Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

131.530 ihale · 460 aktif · 131.070 pasif · İZMİR Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

İZMİR — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -123 (önceki aya göre)
0 484 967 Eki 24 · 761 ihale Eki 24 Kas 24 · 918 ihale Ara 24 · 918 ihale Ara 24 Oca 25 · 670 ihale Şub 25 · 796 ihale Şub 25 Mar 25 · 967 ihale Nis 25 · 715 ihale Nis 25 May 25 · 829 ihale Haz 25 · 725 ihale Haz 25 Tem 25 · 931 ihale Ağu 25 · 742 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 539 ihale Eki 25 · 778 ihale Eki 25 Kas 25 · 477 ihale Ara 25 · 634 ihale Ara 25 Oca 26 · 481 ihale Şub 26 · 379 ihale Şub 26 Mar 26 · 466 ihale Nis 26 · 458 ihale Nis 26 May 26 · 316 ihale Haz 26 · 427 ihale Haz 26 Tem 26 · 358 ihale Ağu 26 · 255 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 132 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Foça Reha Necla Midilli Ortaokulu (4 Derslik) İnşaatı
2026/1575277 · İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (297) · 05.10.2026
İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (297)
2026/1575277
05.10.2026
32 gün kaldı
Mal e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2027 Yılı YUKSEK DEVIRLI MOTORA UYUMLU TUR UCU
2026/1602596 · DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (302) · 02.10.2026
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (302)
2026/1602596
02.10.2026
29 gün kaldı
Mal e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2027 YILI AIRWO İHALESİ
2026/1589161 · DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (302) · 30.09.2026
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (302)
2026/1589161
30.09.2026
27 gün kaldı
Hizmet e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
420-170 kV Enerji İletim Hatları güzergahı ve altlarında bulunan ağaç, diken, çalılık, diri bitki örtüsü ve makilik alanların iş makinesi ile kök temizliği ve güzergah açılmasıve mevcut direk ulaşım yollarının hasarlı olan yerlerinin onarımı işi
2026/1575203 · TEİAŞ 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (57) · 30.09.2026
TEİAŞ 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (57)
2026/1575203
30.09.2026
27 gün kaldı
Hizmet e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Karayolları 2Bölge Müdürlüğü Sorumluluğundaki Yollarda Çizgi Çalışması, Sinyalizasyon Bakımı Yapılması ve Ulaşım Etütleri için gerekli olan Araç temini işi
2026/1601533 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (228) · 30.09.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (228)
2026/1601533
30.09.2026
27 gün kaldı
Mal e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2027 Yılı Aspirasyon Sonda Sistemi
2026/1598172 · DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (302) · 29.09.2026
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (302)
2026/1598172
29.09.2026
26 gün kaldı
Hizmet e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2027-2028 YILLARI 5 KISIM 34 GÜZERGAHTA PERSONEL SERVİS TAŞIMA HİZMETİ ALIMI
2026/1491100 · GÜNEY DENİZ SAHA KOMUTANLIĞI EGE DENİZ BÖLGE KOMUTANLIĞI (2) · 29.09.2026
GÜNEY DENİZ SAHA KOMUTANLIĞI EGE DENİZ BÖLGE KOMUTANLIĞI (2)
2026/1491100
29.09.2026
26 gün kaldı
Mal e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
21 KALEM ÇOCUK KVC MALZEME ALIMI
2026/1147961 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (78) · 28.09.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (78)
2026/1147961
28.09.2026
25 gün kaldı
Mal e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
SOSYAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI SOSYAL HİZMETLER VE YARDIMLAR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE MEŞE ODUNU ALIMI
2026/1506979 · İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI MAL ALIMLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (788) · 23.09.2026
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI MAL ALIMLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (788)
2026/1506979
23.09.2026
20 gün kaldı
Yapım e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İL SINIRLARI İÇİNDEKİ ULAŞIM YOLLARINDA ASFALT KAPLAMASI YOL VE İNŞAAT BAKIM ONARIM VE YENİLEME YAPILMASI İŞİ
