Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

1.003 ihale · 34 aktif · 969 pasif · İSTANBUL · ÜMRANİYE Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ÜMRANİYE — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -10 (önceki aya göre)
0 25 50 Eki 24 · 19 ihale Eki 24 Kas 24 · 29 ihale Ara 24 · 50 ihale Ara 24 Oca 25 · 30 ihale Şub 25 · 28 ihale Şub 25 Mar 25 · 26 ihale Nis 25 · 20 ihale Nis 25 May 25 · 43 ihale Haz 25 · 24 ihale Haz 25 Tem 25 · 17 ihale Ağu 25 · 19 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 22 ihale Eki 25 · 16 ihale Eki 25 Kas 25 · 37 ihale Ara 25 · 46 ihale Ara 25 Oca 26 · 21 ihale Şub 26 · 11 ihale Şub 26 Mar 26 · 33 ihale Nis 26 · 34 ihale Nis 26 May 26 · 22 ihale Haz 26 · 23 ihale Haz 26 Tem 26 · 20 ihale Ağu 26 · 21 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 11 ihale Eyl 26
Mal e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ÜMRANİYE İLÇE SINIRLARINDA KULLANILMAK ÜZERE MUHTELİF MALZEME ALIM İŞİ
2026/1604320 · ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (27) · 28.09.2026
ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (27)
2026/1604320
28.09.2026
25 gün kaldı
Mal e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ÜMRANİYE BELEDİYESİ YANGIN ALGILAMA VE İHBAR SİSTEMLERİNİN REVİZYONU İŞİ
2026/1573691 · ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (111) · 22.09.2026
ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (111)
2026/1573691
22.09.2026
19 gün kaldı
Yapım e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ÜMRANİYE İLÇESİ KAZIM KARABEKİR ORTAOKULU BAHÇESİNE KAPALI SPOR SALONU YAPIM İŞİ
2026/1589907 · ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (69) · 18.09.2026
ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (69)
2026/1589907
18.09.2026
15 gün kaldı
Yapım e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ÜMRANİYE İLÇESİ MERKEZ ANADOLU LİSESİ BAHÇESİNE KAPALI SPOR SALONU YAPIM İŞİ
2026/1589606 · ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (69) · 18.09.2026
ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (69)
2026/1589606
18.09.2026
15 gün kaldı
Mal e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Sarf Malzeme Alım İhalesi
2026/1581109 · İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL ÜMRANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213) · 17.09.2026
İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL ÜMRANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213)
2026/1581109
17.09.2026
14 gün kaldı
Mal e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Cerrahi Sütur ve Sarf Alım İhalesi
2026/1559594 · İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL ÜMRANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213) · 15.09.2026
İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL ÜMRANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213)
2026/1559594
15.09.2026
12 gün kaldı
Mal e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KEDİ KÖPEK MAMASI ALIM İŞİ
2026/1618312 · ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 15.09.2026
ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1618312
15.09.2026
12 gün kaldı
Yapım e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
TC Ziraat Bankası AŞ Feke Adana Şubesi Lojmanlı Hizmet Binası Yapım İşi
2026/1499899 · TÜRKİYE CUMHURİYETİ ZİRAAT BANKASI ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEDARİK VE HİZMET YÖNETİMİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI (30) · 11.09.2026
TÜRKİYE CUMHURİYETİ ZİRAAT BANKASI ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEDARİK VE HİZMET YÖNETİMİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI (30)
2026/1499899
11.09.2026
8 gün kaldı
Mal e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Teknik Personel Kişisel Koruyucu Donanım Malzeme Alımı
2026/1242946 · İSPARK İSTANBUL OTOPARK İŞLETMELERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (89) · 08.09.2026
İSPARK İSTANBUL OTOPARK İŞLETMELERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (89)
2026/1242946
08.09.2026
5 gün kaldı
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Otopark Otomasyon Sistemleri Sistem Sürekliliği ve Kurulum Hizmeti Alımı
2026/1399601 · İSPARK İSTANBUL OTOPARK İŞLETMELERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (89) · 07.09.2026
İSPARK İSTANBUL OTOPARK İŞLETMELERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (89)
2026/1399601
07.09.2026
4 gün kaldı
Yapım e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Iğdır Şube Hizmet Binası Yapım İşi
2026/1493429 · TÜRKİYE HALK BANKASI ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 04.09.2026
TÜRKİYE HALK BANKASI ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/1493429
04.09.2026
1 gün kaldı
Mal e-İhale İSTANBUL İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
BİTÜM ALIM İŞİ
2026/1415852 · ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAKİNE İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (30) · 27.08.2026
ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAKİNE İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (30)
2026/1415852
27.08.2026
7 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
TIBBİ SARF İHALESİ
2026/1428196 · İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL ÜMRANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213) · 26.08.2026
İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL ÜMRANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213)
2026/1428196
26.08.2026
8 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Hidrolik ve Manuel Mantar Bariyer Sistemleri Bakım Onarım Hizmet Alımı
2025/672311 · İSPARK İSTANBUL OTOPARK İŞLETMELERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (89) · 19.08.2026
İSPARK İSTANBUL OTOPARK İŞLETMELERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (89)
2025/672311
19.08.2026
15 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Milli Eğitim Bakanlığı Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliğine Göre Taşıma Kapsamına Alınan Özel Eğitime İhtiyacı olan 1187 Öğrenci ve Velinin Okul ve Sınıflara 168 Araç ve 168 Rehber Personelle 181 İş Günü Taşıması İşi
2026/1287157 · İSTANBUL İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÜMRANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 18.08.2026
İSTANBUL İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÜMRANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/1287157
18.08.2026
16 gün geçti
Yapım e-İhale İSTANBUL İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
ATAKENT ŞEHİT SELÇUK PAKER ANADOLU LİSESİ KAPALI SPOR SALONU VE HALI SAHA YAPIM İŞİ
2026/1241608 · ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (69) · 18.08.2026
ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (69)
2026/1241608
18.08.2026
16 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Muhtelif Kliniklerin İhtiyacı Olan Tıbbi Sarf Alım İhalesi
2026/1259207 · İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL ÜMRANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213) · 18.08.2026
İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL ÜMRANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (213)
2026/1259207
18.08.2026
16 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Bölge Müdürlüğümüz Bünyesinde Kullanılmak Üzere 6 Ay Süreli 26 Adet Muhtelif Araç ve 25 Adet Sürücü Kiralama
Yüklenici: AZUR ORGANİZASYON TURİZM TAŞIMACILIK EĞİTİM VE REKLAM HİZMETLERİ PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ · 19,756,647.55 TRY
2026/1490795 · TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 13.08.2026
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/1490795
13.08.2026
21 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
TAŞ TOZU VE MICIR ALIM İŞİ
2026/1339658 · ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAKİNE İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (30) · 13.08.2026
ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAKİNE İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (30)
2026/1339658
13.08.2026
21 gün geçti
Yapım e-İhale İSTANBUL İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
NERMİN İMAMOĞLU CAMİİ 4-6 YAŞ KUR'AN KURSU YAPIM İŞİ
2026/1336911 · ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (69) · 12.08.2026
ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (69)
2026/1336911
12.08.2026
22 gün geçti