Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

128 ihale · 5 aktif · 123 pasif · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YOL YAPIM BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI Filtreyi temizle
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Dulkadiroğlu ve Onikişubat İlçelerine Mineral Yüzeyli Dekoratif Taş İle Kaldırım
2026/1517929 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128) · 14.09.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128)
2026/1517929
14.09.2026
11 gün kaldı
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Çağlayancerit ilçesi Yol Aydınlatması
2026/1513953 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128) · 10.09.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128)
2026/1513953
10.09.2026
7 gün kaldı
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Onikişubat, Dulkadiroğlu,Türkoğlu Bazalt Bordür Yapım ve Tamirat
2026/1507374 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128) · 10.09.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128)
2026/1507374
10.09.2026
7 gün kaldı
Hizmet e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Araç ve İş Makinesi Kiralama Hizmet Alımı
2026/1335747 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128) · 01.09.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128)
2026/1335747
01.09.2026
2 gün geçti
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İl Geneli Asfalt Yama
2026/1427110 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128) · 31.08.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128)
2026/1427110
31.08.2026
3 gün geçti
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
ŞEHİR MERKEZİ PARKE VE BORDÜR TAMİRAT YAPIM
2026/1407147 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128) · 26.08.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128)
2026/1407147
26.08.2026
8 gün geçti
Mal e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sözleşme İmzalanmış
Bazalt Blok Taşı alımı
2026/1311007 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128) · 05.08.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128)
2026/1311007
05.08.2026
29 gün geçti
Mal e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÜRETİM TESİSLERİNE YEDEK PARÇA ALIMI
Yüklenici: ÇAKIR ASFALT İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 9,390,340.00 TRY
2026/1134205 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128) · 22.07.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128)
2026/1134205
22.07.2026
43 gün geçti
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İdare Malı ile Kaldırım
Yüklenici: TERRASTONE MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 10,772,500.00 TRY
2026/1049425 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128) · 01.07.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128)
2026/1049425
01.07.2026
64 gün geçti
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KUZEY İLÇELERİNE MİNERAL YÜZEYLİ DEKORATİF TAŞ İLE KALDIRIM YAPIM
Yüklenici: RUŞAT KARAGÖZ · 43,479,000.00 TRY
2026/932783 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128) · 22.06.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128)
2026/932783
22.06.2026
73 gün geçti
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kazı Dolgu Yapım İşi
Yüklenici: ER-GÖK NAKLİYE İNŞAAT MADENCİLİK TURİZM PETROL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 117,980,000.00 TRY
2026/906194 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128) · 11.06.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128)
2026/906194
11.06.2026
84 gün geçti
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kuzey İlçeleri Yol Aydınlatması
Yüklenici: EGT OTOMASYON MÜHENDİSLİK ENERJİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, REMZİ BOZDEMİR İş Ortaklığı · 141,528,466.00 TRY
2026/858190 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128) · 08.06.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128)
2026/858190
08.06.2026
87 gün geçti
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ŞEHİR MERKEZİ PARKE VE BORDÜR YAPIM
Yüklenici: ARITEK YAPI MEDİKAL MADENCİLİK TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 25,070,000.00 TRY
2026/744111 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128) · 22.05.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128)
2026/744111
22.05.2026
104 gün geçti
Hizmet e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Delme Patlatma Hizmet Alımı
Yüklenici: İDRİS SOLAK · 30,518,500.00 TRY
2026/556030 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128) · 29.04.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128)
2026/556030
29.04.2026
127 gün geçti
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
PAZARCIK İLÇESİNE MİNERAL YÜZEYLİ DEKORATİF TAŞ İLE KALDIRIM YAPIM
Yüklenici: YUNUS KAYA YER DUVAR DÖŞEME VE DEKORASYON · 4,185,000.00 TRY
2026/558033 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128) · 20.04.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128)
2026/558033
20.04.2026
136 gün geçti
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Şehir Merkezi Dekoratif Aydınlatma Yapım İşi
Yüklenici: EMİN ŞEN · 12,424,043.93 TRY
2026/541561 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128) · 16.04.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128)
2026/541561
16.04.2026
140 gün geçti
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Dulkadiroğlu ilçesi yol aydınlatması
Yüklenici: AYINTAP ADA ENERJİ ANONİM ŞİRKETİ · 199,800,000.00 TRY
2026/445212 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128) · 13.04.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128)
2026/445212
13.04.2026
143 gün geçti
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ONİKİŞUBAT VE DULKADİROĞLU İLÇELERİ YOL AYDINLATMA YAPIM
Yüklenici: ALİ OKAN ÖZBEK, PALGÜÇ ENERJİ İNŞAAT TAAHHÜT ANONİM ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 164,808,102.18 TRY
2026/445540 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128) · 13.04.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128)
2026/445540
13.04.2026
143 gün geçti
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
PAZARCIK İLÇESİ ELEKTRİK VE AYDINLATMA YAPIM
Yüklenici: EGT OTOMASYON MÜHENDİSLİK ENERJİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, REMZİ BOZDEMİR İş Ortaklığı · 2,659,046.46 TRY
2026/535923 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128) · 08.04.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128)
2026/535923
08.04.2026
148 gün geçti
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Menfez ve İstinat Duvarı
Yüklenici: SİMA YOL YAPI İNŞAAT TAAHHÜT ANONİM ŞİRKETİ · 88,364,084.98 TRY
2026/395172 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128) · 02.04.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128)
2026/395172
02.04.2026
154 gün geçti