Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

338 ihale · 5 aktif · 333 pasif · İSTANBUL · SİLİVRİ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

SİLİVRİ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -8 (önceki aya göre)
0 8 15 Eki 24 · 7 ihale Eki 24 Kas 24 · 15 ihale Ara 24 · 11 ihale Ara 24 Oca 25 · 9 ihale Şub 25 · 11 ihale Şub 25 Mar 25 · 12 ihale Nis 25 · 6 ihale Nis 25 May 25 · 7 ihale Haz 25 · 7 ihale Haz 25 Tem 25 · 4 ihale Ağu 25 · 6 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 2 ihale Eki 25 · 3 ihale Eki 25 Kas 25 · 11 ihale Ara 25 · 11 ihale Ara 25 Oca 26 · 5 ihale Şub 26 · 5 ihale Şub 26 Mar 26 · 10 ihale Nis 26 · 10 ihale Nis 26 May 26 · 9 ihale Haz 26 · 15 ihale Haz 26 Tem 26 · 8 ihale Ağu 26 · 11 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 3 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KISMİ ZAMANLI İŞYERİ HEKİMİ HİZMET ALIMI
2026/1569558 · DEPOLAMA İŞLETMELERİ DAİRE BAŞKANLIĞI SİLİVRİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (30) · 14.09.2026
DEPOLAMA İŞLETMELERİ DAİRE BAŞKANLIĞI SİLİVRİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (30)
2026/1569558
14.09.2026
11 gün kaldı
Yapım e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
MARMARA CEZA İNFAZ KURUMLARI KAMPUSÜ İSTİNAT DUVARI , GÖZETLEME KULESİ, İKSA SİSTEMİ, ELEKTRİK TESİSAT ALTYAPISI, MEKANİK TESİSAT ALTYAPI YAPILMASI
2026/1375661 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MARMARA AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (36) · 14.09.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MARMARA AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (36)
2026/1375661
14.09.2026
11 gün kaldı
Yapım e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
SİLİVRİ DEVLET HASTANESİ ISITMA KAZANI DEĞİŞİMİ YAPIM İŞİ
2026/1468148 · İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL SİLİVRİ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (68) · 03.09.2026
İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL SİLİVRİ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (68)
2026/1468148
03.09.2026
Bugün
Mal e-İhale İSTANBUL Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026 YILI SULAMA TESİSAT MALZEMESİ ALIM İŞİ
2026/1367384 · SİLİVRİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 21.08.2026
SİLİVRİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/1367384
21.08.2026
13 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Silivri İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 536 Ortaöğretim Öğrencilerinin 16 Taşıma Merkezi Okula 42 Hat (Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1272240 · İSTANBUL İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SİLİVRİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 17.08.2026
İSTANBUL İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SİLİVRİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/1272240
17.08.2026
17 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
2026 YILI ELEKTRİK MALZEMESİ ALIM İŞİ
2026/1307075 · SİLİVRİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 17.08.2026
SİLİVRİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/1307075
17.08.2026
17 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Silivri İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 596 Özel Eğitim Öğrenci/velinin 38 Taşıma Merkezi Okula 58 Hat ( Araç) ve 58 Rehber Personelle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1278837 · İSTANBUL İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SİLİVRİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 17.08.2026
İSTANBUL İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SİLİVRİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/1278837
17.08.2026
17 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
MEFRUŞAT ÜRÜNLERİ ALIMI
2026/1414645 · İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL SİLİVRİ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (68) · 14.08.2026
İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL SİLİVRİ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (68)
2026/1414645
14.08.2026
20 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
SİLİVRİ İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Yerleşim Birimlerindeki 398 İlköğretim Öğrencilerinin 19 Taşıma Merkezi Okula 22 Hat ( Araç) İle 181 İş Günü, Taşınması İşi
2026/1260503 · İSTANBUL İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SİLİVRİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 12.08.2026
İSTANBUL İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SİLİVRİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/1260503
12.08.2026