2026/1559531 · İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI YOL VE YEŞİL ALANLAR YAPIM İHALELERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (78) · 23.09.2026
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI YOL VE YEŞİL ALANLAR YAPIM İHALELERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (78)
2026/1559531
23.09.2026
20 gün kaldı
Hizmet e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
36 AYLIK BİLGİSAYARLI TOMOGRAFİ GÖRÜNTÜLEME VE RAPORLAMA HİZMET ALIMI
2026/1561353 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ÖDEMİŞ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (60) · 23.09.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ÖDEMİŞ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (60)
2026/1561353
23.09.2026
20 gün kaldı
Hizmet e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2027 - 2028 Yılı Şehiriçi Personel Taşıtma
2026/1462742 · HAVA EĞİTİM KOMUTANLIĞI 2’NCİ ANA JET ÜS KOMUTANLIĞI (32) · 23.09.2026
HAVA EĞİTİM KOMUTANLIĞI 2’NCİ ANA JET ÜS KOMUTANLIĞI (32)
2026/1462742
23.09.2026
20 gün kaldı
Hizmet e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KPİRİ REİS GEMİSİNİN KARAYA ÇEKİLMESİ, DENİZE ATILMASI, BOYANMASI VE BAKIM ONARIMLARININ YAPILMASI İŞİ
2026/1574844 · DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (73) · 23.09.2026
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (73)
2026/1574844
23.09.2026
20 gün kaldı
Mal e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ÖĞRENCİLERE EĞİTİM DESTEK PAKETİ MAL ALIMI
2026/1570447 · MENEMEN BELEDİYE BAŞKANLIĞI SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 22.09.2026
MENEMEN BELEDİYE BAŞKANLIĞI SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2026/1570447
22.09.2026
19 gün kaldı
Mal e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İZMİR BUCA ADSM BİLİŞİM MALZEMESİ ALIMI
2026/1548952 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR EĞİTİM DİŞ HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (38) · 22.09.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR EĞİTİM DİŞ HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (38)
2026/1548952
22.09.2026
19 gün kaldı
Mal e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI YOL İŞLERİ ŞANTİYE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE KORUGE BORU ALIMI
2026/1509676 · İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI MAL ALIMLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (788) · 22.09.2026
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI MAL ALIMLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (788)
2026/1509676
22.09.2026
19 gün kaldı
Mal e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
VETERİNER FAKÜLTESİ LABORATUVARLARI İÇİN MOBİLYA VE EKİPMAN ALIMI
2026/1590434 · DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (36) · 22.09.2026
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (36)
2026/1590434
22.09.2026
19 gün kaldı
Mal e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ALIŞVERİŞ KARTI İLE GIDA VE TEMEL İHTİYAÇ YARDIMI ALIMI İŞİ
2026/1557396 · İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İZFAŞ İZMİR FUARCILIK HİZMETLERİ KÜLTÜR VE SANAT İŞLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (699) · 21.09.2026
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İZFAŞ İZMİR FUARCILIK HİZMETLERİ KÜLTÜR VE SANAT İŞLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (699)
2026/1557396
21.09.2026
18 gün kaldı
Hizmet e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ALIŞVERİŞ KARTI İLE GIDA VE TEMEL İHTİYAÇ YARDIMI SUNULMASI HİZMETİ
2026/1596481 · İZMİR İNOVASYON VE TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (347) · 21.09.2026
İZMİR İNOVASYON VE TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (347)
2026/1596481
21.09.2026
18 gün kaldı
Hizmet e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026 YILI İÇİN İZMİR ODA ORKESTRASI EKİM ARALIK SEZONU KONSER ORGANİZASYONU HİZMETİ
2026/1588115 · İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI HİZMET ALIMLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (358) · 18.09.2026
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI HİZMET ALIMLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (358)
2026/1588115
18.09.2026
15 gün kaldı