Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

326 ihale · 11 aktif · 315 pasif · İZMİR · ÇİĞLİ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ÇİĞLİ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -4 (önceki aya göre)
0 13 25 Eki 24 · 10 ihale Eki 24 Kas 24 · 3 ihale Ara 24 · 13 ihale Ara 24 Oca 25 · 25 ihale Şub 25 · 8 ihale Şub 25 Mar 25 · 14 ihale Nis 25 · 8 ihale Nis 25 May 25 · 10 ihale Haz 25 · 7 ihale Haz 25 Tem 25 · 13 ihale Ağu 25 · 9 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 7 ihale Eki 25 · 3 ihale Eki 25 Kas 25 · 9 ihale Ara 25 · 16 ihale Ara 25 Oca 26 · 5 ihale Şub 26 · 15 ihale Şub 26 Mar 26 · 11 ihale Nis 26 · 20 ihale Nis 26 May 26 · 4 ihale Haz 26 · 8 ihale Haz 26 Tem 26 · 8 ihale Ağu 26 · 8 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 4 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2027 - 2028 Yılı Şehiriçi Personel Taşıtma
2026/1462742 · HAVA EĞİTİM KOMUTANLIĞI 2’NCİ ANA JET ÜS KOMUTANLIĞI (32) · 23.09.2026
HAVA EĞİTİM KOMUTANLIĞI 2’NCİ ANA JET ÜS KOMUTANLIĞI (32)
2026/1462742
23.09.2026
20 gün kaldı
Mal e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
HASTANEMİZ GENELİ KULLANILMAK ÜZERE TIBBİ SARF MALZEME ALIMI
2026/1472994 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇİĞLİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (109) · 08.09.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇİĞLİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (109)
2026/1472994
08.09.2026
5 gün kaldı
Mal e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
7 KALEM CİHAZ KARŞILIĞI SARF MALZEME ALIMI
2026/1453387 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇİĞLİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (109) · 07.09.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇİĞLİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (109)
2026/1453387
07.09.2026
4 gün kaldı
Yapım e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
ATEM Klığı Fens Teli ve Çevre Aydınlatma Sistemi Onarımlarının Yapılması
2026/1405551 · HAVA EĞİTİM KOMUTANLIĞI 2’NCİ ANA JET ÜS KOMUTANLIĞI (32) · 02.09.2026
HAVA EĞİTİM KOMUTANLIĞI 2’NCİ ANA JET ÜS KOMUTANLIĞI (32)
2026/1405551
02.09.2026
1 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Çiğli İlçesi Muhtelif Adreslerde Parke Yapım ve Onarım Yapılması İşi
2026/1307070 · ÇİĞLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 27.08.2026
ÇİĞLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2026/1307070
27.08.2026
7 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Portatif Uçak Sundurma Çadırlarının Onarımı
2026/1340809 · HAVA EĞİTİM KOMUTANLIĞI 2’NCİ ANA JET ÜS KOMUTANLIĞI (32) · 27.08.2026
HAVA EĞİTİM KOMUTANLIĞI 2’NCİ ANA JET ÜS KOMUTANLIĞI (32)
2026/1340809
27.08.2026
7 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR İhale İptal Edilmiş
Balistik Korumalı Yapı Elemanı (Montaj Dahil)
2026/1280082 · HAVA EĞİTİM KOMUTANLIĞI 2’NCİ ANA JET ÜS KOMUTANLIĞI (32) · 26.08.2026
HAVA EĞİTİM KOMUTANLIĞI 2’NCİ ANA JET ÜS KOMUTANLIĞI (32)
2026/1280082
26.08.2026
8 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
İzmir İli Çiğli İlçesi 2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Özel Eğitime İhtiyaç Duyan Özel Eğitim Öğrencileri ile 27 Yaş ve Üstü Özel Eğitim Kursiyer/Velinin 7 Hat 24 ( Araç) ile 181 İş Günü Taşınması
2026/1308859 · İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇİĞLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (11) · 24.08.2026
İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇİĞLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (11)
2026/1308859
24.08.2026
10 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
21 (YİRMİ BİR) KALEM LABORATUVAR CİHAZI
2026/1380041 · İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (13) · 20.08.2026
İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (13)
2026/1380041
20.08.2026
14 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR Sözleşme İmzalanmış
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Yıkım Kapsamındaki Taşımalı Temel Eğitim Öğrenci Taşıma Hizmeti Alımı
2026/1236892 · İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇİĞLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (11) · 12.08.2026
İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇİĞLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (11)
2026/1236892
12.08.2026
22 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
AĞ ANAHTARLAMA CİHAZI (SWİTCH ALIMI)
2026/1134095 · İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI (5) · 07.08.2026
İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI (5)
2026/1134095
07.08.2026
27 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
5 No lu Hangar Onarımının Yapılması
2026/1268571 · HAVA EĞİTİM KOMUTANLIĞI 2’NCİ ANA JET ÜS KOMUTANLIĞI (32) · 06.08.2026
HAVA EĞİTİM KOMUTANLIĞI 2’NCİ ANA JET ÜS KOMUTANLIĞI (32)
2026/1268571
06.08.2026
28 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
İZBAN AŞ İÇME SUYU MAL ALIMI
2026/1250283 · İZMİR BANLİYÖ TAŞIMACILIĞI SİSTEMİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 31.07.2026
İZMİR BANLİYÖ TAŞIMACILIĞI SİSTEMİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2026/1250283
31.07.2026
34 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı Kedi ve Köpek Maması Alımı
Yüklenici: ARMA İLAÇ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 762,172.75 TRY
2026/1244695 · ÇİĞLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (1) · 24.07.2026
ÇİĞLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (1)
2026/1244695
24.07.2026
41 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Çiğli İlçesi İnönü Mahallesi 2197 Ada 9 Parsel Adresinde İstinat Duvarının Yıkılması, Enkazın Kaldırılması, Zemin İyileştirmesinin ve İstinat Duvarının Yeniden İnşa Edilmesi
Yüklenici: UYSAL HAFRİYAT,İNŞAAT,İŞ VE NAKLİYE ARAÇLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,797,622.25 TRY
2026/1301239 · ÇİĞLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 21.07.2026
ÇİĞLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2026/1301239
21.07.2026
44 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
OTOMATİK ENDOSKOP YIKAMA VE DEZENFEKSİYON CİHAZI İÇİN KONSANTRE PERASETİK ASİT BAZLI YÜKSEK DÜZEY ALET DEZENFEKTANI VE KONSANTRE ENZİMATİK TEMİZLEYİCİ ALIMI
2026/684553 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇİĞLİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (109) · 21.07.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇİĞLİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (109)
2026/684553
21.07.2026
44 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ADRESLİ YANGIN ALGILAMA VE ALARM SİSTEMİ ONARIMI/ REVİZYONU HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: HASAN HÜSEYİN ÇELİK · 1,560,000.00 TRY
2026/1203141 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇİĞLİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (109) · 14.07.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇİĞLİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (109)
2026/1203141
14.07.2026
51 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HASTANEMİZ GÖZ SERVİSİNDE KULLANILMAK ÜZERE SARF MALZEME ALIMI
Yüklenici: SENTEZ GÖZ SAĞLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 66,925.00 TRY
2026/1017595 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇİĞLİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (109) · 09.07.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇİĞLİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (109)
2026/1017595
09.07.2026
56 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
87 KALEM MİKROBİYOLOJİ VE PATOLOJİ LABORATUVARI SARF MALZEME ALIMI İHALESİ
2026/1024413 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇİĞLİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (109) · 09.07.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇİĞLİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (109)
2026/1024413
09.07.2026
56 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Üniversitemiz Enerji Etüdü ve Raporu Hazırlanması, Enerji Kimlik Belgesi Düzenlenmesi, ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Standardının Kurulması, Danışmanlık ve Belgelendirmesi Hizmet Alımı
2026/1130563 · İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (18) · 08.07.2026
İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (18)
2026/1130563
08.07.2026
57 gün geçti