÜMÜŞHANE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 03.09.2026
GÜMÜŞHANE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/1533294
03.09.2026
Bugün
Hizmet e-İhale GÜMÜŞHANE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
GÜMÜŞHANE AKÇAKALE MAĞARASININ TURİZME KAZANDIRILMASINA YÖNELİK ARAŞTIRMA PROJESİ KAPSAMIN HİZMET ALIMI
2026/1463830 · GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ (1) · 31.08.2026
GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ (1)
2026/1463830
31.08.2026
3 gün geçti
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Kelkit Devlet Hastanesi Sterilizasyon-Ameliyathane-Radyoloji Alanı ve Mikrobiyoloji Laboratuvarı Onarım Yapım İşi
2026/1434494 · GÜMÜŞHANE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 28.08.2026
GÜMÜŞHANE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/1434494
28.08.2026
6 gün geçti
Mal e-İhale GÜMÜŞHANE İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Gümüşhane İl Emniyet Müdürlüğü KGYS ve PTS Sistemleri Malzeme Alımı
2026/1480146 · GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101) · 25.08.2026
GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101)
2026/1480146
25.08.2026
9 gün geçti
Hizmet e-İhale GÜMÜŞHANE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Temel Eğitim Okullaru Öğrenci Taşıma İşi
2026/1358561 · KÜRTÜN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (39) · 21.08.2026
KÜRTÜN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (39)
2026/1358561
21.08.2026
13 gün geçti
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Belediye Sosyal Tesisi Ek Hizmet Binası Yapım İşi
2026/1404530 · GÜMÜŞHANE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 21.08.2026
GÜMÜŞHANE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2026/1404530
21.08.2026
13 gün geçti
Hizmet e-İhale GÜMÜŞHANE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Özel Eğitim Taşıma İşi
2026/1365481 · KÜRTÜN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (39) · 19.08.2026
KÜRTÜN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (39)
2026/1365481
19.08.2026
15 gün geçti
Hizmet e-İhale GÜMÜŞHANE İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
GÜMÜŞHANE TORUL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2026-2027 ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ TAŞIMA İHALESİ
2026/1382180 · GÜMÜŞHANE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TORUL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 19.08.2026
GÜMÜŞHANE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TORUL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/1382180
19.08.2026
15 gün geçti
Mal e-İhale GÜMÜŞHANE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
GÜMÜŞHANE TÜRK TELEKOM FEN LİSESİ PANSİYONU ÇEŞİTLİ KURU GIDA, TATLI, ET, BALIK, TAVUK, SÜT, YAŞ MEYVE VE SEBZE ÜRÜNLERİ ALIMI İŞİ
2026/1350910 · GÜMÜŞHANE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GÜMÜŞHANE TÜRK TELEKOM FEN LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (4) · 19.08.2026
GÜMÜŞHANE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GÜMÜŞHANE TÜRK TELEKOM FEN LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (4)
2026/1350910
19.08.2026
15 gün geçti
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Köse Öğretmenevi İkmal İnşaatı
2026/1386860 · GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101) · 18.08.2026
GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101)
2026/1386860
18.08.2026
16 gün geçti
Mal e-İhale GÜMÜŞHANE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
GÜMÜŞHANE LİSESİ PANSİYONU ÇEŞİTLİ KURU GIDA, TATLI, ET, TAVUK, SÜT, YAŞ MEYVE VE SEBZE ÜRÜNLERİ ALIMI İŞİ
2026/1350982 · GÜMÜŞHANE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GÜMÜŞHANE LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 18.08.2026
GÜMÜŞHANE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GÜMÜŞHANE LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/1350982
18.08.2026
16 gün geçti
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Merkez Mahallesi Toki Bölgesi Sokak Düzenleme Yapım İşi
2026/1395505 · TORUL BELEDİYE BAŞKANLIĞI (11) · 17.08.2026
TORUL BELEDİYE BAŞKANLIĞI (11)
2026/1395505
17.08.2026
17 gün geçti
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ernek Yaylası yolu iki kat asfalt sathı kaplama yapım işi
Yüklenici: KAMİL AKSU İNŞAAT TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ · 1,487,500.00 TRY
2026/1494047 · SÖĞÜTLÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (7) · 17.08.2026
SÖĞÜTLÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (7)
2026/1494047
17.08.2026
17 gün geçti