22 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Detaylı Saha ve Bina Endüstriyel Temizlik Hizmeti Alımı
2026/1321077 · DEPOLAMA İŞLETMELERİ DAİRE BAŞKANLIĞI SİLİVRİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (30) · 12.08.2026
DEPOLAMA İŞLETMELERİ DAİRE BAŞKANLIĞI SİLİVRİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (30)
2026/1321077
12.08.2026
22 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
PLENTALTI ASFALT (TİP 2) VE YAPIŞTIRICI (EMÜLSİYON) ALIM İŞİ
2026/1258971 · SİLİVRİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (57) · 12.08.2026
SİLİVRİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (57)
2026/1258971
12.08.2026
22 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Biyometri Geçiş (Göz Optik) Sistemi ve İnterlock Sistemi için 20 Kalem Malzeme alımı (Demontaj ve Montaj Dahil)
Yüklenici: SECURITAS TEKNOLOJİ HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 4,411,000.00 TRY
2026/1429534 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MARMARA 1 NOLU L TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 10.08.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MARMARA 1 NOLU L TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/1429534
10.08.2026
24 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026 YILI İKİNCİ DÖNEM BELEDİYE YEMEKHANESİNE GIDA MALZEMESİ ALIM İŞİ
2026/1300254 · SİLİVRİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (69) · 10.08.2026
SİLİVRİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (69)
2026/1300254
10.08.2026
24 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
SARF KARŞILIĞI HİDROJEN PEROKSİT CİHAZI VE DİĞER MALZEME ALIMLARI
2026/1282781 · İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL SİLİVRİ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (68) · 07.08.2026
İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL SİLİVRİ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (68)
2026/1282781
07.08.2026
27 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TIBBİ SARF MALZEME ALIMI
Yüklenici: ATİLLA TEKNİK TIBBİ MALZEME SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 484,927.00 TRY
2026/1300150 · İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL SİLİVRİ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (68) · 30.07.2026
İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL SİLİVRİ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (68)
2026/1300150
30.07.2026
35 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Sodyum Klorür 100ml Solüsyon Alımı
Yüklenici: ELMAS ECZA DEPOSU VE TIBBİ MALZEME TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 466,600.00 TRY
2026/1321505 · İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL SİLİVRİ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (68) · 27.07.2026
İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL SİLİVRİ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (68)
2026/1321505
27.07.2026
38 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış
YOLLAR, GENEL AYDINLATMALAR İLE HİZMET BİNALARI İLE KAMUSAL ALANLARDA KULLANILMAK ÜZERE ELEKTRİK MALZEMESİ ALIM İŞİ
2026/1043685 · SİLİVRİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (57) · 27.07.2026
SİLİVRİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (57)
2026/1043685
27.07.2026
38 gün geçti
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale İptal Edilmiş
BOTAŞ Silivri İşletme Müdürlüğü'nde 12 Ay Süre İle Kısmi Zamanlı İşyeri Hekimi Hizmet Alımı
2026/1189447 · DEPOLAMA İŞLETMELERİ DAİRE BAŞKANLIĞI SİLİVRİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (30) · 22.07.2026
DEPOLAMA İŞLETMELERİ DAİRE BAŞKANLIĞI SİLİVRİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (30)
2026/1189447
22.07.2026
43 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Bilgi İşlem Birimi Sarf Malzeme Alımı
Yüklenici: DÖRT US BİLİŞİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 594,500.00 TRY
2026/1201582 · İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL SİLİVRİ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (68) · 14.07.2026
İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL SİLİVRİ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (68)
2026/1201582
14.07.2026
51 gün geçti
Mal e-İhale İSTANBUL Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Ekmeklik buğday unu, tam buğday unu, razmol (kepek) alımı)
2026/878989 · CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI MARMARA AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 13.07.2026
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI MARMARA AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2026/878989
13.07.2026
52 gün geçti