Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

1.298 ihale · 24 aktif · 1.274 pasif · İSTANBUL · BEYOĞLU Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

BEYOĞLU — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay +2 (önceki aya göre)
0 37 73 Eki 24 · 27 ihale Eki 24 Kas 24 · 43 ihale Ara 24 · 73 ihale Ara 24 Oca 25 · 41 ihale Şub 25 · 41 ihale Şub 25 Mar 25 · 25 ihale Nis 25 · 23 ihale Nis 25 May 25 · 22 ihale Haz 25 · 20 ihale Haz 25 Tem 25 · 17 ihale Ağu 25 · 12 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 12 ihale Eki 25 · 21 ihale Eki 25 Kas 25 · 24 ihale Ara 25 · 49 ihale Ara 25 Oca 26 · 35 ihale Şub 26 · 32 ihale Şub 26 Mar 26 · 42 ihale Nis 26 · 30 ihale Nis 26 May 26 · 26 ihale Haz 26 · 40 ihale Haz 26 Tem 26 · 28 ihale Ağu 26 · 16 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 18 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Şoförlü ve Şoförsüz Araç Kiralama
2026/1079123 · SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI İSTANBUL SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ (42) · 24.09.2026
SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI İSTANBUL SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ (42)
2026/1079123
24.09.2026
21 gün kaldı
Yapım e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Bayrampaşa TEM Bağlantı Yolu Üzeri Yol Kavşak İnşaatı
2026/1501903 · İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI ALTYAPI YATIRIMLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (26) · 23.09.2026
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI ALTYAPI YATIRIMLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (26)
2026/1501903
23.09.2026
20 gün kaldı
Mal e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi Alımı
2026/1494609 · İSTANBUL ELEKTRİK TRAMVAY VE TÜNEL İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (210) · 22.09.2026
İSTANBUL ELEKTRİK TRAMVAY VE TÜNEL İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (210)
2026/1494609
22.09.2026
19 gün kaldı
Mal e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
100 adet Dizel Yakıtlı Körüklü Tip Otobüs Alımı (18 metre)
2026/1423656 · İSTANBUL ELEKTRİK TRAMVAY VE TÜNEL İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (210) · 22.09.2026
İSTANBUL ELEKTRİK TRAMVAY VE TÜNEL İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (210)
2026/1423656
22.09.2026
19 gün kaldı
Mal e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
4 Kalem Göz Cihazları
2026/1552341 · TÜRKİYE HUDUT VE SAHİLLER SAĞLIK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI (43) · 21.09.2026
TÜRKİYE HUDUT VE SAHİLLER SAĞLIK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI (43)
2026/1552341
21.09.2026
18 gün kaldı
Mal e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2 Kalem Enerji Depolama Sistemi Alımı
2026/1513081 · İSTANBUL ELEKTRİK TRAMVAY VE TÜNEL İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (210) · 17.09.2026
İSTANBUL ELEKTRİK TRAMVAY VE TÜNEL İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (210)
2026/1513081
17.09.2026
14 gün kaldı
Yapım e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Geçici Atık Depolama Alanı, Tesis Kapsamında Çevresel Altyapı Ve Muhtelif İnşaat İşleri Yapımı(2026/2027)
2026/1481063 · İSTANBUL ELEKTRİK TRAMVAY VE TÜNEL İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (210) · 15.09.2026
İSTANBUL ELEKTRİK TRAMVAY VE TÜNEL İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (210)
2026/1481063
15.09.2026
12 gün kaldı
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
2026 Yılı Alcatel Santralleri Bakım, Onarım ve Malzeme Tedariki İşi
2026/1399516 · İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI ELEKTRONİK SİSTEMLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (36) · 09.09.2026
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI ELEKTRONİK SİSTEMLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (36)
2026/1399516
09.09.2026
6 gün kaldı
Danışmanlık İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İstanbul Geneli Heyelan, Kaya Düşmesi, İksa Ve İstinat Yapıları Stabilite Problemlerinin Değerlendirilmesi Ve Önlem Projelerinin Hazırlanması İşi (2026/03)
2026/1425303 · İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI ETÜT VE PROJELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI ALTYAPI PROJELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 08.09.2026
