Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

407 ihale · 16 aktif · 391 pasif · İZMİR · KARŞIYAKA Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

KARŞIYAKA — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -7 (önceki aya göre)
0 14 28 Eki 24 · 12 ihale Eki 24 Kas 24 · 7 ihale Ara 24 · 11 ihale Ara 24 Oca 25 · 3 ihale Şub 25 · 5 ihale Şub 25 Mar 25 · 17 ihale Nis 25 · 15 ihale Nis 25 May 25 · 11 ihale Haz 25 · 14 ihale Haz 25 Tem 25 · 9 ihale Ağu 25 · 7 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 11 ihale Eki 25 · 20 ihale Eki 25 Kas 25 · 10 ihale Ara 25 · 10 ihale Ara 25 Oca 26 · 6 ihale Şub 26 · 9 ihale Şub 26 Mar 26 · 10 ihale Nis 26 · 16 ihale Nis 26 May 26 · 13 ihale Haz 26 · 28 ihale Haz 26 Tem 26 · 12 ihale Ağu 26 · 13 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 6 ihale Eyl 26
Mal e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BAKIM EVLERİ İLE KLİNİK YATIŞ ÜNİTELERİNDE SAHİPSİZ HAYVANLARIN GÜNLÜK BESLENME İHTİYAÇLARINDA KULLANILMAK ÜZERE KURU MAMA MAL ALIM İŞİ
2026/1539506 · KARŞIYAKA BELEDİYE BAŞKANLIĞI VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (5) · 10.09.2026
KARŞIYAKA BELEDİYE BAŞKANLIĞI VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (5)
2026/1539506
10.09.2026
7 gün kaldı
Hizmet e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Gaziemir Orman İşletme Müdürlüğü Seferihisar Orman İşletme Şefliği Kuyucak-5 Ağaçlandırma Uygulama Projesi Makineli Arazi Hazırlığı ve İhata
2026/1370878 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (201) · 09.09.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (201)
2026/1370878
09.09.2026
6 gün kaldı
Hizmet e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Gaziemir Orman İşletme Müdürlüğü Seferihisar Orman İşletme Şefliği Kuyucak-4 Ağaçlandırma Uygulama Projesi Makineli Arazi Hazırlığı ve İhata
2026/1363865 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (201) · 08.09.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (201)
2026/1363865
08.09.2026
5 gün kaldı
Hizmet e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Gaziemir Orman İşletme Müdürlüğü Seferihisar Orman İşletme Şefliği Kuyucak-3 Ağaçlandırma Uygulama Projesi Makineli Arazi Hazırlığı ve İhatası
2026/1357807 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (201) · 07.09.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (201)
2026/1357807
07.09.2026
4 gün kaldı
Hizmet e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Çağlak Yanık Ağaçlandırma Uygulama Projesi- Makineli Arazi Hazırlığı Hizmet Alım İşi (A-75)
2026/1521124 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (201) · 03.09.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (201)
2026/1521124
03.09.2026
Bugün
Mal e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İzmir Orman İşletme Müdürlüğü Tamir Bakım Atöyesine Makine ve Teçhizat Alımı İşi
2026/1465118 · İZMİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (66) · 01.09.2026
İZMİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (66)
2026/1465118
01.09.2026
2 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Gaziemir Orman İşletme Müdürlüğü Seferihisar Orman İşletme Şefliği Kuyucak-2 Ağaçlandırma Uygulama Projesi Makineli Arazi Hazırlığı Dikenli Tel İhatası
2026/1347176 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (201) · 27.08.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (201)
2026/1347176
27.08.2026
7 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Karşıyaka Belediyesi Sınırları İçerisinde (İşçilik ve Akaryakıt Hariç) Çöp Toplama Taşıma ve Çevre Temizlik Hizmetleri için Araç Kiralama Hizmeti
2026/1377988 · TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (2) · 27.08.2026
TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (2)
2026/1377988
27.08.2026
7 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Gaziemir Orman İşletme Müdürlüğü Seferihisar Orman İşletme Şefliği Kuyucak-1 Ağaçlandırma Uygulama Projesi Makineli Arazi Hazırlığı
2026/1344511 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (201) · 26.08.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (201)
2026/1344511
26.08.2026
8 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Gaziemir Orman İşletme Müdürlüğü Seferihisar Orman İşletme Şefliği Doğanbey Ağaçlandırma Uygulama Projesi Makineli Arazi Hazırlığı ve İhata
2026/1328056 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (201) · 25.08.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (201)
2026/1328056
25.08.2026
9 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Sağlık İşleri Müdürlüğü Binası Restorasyonu
2026/1357359 · KARŞIYAKA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (25) · 17.08.2026
KARŞIYAKA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (25)
2026/1357359
17.08.2026
17 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
2026 Yılı Biyomedikal Tüketim Malzemesi Alımı
2026/1408765 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR KARŞIYAKA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (18) · 14.08.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR KARŞIYAKA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (18)
2026/1408765
14.08.2026
20 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
2026 Yılı 80 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme İhalesi
2026/1284714 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR KARŞIYAKA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (18) · 14.08.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR KARŞIYAKA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (18)
2026/1284714
14.08.2026
20 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026–2027 Eğitim Öğretim Yılı için Bakanlığımızca İlçemiz okullarına dağıtılmak üzere Müdürlüğümüze gönderilen ve İlçemiz Gazi Anadolu Lisesinde depolanan 692633 adet ders kitabının Dağıtım işi
Yüklenici: ARDAM ÖZEL EĞİTİM TURİZM TAŞIMACILIK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 921,201.89 TRY
2026/1378091 · İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KARŞIYAKA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 12.08.2026
İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KARŞIYAKA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1378091
12.08.2026
22 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sözleşme İmzalanmış
Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi
2026/1267890 · İZMİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (66) · 12.08.2026
İZMİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (66)
2026/1267890
12.08.2026
22 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Özel Eğitim Öğrencileri Taşıma Hizmet Alım İşi
2026/1239952 · İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KARŞIYAKA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 10.08.2026
İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KARŞIYAKA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1239952
10.08.2026
24 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Akhisar-Karadağ Şefliği 2026 Yılı Yanık Ağaçlandırma Uygulama Projesi Dikenli Tel İhata ve Ahşap Direk Mal Alım İşi
2026/1277552 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (201) · 06.08.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (201)
2026/1277552
06.08.2026
28 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Akhisar Orman İşletme Müdürlüğü, Çağlak YARDOP projesi kapsamında Ulaşım Tesisleri yapım işi
2026/1324144 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (201) · 05.08.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (201)
2026/1324144
05.08.2026
29 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Manisa Orman İşletme Müdürlüğü Yunusemre Orman İşletme Şefliği YARDOP Projesi Yapım İşi
2026/1311220 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (201) · 05.08.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (201)
2026/1311220
05.08.2026
29 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış
Salihli Orman İşletme Müdürlüğü Ağaçlandırma Ve Toprak Muhafaza Şefliği 2026 Yılı Adala Yanık Endüstriyel Ağaçlandırma Uygulama Projesi Sahası Makineli Arazi Hazırlığı Hizmet Alım İşi
2026/1210202 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (201) · 30.07.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (201)
2026/1210202
30.07.2026
35 gün geçti