Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

96 ihale · 3 aktif · 93 pasif · GÜMÜŞHANE · KÜRTÜN Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

KÜRTÜN — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -2 (önceki aya göre)
0 4 8 Eki 24 · 4 ihale Eki 24 Kas 24 · 1 ihale Ara 24 · 1 ihale Ara 24 Oca 25 · 1 ihale Şub 25 · 0 ihale Şub 25 Mar 25 · 6 ihale Nis 25 · 1 ihale Nis 25 May 25 · 0 ihale Haz 25 · 0 ihale Haz 25 Tem 25 · 5 ihale Ağu 25 · 8 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 1 ihale Eki 25 · 4 ihale Eki 25 Kas 25 · 1 ihale Ara 25 · 2 ihale Ara 25 Oca 26 · 2 ihale Şub 26 · 1 ihale Şub 26 Mar 26 · 2 ihale Nis 26 · 2 ihale Nis 26 May 26 · 1 ihale Haz 26 · 0 ihale Haz 26 Tem 26 · 4 ihale Ağu 26 · 3 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KÜRTÜN BELEDİYESİ OTOPARK PROJESİ FORE KAZIK YAPIM İŞİ
2026/1567580 · KÜRTÜN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (32) · 10.09.2026
KÜRTÜN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (32)
2026/1567580
10.09.2026
7 gün kaldı
Hizmet e-İhale GÜMÜŞHANE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Temel Eğitim Okullaru Öğrenci Taşıma İşi
2026/1358561 · KÜRTÜN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (39) · 21.08.2026
KÜRTÜN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (39)
2026/1358561
21.08.2026
13 gün geçti
Hizmet e-İhale GÜMÜŞHANE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Özel Eğitim Taşıma İşi
2026/1365481 · KÜRTÜN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (39) · 19.08.2026
KÜRTÜN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (39)
2026/1365481
19.08.2026
15 gün geçti
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Kürtün 15 Temmuz Şehitler Anaokulu Dış Cephe Onarım, Kürtün 80 Yıl Cumhuriyet Ortaokulu Spor Salonu Çatısı Yapımı, Kürtün Cumhuriyet OrtaokuluBoya Yapımı, Kürtün Günyüzü İlkokulu Dış Cephe ve Oluk Yapımı İşi
2026/1320364 · KÜRTÜN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (39) · 03.08.2026
KÜRTÜN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (39)
2026/1320364
03.08.2026
31 gün geçti
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kürtün Anadolu Lisesi ve Kürtün Borsa İstanbul ÇPL Anadolu Lisesi Onarım İşi
Yüklenici: ÇETİN ÇAKMAK · 1,381,300.00 TRY
2026/1317446 · KÜRTÜN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (39) · 29.07.2026
KÜRTÜN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (39)
2026/1317446
29.07.2026
36 gün geçti
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE Sonuç İlanı Yayımlanmış
Kürtün Tekstil ve El Sanatları Binası Doğalgaz Yapım İşi
2026/1285941 · KÜRTÜN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (32) · 21.07.2026
KÜRTÜN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (32)
2026/1285941
21.07.2026
44 gün geçti
Hizmet e-İhale GÜMÜŞHANE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TRABZON ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜRTÜN ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ İDARİ BİNASININ (Zemin Etüt Raporu, Mimari, Statik, Elektrik, Mekanik vb) UYGULAMA PROJESİ HAZIRLAMA İŞİ
Yüklenici: HAKKI KELEŞ, NEŞEGÜL SELVİ İş Ortaklığı · 898,000.00 TRY
2026/1243867 · TRABZON ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜRTÜN ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 14.07.2026
TRABZON ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜRTÜN ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2026/1243867
14.07.2026
51 gün geçti
Mal e-İhale GÜMÜŞHANE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
C25/30 HAZIR BETON
2026/1116675 · ÖZKÜRTÜN BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (5) · 14.07.2026
ÖZKÜRTÜN BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (5)
2026/1116675
14.07.2026
51 gün geçti
Mal e-İhale GÜMÜŞHANE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
C25/30 HAZIR BETON
Yüklenici: ORHAN YAPI MÜHENDİSLİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,000,000.00 TRY
2026/853059 · KÜRTÜN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (32) · 25.05.2026
KÜRTÜN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (32)
2026/853059
25.05.2026
101 gün geçti
Hizmet e-İhale GÜMÜŞHANE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kürtün Orman İşletme Müdürlüğü Kürtün Orman İşletme Şefliği Baraj Orman Dışı Deposu Orman Emvali İstif İşçiliği
