Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

27.535 ihale · 137 aktif · 27.398 pasif · KAYSERİ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

KAYSERİ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -27 (önceki aya göre)
0 81 162 Eki 24 · 80 ihale Eki 24 Kas 24 · 109 ihale Ara 24 · 97 ihale Ara 24 Oca 25 · 62 ihale Şub 25 · 66 ihale Şub 25 Mar 25 · 123 ihale Nis 25 · 131 ihale Nis 25 May 25 · 123 ihale Haz 25 · 149 ihale Haz 25 Tem 25 · 115 ihale Ağu 25 · 109 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 115 ihale Eki 25 · 115 ihale Eki 25 Kas 25 · 104 ihale Ara 25 · 126 ihale Ara 25 Oca 26 · 53 ihale Şub 26 · 77 ihale Şub 26 Mar 26 · 131 ihale Nis 26 · 162 ihale Nis 26 May 26 · 104 ihale Haz 26 · 146 ihale Haz 26 Tem 26 · 122 ihale Ağu 26 · 82 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 55 ihale Eyl 26
Mal e-İhale KAYSERİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
57 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı
2026/1545394 · KAYSERİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (43) · 24.09.2026
KAYSERİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (43)
2026/1545394
24.09.2026
21 gün kaldı
Yapım e-İhale KAYSERİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
MELİKGAZİ BELEDİYESİ SINIRLARI İÇERİSİNDE TADİLATA İHTİYAÇ DUYULAN SOSYAL DONATILARDA MUHTELİF MEKANİK, ELEKTRİK, İNŞAAT BAKIM, ONARIM, TADİLAT VE YENİ HİZMET DONATILARININ OLUŞTURULMASI İŞİ
2026/1609616 · MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (30) · 22.09.2026
MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (30)
2026/1609616
22.09.2026
19 gün kaldı
Mal e-İhale KAYSERİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
26 KALEM LABORATUVAR SARF MALZEME ALIMI
2026/1534665 · KAYSERİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KAYSERİ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (26) · 22.09.2026
KAYSERİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KAYSERİ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (26)
2026/1534665
22.09.2026
19 gün kaldı
Yapım e-İhale KAYSERİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ALTINOLUK MAHALLESİNE 12561 ADA 1 PARSELE 2 ADET OKUL YAPILMASI İŞİ
2026/1610380 · MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (30) · 22.09.2026
MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (30)
2026/1610380
22.09.2026
19 gün kaldı
Mal e-İhale KAYSERİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
TARIMSAL MAKİNE ALIMI
2026/1602012 · KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (393) · 22.09.2026
KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (393)
2026/1602012
22.09.2026
19 gün kaldı
Hizmet e-İhale KAYSERİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Kayseri Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünde 01/01/2027 - 31/12/2027 Tarihleri Arasında Eğitim Gören Öğrencilerin Yemek İhtiyacının Karşılanması Amacıyla Malzemeli Hazır Yemek Hizmeti
2026/1523308 · POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI KAYSERİ POLİS MESLEK EGİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 22.09.2026
POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI KAYSERİ POLİS MESLEK EGİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2026/1523308
22.09.2026
19 gün kaldı
Hizmet e-İhale KAYSERİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026-2027 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI iMAMHATİP ORTAOKULU/ORTAÖĞRETİM TAŞIMA HİZMETİ ALIMI
2026/1614113 · KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TOMARZA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (33) · 21.09.2026
KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TOMARZA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (33)
2026/1614113
21.09.2026
18 gün kaldı
Mal e-İhale KAYSERİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
56 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı
2026/1513138 · KAYSERİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (43) · 21.09.2026
KAYSERİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (43)
2026/1513138
21.09.2026
18 gün kaldı
Yapım e-İhale KAYSERİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Erkilet Mahallesi Yağmursuyu Kolektör ve Şebeke Hattı Yapılması İşi
2026/1576778 · KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (166) · 21.09.2026
KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (166)
2026/1576778
21.09.2026
18 gün kaldı
Mal e-İhale KAYSERİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026 YILI ASFALT VE ALT YAPI İŞLERİNDE KULLANILMAK ÜZERE 107500 TON ASFALT MICIRI VE ALT YAPI MALZEMESİ ALINMASI İŞİ
2026/1581487 · MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 18.09.2026
MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/1581487
18.09.2026
15 gün kaldı
Hizmet e-İhale KAYSERİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Yıldızeli Orman İşletme Şefliği 102-115 Kod Nolu Yollara ait Temel Malzemesi Nakledilmesi Hizmet Alım İşi
2026/1610940 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAYSERİ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (142) · 18.09.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAYSERİ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (142)
2026/1610940
18.09.2026
15 gün kaldı
Mal e-İhale KAYSERİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KAN MERKEZİ 17 KISIM KİT MALZEME ALIMI
2026/1328612 · ERCİYES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (114) · 18.09.2026
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (114)
2026/1328612
18.09.2026
15 gün kaldı
Hizmet e-İhale KAYSERİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Kayseri İli Develi İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 568 İlköğretim ve Ortaöğretim Öğrencilerinin 11 Taşıma Merkezi Okula 32 Hat 39( Araç) İle 168 İş Günü Taşınması İşi
2026/1593788 · KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEVELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 17.09.2026
KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEVELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/1593788
17.09.2026
14 gün kaldı
Mal e-İhale KAYSERİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İlçemiz sınırları içerisinde bulunan yaya üst geçitlerinde kullanılmak üzere 4 adet Elektronik Bilgilendirme Ekranı ve montaj işi alımı
2026/1453925 · MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (220) · 16.09.2026
MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (220)
2026/1453925
16.09.2026
13 gün kaldı
Mal e-İhale KAYSERİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
1 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı
2026/1555592 · ERCİYES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (17) · 16.09.2026
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (17)
2026/1555592
16.09.2026
13 gün kaldı
Mal e-İhale KAYSERİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Araç Yedek Parça Mal
2026/1615042 · KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (393) · 15.09.2026
KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (393)
2026/1615042
15.09.2026
12 gün kaldı
Hizmet e-İhale KAYSERİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Sürücüsüz Kombi Kamyonet Araç Kiralama (29+1 Araç - 36 Ay)
2026/1468157 · KAYSERİ VE CİVARI ELEKTRİK TÜRK ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (163) · 15.09.2026
KAYSERİ VE CİVARI ELEKTRİK TÜRK ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (163)
2026/1468157
15.09.2026
12 gün kaldı
Yapım e-İhale KAYSERİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
SOKAK HAYVANLARI BAKIM EVİ DOĞAL YAŞAM ALANI OLUŞTURULMASI VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPILMASI İŞİ
2026/1607308 · MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (30) · 15.09.2026
MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (30)
2026/1607308
15.09.2026
12 gün kaldı
Yapım e-İhale KAYSERİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
H1 ENGELLEME DÜZEYİNE SAHİP (H1-W4-A) OTOKORKULUK YAPIM İŞİ
2026/1585404 · KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KIRSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI Kırsal Hizmetler Şube Müdürlüğü (97) · 15.09.2026
KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KIRSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI Kırsal Hizmetler Şube Müdürlüğü (97)
2026/1585404
15.09.2026
12 gün kaldı
Mal e-İhale KAYSERİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Çelik Halat ve Montaj İşi
2026/1559282 · KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (393) · 14.09.2026
KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (393)
2026/1559282
14.09.2026
11 gün kaldı