Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

1.994 ihale · 39 aktif · 1.955 pasif · KASTAMONU · KASTAMONU MERKEZ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

KASTAMONU MERKEZ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -33 (önceki aya göre)
0 36 72 Eki 24 · 53 ihale Eki 24 Kas 24 · 47 ihale Ara 24 · 72 ihale Ara 24 Oca 25 · 27 ihale Şub 25 · 41 ihale Şub 25 Mar 25 · 42 ihale Nis 25 · 44 ihale Nis 25 May 25 · 65 ihale Haz 25 · 55 ihale Haz 25 Tem 25 · 66 ihale Ağu 25 · 38 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 52 ihale Eki 25 · 61 ihale Eki 25 Kas 25 · 58 ihale Ara 25 · 70 ihale Ara 25 Oca 26 · 41 ihale Şub 26 · 42 ihale Şub 26 Mar 26 · 71 ihale Nis 26 · 60 ihale Nis 26 May 26 · 40 ihale Haz 26 · 63 ihale Haz 26 Tem 26 · 70 ihale Ağu 26 · 49 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 16 ihale Eyl 26
Mal e-İhale KASTAMONU İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
23 Bölge Müdürlüğü Sulama ve Depolama Tesislerine Ölçü Tesisleri Kurulumu
2026/1538010 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 23. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (176) · 25.09.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 23. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (176)
2026/1538010
25.09.2026
22 gün kaldı
Hizmet e-İhale KASTAMONU İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Araç Kiralama
2026/1332494 · KASTAMONU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (187) · 22.09.2026
KASTAMONU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (187)
2026/1332494
22.09.2026
19 gün kaldı
Yapım e-İhale KASTAMONU İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
23 Bölge Doğal Afet ve Taşkın Hasarları Onarımı (Cide Akbayır, Baltacı, Toygarlı, Uğurlu Köyleri, Cumhuriyet ve Kemerli Mahallesi Dereleri)
2026/1561049 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 23. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (176) · 17.09.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 23. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (176)
2026/1561049
17.09.2026
14 gün kaldı
Hizmet e-İhale KASTAMONU İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Samatlar Orman İşletme Müdürlüğü Uçarsu Orman İşletme Şefliği Yanan Alanda Toprak İşleme Arazi Hazırlığı
2026/1561639 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KASTAMONU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (91) · 15.09.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KASTAMONU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (91)
2026/1561639
15.09.2026
12 gün kaldı
Hizmet e-İhale KASTAMONU İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
TAŞIMALI EĞİTİM VERREN OKULLARA YEMEK TAŞIMA İŞİ
2026/1589901 · KASTAMONU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ŞEHİT ŞERİFEBACI ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 15.09.2026
KASTAMONU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ŞEHİT ŞERİFEBACI ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2026/1589901
15.09.2026
12 gün kaldı
Hizmet e-İhale KASTAMONU İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
POLİS MESLEK YÜKSEK OKULU PERSONEL TAŞIMA İŞİ
2026/1581224 · KASTAMONU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ŞEHİT ŞERİFEBACI ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 15.09.2026
KASTAMONU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ŞEHİT ŞERİFEBACI ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2026/1581224
15.09.2026
12 gün kaldı
Hizmet e-İhale KASTAMONU İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Sançar ve Kayaboğazı Ağaçlandırma Uygulama Projesi Arazi Hazırlığı
2026/1558548 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KASTAMONU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (91) · 15.09.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KASTAMONU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (91)
2026/1558548
15.09.2026
12 gün kaldı
Hizmet e-İhale KASTAMONU İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
36 Aylık PET-CT Hizmet Alımı
2026/1426444 · KASTAMONU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (187) · 15.09.2026
KASTAMONU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (187)
2026/1426444
15.09.2026
12 gün kaldı
Mal e-İhale KASTAMONU İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Kastamonu İli ve İlçelerinde Kullanılmak Üzere Yangın Vanası, Yangın Hortumu ve Kumandasız Yangın Püskürtücüsü (Lansı)
2026/1566457 · KASTAMONU İL ÖZEL İDARESİ SU VE KANAL HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (39) · 15.09.2026
KASTAMONU İL ÖZEL İDARESİ SU VE KANAL HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (39)
2026/1566457
15.09.2026
12 gün kaldı
Mal e-İhale KASTAMONU İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
DİZEL MOTORLU YANGIN POMPASI VE BAĞLANTI EKİPMANLARI (MONTAJ DAHİL)
2026/1548862 · KASTAMONU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KASTAMONU EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (74) · 14.09.2026
KASTAMONU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KASTAMONU EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (74)
2026/1548862
14.09.2026
11 gün kaldı
Yapım e-İhale KASTAMONU İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Kastamonu İmam Hatip Lisesi Pansiyon Binası Drenaj ve Onarım İşi
2026/1568085 · KASTAMONU İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (78) · 11.09.2026
KASTAMONU İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (78)
2026/1568085
11.09.2026
8 gün kaldı
Yapım e-İhale KASTAMONU İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
7 KISIM YAPIM İŞİ
2026/1536175 · KASTAMONU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (187) · 09.09.2026
KASTAMONU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (187)
2026/1536175
09.09.2026
6 gün kaldı
Yapım e-İhale KASTAMONU İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Saime İnal Savi Lisesi Çevre Duvarı Yapım İşi
2026/1564805 · KASTAMONU İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (78) · 08.09.2026
KASTAMONU İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (78)
2026/1564805
08.09.2026
5 gün kaldı
Yapım e-İhale KASTAMONU İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KAYAR KALIP İLE BETON BORDÜR YAPILMASI İŞİ
2026/1569502 · KASTAMONU BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 04.09.2026
KASTAMONU BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2026/1569502
04.09.2026
1 gün kaldı
Mal e-İhale KASTAMONU İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Peyzaj ve Yeşil Alan Bakımında Kullanılmak Üzere Makine ve Ekipman Alımı
2026/1590680 · KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (39) · 02.09.2026
KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (39)
2026/1590680
02.09.2026
1 gün geçti
Yapım e-İhale KASTAMONU İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Polisevi Şube Müdürlüğü Dış Cephe ve Çatı Bakım, Onarımı İşi
2026/1515621 · KASTAMONU İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (78) · 01.09.2026
KASTAMONU İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (78)
2026/1515621
01.09.2026
2 gün geçti
Hizmet e-İhale KASTAMONU İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ENDOSKOPİ CİHAZLARININ PARÇA DAHİL BAKIM ONARIMI
2026/1553133 · KASTAMONU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KASTAMONU EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (74) · 31.08.2026
KASTAMONU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KASTAMONU EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (74)
2026/1553133
31.08.2026
3 gün geçti
Yapım e-İhale KASTAMONU İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Kastamonu AMATEM Binası Tadilat ve Onarımı Yapım İşi
2026/1471496 · KASTAMONU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (187) · 31.08.2026
KASTAMONU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (187)
2026/1471496
31.08.2026
3 gün geçti
Mal e-İhale KASTAMONU İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
JENERATÖR ALIM İŞİ
2026/1412968 · KASTAMONU BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 31.08.2026
KASTAMONU BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2026/1412968
31.08.2026
3 gün geçti
Mal e-İhale KASTAMONU İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
TIBBİ GAZ OKSİJEN LİKİT ALIMI
2026/1454990 · KASTAMONU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KASTAMONU EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (74) · 31.08.2026
KASTAMONU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KASTAMONU EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (74)
2026/1454990
31.08.2026
3 gün geçti