Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

132 ihale · 3 aktif · 129 pasif · HAKKARİ · ŞEMDİNLİ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ŞEMDİNLİ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -3 (önceki aya göre)
0 4 8 Eki 24 · 8 ihale Eki 24 Kas 24 · 3 ihale Ara 24 · 0 ihale Ara 24 Oca 25 · 2 ihale Şub 25 · 2 ihale Şub 25 Mar 25 · 3 ihale Nis 25 · 1 ihale Nis 25 May 25 · 5 ihale Haz 25 · 2 ihale Haz 25 Tem 25 · 0 ihale Ağu 25 · 8 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 1 ihale Eki 25 · 0 ihale Eki 25 Kas 25 · 1 ihale Ara 25 · 0 ihale Ara 25 Oca 26 · 6 ihale Şub 26 · 4 ihale Şub 26 Mar 26 · 0 ihale Nis 26 · 2 ihale Nis 26 May 26 · 2 ihale Haz 26 · 0 ihale Haz 26 Tem 26 · 1 ihale Ağu 26 · 5 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 2 ihale Eyl 26
Mal e-İhale HAKKARİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ARAÇ BAKIM ONARIM YEDEK PARÇA VE HİZMET ALIM İŞİ
2026/1513442 · ŞEMDİNLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (44) · 08.09.2026
ŞEMDİNLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (44)
2026/1513442
08.09.2026
5 gün kaldı
Hizmet e-İhale HAKKARİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
5290 Ton Kömürün Depolanması, Taşınması, Dağıtımı ve Hane Teslimi Hizmet Alımı İşi
2026/1462042 · ŞEMDİNLİ KAYMAKAMLIĞI ŞEMDİNLİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (4) · 02.09.2026
ŞEMDİNLİ KAYMAKAMLIĞI ŞEMDİNLİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (4)
2026/1462042
02.09.2026
1 gün geçti
Hizmet e-İhale HAKKARİ Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI ORTAÖĞRETİM TAŞIMA HİZMETİ ALIMI İŞİ
2026/1229891 · HAKKARİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ŞEMDİNLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (39) · 20.08.2026
HAKKARİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ŞEMDİNLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (39)
2026/1229891
20.08.2026
14 gün geçti
Mal e-İhale HAKKARİ Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Portakal tipi ithal kömür alımı
2026/1417789 · ŞEMDİNLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (44) · 17.08.2026
ŞEMDİNLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (44)
2026/1417789
17.08.2026
17 gün geçti
Yapım e-İhale HAKKARİ İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Şemdinli Çok Amaçlı Salon
2026/1252754 · ŞEMDİNLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (44) · 13.08.2026
ŞEMDİNLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (44)
2026/1252754
13.08.2026
21 gün geçti
Hizmet e-İhale HAKKARİ Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
22026-2027 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI ÖZEL EĞİTİM TAŞIMA HİZMET ALIMI İŞİ
2026/1248121 · HAKKARİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ŞEMDİNLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (39) · 13.08.2026
HAKKARİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ŞEMDİNLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (39)
2026/1248121
13.08.2026
21 gün geçti
Hizmet e-İhale HAKKARİ Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI İLKÖĞRETİM TAŞIMA HİZMETİ ALIMI İŞİ
2026/1251407 · HAKKARİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ŞEMDİNLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (39) · 12.08.2026
HAKKARİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ŞEMDİNLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (39)
2026/1251407
12.08.2026
22 gün geçti
Mal e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Muhtelif Yerlerde Kullanılmak Üzere Park ve Bahçe Malzemesi Alım İşi
Yüklenici: AHMET AHMEDOĞLU UĞUR İNŞAAT NAKLİYE VE YAPIM İŞLERİ · 2,500,990.00 TRY
2026/1360806 · ŞEMDİNLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (44) · 24.07.2026
ŞEMDİNLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (44)
2026/1360806
24.07.2026
41 gün geçti
Mal e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
05-15 mm ebatlarında 3450 m³ Balans ve 15-25 mm ebatlarında 3100 m³ Mıcır Alım İşi
Yüklenici: AHMET EKİCİ · 3,375,000.00 TRY
2026/668033 · ŞEMDİNLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (44) · 08.05.2026
ŞEMDİNLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (44)
2026/668033
08.05.2026
118 gün geçti
Mal e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ŞEMDİNLİ BELEDİYESİ İNŞAAT MALZEMESİ ALIM İŞİ
Yüklenici: ZİZAN YAPI İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ · 8,232,400.00 TRY
2026/611959 · ŞEMDİNLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (44) · 04.05.2026
ŞEMDİNLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (44)
2026/611959
04.05.2026
