Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

101 ihale · 1 aktif · 100 pasif · Gümüşhane İl Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü Filtreyi temizle
Mal e-İhale GÜMÜŞHANE İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Gümüşhane İl Emniyet Müdürlüğü KGYS ve PTS Sistemleri Malzeme Alımı
2026/1480146 · GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101) · 25.08.2026
GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101)
2026/1480146
25.08.2026
9 gün geçti
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Köse Öğretmenevi İkmal İnşaatı
2026/1386860 · GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101) · 18.08.2026
GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101)
2026/1386860
18.08.2026
16 gün geçti
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
İlk ve Ortaöğretim Okulları Onarım İşi
2026/1325842 · GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101) · 05.08.2026
GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101)
2026/1325842
05.08.2026
29 gün geçti
Mal e-İhale GÜMÜŞHANE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kum ve Çakıl
Yüklenici: KAR-BİR GIDA İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5,630,000.00 TRY
2026/1239479 · GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101) · 28.07.2026
GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101)
2026/1239479
28.07.2026
37 gün geçti
Mal e-İhale GÜMÜŞHANE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Bitüm ve Astar
Yüklenici: HBDY YOL ASFALTLAMA TAAHHÜT PETROL İNŞAAT NAKLİYE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 91,013,437.50 TRY
2026/1331549 · GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101) · 23.07.2026
GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101)
2026/1331549
23.07.2026
42 gün geçti
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gümüşhane Öğretmen Akademisi Doğalgaz Dönüşüm İşi
Yüklenici: İNANÇ PROJE İNŞAAT TESİSAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 9,913,429.29 TRY
2026/1135422 · GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101) · 14.07.2026
GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101)
2026/1135422
14.07.2026
51 gün geçti
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gümüşhane İl Nüfus Müdürlüğü Onarım
Yüklenici: DOĞAN DABAĞ · 1,947,999.99 TRY
2026/1207770 · GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101) · 13.07.2026
GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101)
2026/1207770
13.07.2026
52 gün geçti
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE İhale İptal Edilmiş
Gümüşhane İl Nüfus Müdürlüğü Onarım İşi
2026/1070826 · GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101) · 24.06.2026
GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101)
2026/1070826
24.06.2026
71 gün geçti
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Süleymaniye Butik Otel Yangın Merdiveni Yapım İşi
Yüklenici: SERVET AVCIOĞLU · 1,487,576.80 TRY
2026/1026718 · GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101) · 19.06.2026
GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101)
2026/1026718
19.06.2026
76 gün geçti
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Karaca Mağarası Yerleşkesi 1 Kısım Kaya Islahı ve Çevre Düzenlemesi
Yüklenici: GEOART GEOSENTETİK LİMİTED ŞİRKETİ · 9,720,000.00 TRY
2026/1070602 · GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101) · 17.06.2026
GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101)
2026/1070602
17.06.2026
78 gün geçti
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Hanzarya Geçidi İmera Manastırı Arası Yol
Yüklenici: ORHAN DABAĞ ÖZGÜMÜŞ MÜHENDİSLİK · 23,116,169.10 TRY
2026/922854 · GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101) · 11.06.2026
GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101)
2026/922854
11.06.2026
84 gün geçti
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE İhale İptal Edilmiş
GÜMÜŞHANE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ SPOR SALONU YAPIM İŞİ
2026/852772 · GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101) · 09.06.2026
GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101)
2026/852772
09.06.2026
86 gün geçti
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gümüşhane Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü 80 Yıl Çocuk Evleri Yerleşkesi Güçlendirme İşi
Yüklenici: ERDOĞAN ÇAKMAK · 16,218,000.00 TRY
2026/934169 · GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101) · 08.06.2026
GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101)
2026/934169
08.06.2026
87 gün geçti
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Övünce Köyü Sulama Tesisi
Yüklenici: ARF BİNA İNŞAAT TAAHHÜT DANIŞMANLIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 7,716,000.70 TRY
2026/891716 · GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101) · 03.06.2026
GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101)
2026/891716
03.06.2026
92 gün geçti
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gümüşhane İl Halk Kütüphanesi
Yüklenici: ERTÜRK TESİSAT İNŞAAT MALZEMELERİ NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 118,928,000.00 TRY
2026/776961 · GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101) · 02.06.2026
GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101)
2026/776961
02.06.2026
93 gün geçti
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Arzular Çelik Akedük Sulama Tesisi
Yüklenici: SERVET AVCIOĞLU · 623,697.80 TRY
2026/938654 · GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101) · 22.05.2026
GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101)
2026/938654
22.05.2026
104 gün geçti
Mal e-İhale GÜMÜŞHANE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gümüşhane İl Özel İdaresi İç ve Dış Lastik Alımı
Yüklenici: ÜNAL LASTİK KAPLAMA TAAHHÜT SERVİS HİZMETLERİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5,814,510.00 TRY
2026/693365 · GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101) · 08.05.2026
GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101)
2026/693365
08.05.2026
118 gün geçti
Mal e-İhale GÜMÜŞHANE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
LNG (Sıvılaştırılmış Doğal Gaz)
Yüklenici: OR-CAN DOĞAL GAZ TOPTAN SATIŞ DAĞITIM ANONİM ŞİRKETİ · 5,430,000.00 TRY
2026/649931 · GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101) · 06.05.2026
GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101)
2026/649931
06.05.2026
120 gün geçti
Mal e-İhale GÜMÜŞHANE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
PE 100 ve Koruge Boru Alımı
Yüklenici: İPEK HIRDAVAT DEMİR ÇELİK ELEKTRONİK TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 3,533,980.88 TRY
2026/664192 · GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101) · 05.05.2026
GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101)
2026/664192
05.05.2026
121 gün geçti
Yapım e-İhale GÜMÜŞHANE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gümüşhane Engelsiz Yaşam Merkezi İkmal İnşaatı ve Çevre Düzenlemesi
Yüklenici: ATAŞOĞULLARI İNŞAAT NAKLİYE TURİZM İTH.İHR.SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 49,600,000.00 TRY
2026/610805 · GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101) · 28.04.2026
GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARESİ (101)
2026/610805
28.04.2026
128 gün geçti