Yüklenici: TEMİZ KARDEŞLER NAKLİYE HARFİYAT ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 745,000.00 TRY
2026/614362 · TRABZON ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜRTÜN ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 17.04.2026
TRABZON ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜRTÜN ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2026/614362
17.04.2026
139 gün geçti
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MODERN MEZBAHANE YAPIM İŞİ
Yüklenici: ALTUNTAŞ İNŞAAT NAKLİYE TAAHHÜT ORMAN ÜRÜNLERİ UNLU MAMULLER GIDA KÖMÜR TEMİZLİK İŞLERİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 12,707,674.00 TRY
2026/564595 · KÜRTÜN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (32) · 16.04.2026
KÜRTÜN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (32)
2026/564595
16.04.2026
140 gün geçti
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE İhale İptal Edilmiş
Modern Mezbahane Yapım İşi
2026/384427 · KÜRTÜN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (32) · 18.03.2026
KÜRTÜN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (32)
2026/384427
18.03.2026
169 gün geçti
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kürtün İşletme Şefliği 173 kodlu Köllükıranı Sırtı-Armutalan Sırtı, Örümcek İşletme Şefliği 10 kodlu Madıklı Dere - Kümbet Tepesi ve Alacadağ İşletme Şefliği 102 kodlu Üstobası Yaylası - Kabayalakobası Yaylası Yeni Orman Yolları Yapım İşi
Yüklenici: HALİLİBRAHİM CAN · 1,442,048.41 TRY
2026/363687 · TRABZON ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜRTÜN ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 18.03.2026
TRABZON ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜRTÜN ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2026/363687
18.03.2026
169 gün geçti
Mal e-İhale GÜMÜŞHANE İhale İptal Edilmiş
AKARYAKIT (MOTORİN)
2026/116831 · KÜRTÜN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (32) · 17.02.2026
KÜRTÜN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (32)
2026/116831
17.02.2026
198 gün geçti
Hizmet e-İhale GÜMÜŞHANE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 Eğitim Öğretim Yılı 2 Dönem Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: ATANUR YEMEK OTOMOTİV GIDA TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,664,750.00 TRY
2026/98268 · KÜRTÜN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (39) · 22.01.2026
KÜRTÜN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (39)
2026/98268
22.01.2026
224 gün geçti
Mal e-İhale GÜMÜŞHANE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KORUGE BORU VE İÇME SUYU MALZEME ALIMI
Yüklenici: ÇORUH BORU PLASTİK SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ · 1,184,432.69 TRY
2025/2380902 · KÜRTÜN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (32) · 08.01.2026
KÜRTÜN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (32)
2025/2380902
08.01.2026
238 gün geçti
Mal e-İhale GÜMÜŞHANE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
C25/30 HAZIR BETON
Yüklenici: ORHAN YAPI MÜHENDİSLİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,672,000.00 TRY
2025/2309418 · KÜRTÜN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (32) · 30.12.2025
KÜRTÜN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (32)
2025/2309418
30.12.2025
247 gün geçti
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE İhale İptal Edilmiş
Kürtün Tekstil ve El Sanatları Binası Asansör Yapım İşi
2025/2336116 · KÜRTÜN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (32) · 26.12.2025
KÜRTÜN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (32)
2025/2336116
26.12.2025
251 gün geçti
Mal e-İhale GÜMÜŞHANE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kürtün Belediye Başkanlığı Hizmet Binası Doğalgaz Dönüşüm İşi Mal Alımı
Yüklenici: ORJİNAL YAPI TAAHHÜT VE İNŞAAT MALZEMELERİ LİMİTED ŞİRKETİ · 927.960,00 TRY
2025/2048470 · KÜRTÜN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (32) · 20.11.2025
KÜRTÜN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (32)
2025/2048470
20.11.2025
287 gün geçti
Mal e-İhale GÜMÜŞHANE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
C25/30 HAZIR BETON
Yüklenici: ORHAN YAPI MÜHENDİSLİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.520.000,00 TRY
2025/1763590 · KÜRTÜN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (32) · 30.10.2025
KÜRTÜN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (32)
2025/1763590
30.10.2025
308 gün geçti