122 gün geçti
Mal e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SEBZE ALIMI
Yüklenici: GÜN-CAN MEDİKAL İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,908,500.00 TRY
2026/702045 · ŞEMDİNLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (5) · 22.04.2026
ŞEMDİNLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (5)
2026/702045
22.04.2026
134 gün geçti
Mal e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TAVUK ETİ ALIMI
Yüklenici: EMİN BAYKIN · 2,851,000.00 TRY
2026/660917 · ŞEMDİNLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (5) · 15.04.2026
ŞEMDİNLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (5)
2026/660917
15.04.2026
141 gün geçti
Hizmet e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
4 Adet kamyon 2 aylık kiralama işi
Yüklenici: SEVLİ KUM OCAĞI NAKLİYAT HAFRİYAT YAPI İNŞAAT MADENCİLİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,102,500.00 TRY
2026/305913 · ŞEMDİNLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (44) · 23.02.2026
ŞEMDİNLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (44)
2026/305913
23.02.2026
192 gün geçti
Mal e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SEYYİD ABDULLAH ŞEMDİNİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ KIZ PANSİYONU 100 KALEM KURU GIDA VE MEYZE-SEBZE ALIMI
Yüklenici: HOŞGÖR GIDA İNŞAAT TEKSTİL TEMİZLİK HİZMETLERİ HAYVANCILIK SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTET ŞİRKETİ · 4.913.560,00 TRY
2026/59843 · Anadolu İmam Hatip Lisesi-Seyyid Abdullah Şemdini MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (3) · 13.02.2026
Anadolu İmam Hatip Lisesi-Seyyid Abdullah Şemdini MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (3)
2026/59843
13.02.2026
202 gün geçti
Mal e-İhale HAKKARİ İhale İptal Edilmiş
ŞEMDİNLİ BELEDİYESİ İNŞAAT MALZEMESİ ALIM İŞİ
2026/13542 · ŞEMDİNLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (44) · 09.02.2026
ŞEMDİNLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (44)
2026/13542
09.02.2026
206 gün geçti
Hizmet e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ŞEMDİNLİ İLÇESİ 2 DÖNEM ÖZEL EĞİTİM TAŞIMA İŞİ
Yüklenici: FIRAT TAŞIMACILIK GIDA YEMEK HİZMETLERİ,TEMİZLİK HİZMETLERİ,İNŞAAT SANAYİİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,993,775.68 TRY
2026/46163 · HAKKARİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ŞEMDİNLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (39) · 03.02.2026
HAKKARİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ŞEMDİNLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (39)
2026/46163
03.02.2026
212 gün geçti
Hizmet e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İlçemizde karla mücadele ve Belediyemiz işlerinde kullanılmak üzere İş Makinesi Kiralama işi
Yüklenici: AYTEM TEMİZLİK GIDA TEKSTİL SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 6,380,000.00 TRY
2026/10296 · ŞEMDİNLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (44) · 30.01.2026
ŞEMDİNLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (44)
2026/10296
30.01.2026
216 gün geçti
Hizmet HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÖĞRENCİ TAŞIMA UYGULAMASI KAPSAMINDA SEYYİD ABDULLAHŞEMDİNİ AİHL ÖĞRENCİLERİNE VERİLECEK 47545 ÖĞÜN ÜCRETSİZ ÖĞLE YEMEĞİ HİZMET ALIMI
Yüklenici: HAKKARİ ŞEMDİNLİ İMAM HATİP ANADOLU LİSE SEYYİD ABDULLAH ŞEMDİNİ · 4.041.325,00 TRY
2026/164871 · Şemdinli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (39) · 28.01.2026
Şemdinli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (39)
2026/164871
28.01.2026
218 gün geçti
Hizmet e-İhale HAKKARİ Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 Eğitim ve Öğretim Yılının 2 Dönemi ile 2026-2027 Eğitim ve Öğretim Yılının 1 Dönemi Malzemeli Hazır Yemek Pişirme, Dağıtımı ve Yemek Sonrasındaki İşler Hizmeti Alımı
Yüklenici: HOŞGÖR GIDA İNŞAAT TEKSTİL TEMİZLİK HİZMETLERİ HAYVANCILIK SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTET ŞİRKETİ · 7.012.060,80 TRY
2025/2440075 · Şemdinli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (39) · 27.01.2026
Şemdinli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (39)
2025/2440075
27.01.2026
219 gün geçti
Hizmet e-İhale HAKKARİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HAKKARİ İLİ ŞEMDİNLİ İLÇESİ TAŞIMA KAPSAMINDA BULUNAN ÖĞRENCİLERE VERİLECEK OLAN 10 GÜNLÜK HAZIR YEMEK ALIMI
Yüklenici: GEYLANİ MEDİKAL İNŞAAT GIDA TEMİZLİK HİZMETLERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 393.936,00 TRY
2026/76231 · Şemdinli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (39) · 20.01.2026
Şemdinli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (39)
2026/76231
20.01.2026
226 gün geçti