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI ETÜT VE PROJELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI ALTYAPI PROJELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2026/1425303
08.09.2026
5 gün kaldı
Mal e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Adalarda Hizmet Veren 4 Kişilik Elektrikli Araçlar İçin Kapı Aksamı Alımı
2026/1488131 · İSTANBUL ELEKTRİK TRAMVAY VE TÜNEL İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (210) · 08.09.2026
İSTANBUL ELEKTRİK TRAMVAY VE TÜNEL İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (210)
2026/1488131
08.09.2026
5 gün kaldı
Yapım e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
İstanbul Avrupa Yakası Geneli 4 Grup Yaya Üst Geçidi İnşaatı
2026/1437370 · İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI ALTYAPI YATIRIMLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (26) · 07.09.2026
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI ALTYAPI YATIRIMLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (26)
2026/1437370
07.09.2026
4 gün kaldı
Mal e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
MUHTELİF BİLİŞİM, DONANIM VE TEKNİK SARF MALZEMELERİ ALIMI
2026/1461963 · BEYOĞLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 04.09.2026
BEYOĞLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/1461963
04.09.2026
1 gün kaldı
Mal e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KIRTASİYE MALZEMELERİ ALIMI
2026/1548141 · BEYOĞLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI SOSYAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 03.09.2026
BEYOĞLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI SOSYAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/1548141
03.09.2026
Bugün
Yapım e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
İstanbul Anadolu Yakası Geneli 2 Grup Yaya Üst Geçidi İnşaatı
2026/1437325 · İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI ALTYAPI YATIRIMLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (26) · 03.09.2026
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI ALTYAPI YATIRIMLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (26)
2026/1437325
03.09.2026
Bugün
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
TOPLU (BULK) SMS, OTP SMS, VOIP VE HARİCİ SABİT TELEFON HATLARI VE BULUT FAKS HİZMETLERİ ALIMI
2026/1461562 · İSTANBUL ELEKTRİK TRAMVAY VE TÜNEL İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (210) · 02.09.2026
İSTANBUL ELEKTRİK TRAMVAY VE TÜNEL İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (210)
2026/1461562
02.09.2026
1 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Network Bakım Onarım Destek İşi
2026/1428194 · İSTANBUL ELEKTRİK TRAMVAY VE TÜNEL İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (210) · 02.09.2026
İSTANBUL ELEKTRİK TRAMVAY VE TÜNEL İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (210)
2026/1428194
02.09.2026
1 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
YEMEK TEMİNİ VE SERVİSİ HİZMET ALIMI
2026/1415256 · İSTANBUL ŞEHİR HATLARI TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (95) · 01.09.2026
İSTANBUL ŞEHİR HATLARI TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (95)
2026/1415256
01.09.2026
2 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İETT Metrobüs Hattı, Garaj ve Genel Müdürlük Binalarında Yer Alan Yolcu Asansörü ve Yürüyen Merdivenlerin Bakım, Servis ve Onarımı
2026/1412389 · İSTANBUL ELEKTRİK TRAMVAY VE TÜNEL İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (210) · 01.09.2026
İSTANBUL ELEKTRİK TRAMVAY VE TÜNEL İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (210)
2026/1412389
01.09.2026
2 gün geçti
Yapım e-İhale İSTANBUL İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
İstanbul Avrupa Yakası Kamu Binaları Bakım, Onarım, Tadilat ve Ek Hizmet Yapıları XVII Grup İnşaatı
2026/1391553 · İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI YAPI İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (59) · 25.08.2026
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI YAPI İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (59)
2026/1391553
25.08.2026
9 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Üniversitemizde kullanılmak üzere Microsoft 365 Yazılım Lisans Alımı
2026/1465265 · MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI (8) · 25.08.2026
MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI (8)
2026/1465265
25.08.2026
9 gün geçti