Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

45 ihale · 1 aktif · 44 pasif · Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale KIRKLARELİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Taşımalı Eğitim Kapsamındaki Temel Eğitim Öğrencilerinin Taşınması Hizmet Alım İşi
2026/1543856 · KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45) · 10.09.2026
KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45)
2026/1543856
10.09.2026
7 gün kaldı
Hizmet e-İhale KIRKLARELİ Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Taşımalı Eğitim Kapsamındaki Özel Eğitim Öğrencilerinin Yerleşim Yerlerinden Okul ve Sınıflarına Taşınması Hizmet Alım İşi
2026/1321945 · KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45) · 25.08.2026
KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45)
2026/1321945
25.08.2026
9 gün geçti
Hizmet e-İhale KIRKLARELİ Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Taşımalı Eğitim Kapsamındaki Ortaöğretim ve İmam Hatip Öğrencilerinin Yerleşim Yerlerinden Okullarına Taşınması Hizmet Alım İşi
2026/1351528 · KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45) · 20.08.2026
KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45)
2026/1351528
20.08.2026
14 gün geçti
Hizmet e-İhale KIRKLARELİ İhale İptal Edilmiş
324223 ADET ÜCRETSİZ DERS KİTABININ İlimiz Merkez de bulunan özel ve resmi tüm okullar ile Kofçaz, Pınarhisar, Vize, Demirköy İlçesindeki İlkokul-Ortaokul-Lise Okuluna dağıtılması işi
2026/1366883 · KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45) · 18.08.2026
KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45)
2026/1366883
18.08.2026
16 gün geçti
Hizmet e-İhale KIRKLARELİ Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Taşımalı Eğitim Kapsamındaki Temel Eğitim Öğrencilerinin Yerleşim Yerlerinden Okullarına Taşınması Hizmet Alım İşi
2026/1334187 · KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45) · 12.08.2026
KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45)
2026/1334187
12.08.2026
22 gün geçti
Mal e-İhale KIRKLARELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul ve kurumlara 2026-2027 eğitim - öğretim yılı yakacak ihtiyaçları için kaloriferlik odun alınması işi
Yüklenici: CİHAN KARA · 378,125.00 TRY
2026/632761 · KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45) · 29.04.2026
KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45)
2026/632761
29.04.2026
127 gün geçti
Hizmet e-İhale KIRKLARELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TAŞIMA YOLUYLA EĞİTİME ERİŞİM UYGULAMASI KAPSAMINDA BULUNAN 4 YERLEŞİM BİRİMİNDEKİ 44 ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİSİNİN ÖĞRENİM GÖRDÜĞÜ OKULLARA 160 GÜN TAŞINMASI İŞİ HİZMET ALIMI
Yüklenici: SİBEL KAYNAR · 742,304.08 TRY
2025/1561717 · KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45) · 25.09.2025
KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45)
2025/1561717
25.09.2025
343 gün geçti
Hizmet e-İhale KIRKLARELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YÜNDALAN KÖYÜ TAVUK ÇİFTLİĞİNDE İKAMET EDEN 9 ÖĞRENCİNİN ÜSKÜP ATATÜRK ORTAOKULUNA,11 ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİSİNİN ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA OKULUNA 165 GÜN 2 ARAÇ İLE TAŞINMASI İŞİ HİZMET ALIMI
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU KIRKLARELİ IŞIK ÖĞRENCİ PERSONEL VE YOLCU TAŞIMACILIĞI MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 347,129.08 TRY
2025/1559704 · KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45) · 25.09.2025
KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45)
2025/1559704
25.09.2025
343 gün geçti
Hizmet e-İhale KIRKLARELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kırklareli İli Merkez İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 12 Özel Eğitime İhtiyacı Olan Öğrenci /Kursiyer/Veli/Vasinin 2 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 2 Hat ( 2) İle 175 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU KIRKLARELİ IŞIK ÖĞRENCİ PERSONEL VE YOLCU TAŞIMACILIĞI MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 422,351.74 TRY
2025/1484480 · KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45) · 16.09.2025
KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45)
2025/1484480
16.09.2025
352 gün geçti
Hizmet e-İhale KIRKLARELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Armutveren-Çukurpınar-Beypınar-Hacıfakılı Köylerinde İkamet Eden 38 Öğrencinin Üsküp Atatürk İlk/Ortaokuluna 2 araç ile, Çukurpınar ve Beypınar Köylerindeki 7 Lise Öğrencisinin İl Merkezindeki Liselere 1 araç ile 175 gün Taşınması
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU KIRKLARELİ SERHAT KARAYOLU YOLCU TAŞIMA KOOPERATİFİ · 511,000.00 TRY
2025/1483075 · KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45) · 16.09.2025
KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45)
2025/1483075
16.09.2025
352 gün geçti
Hizmet e-İhale KIRKLARELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MEB TAŞIMA YOLUYLA EĞİTİME ERİŞİM UYGULAMASI KAPSAMINDA BULUNAN TEMEL EĞİTİM-ORTAÖĞRETİM VE İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNİN ÖĞRENİM GÖRDÜĞÜ OKULLARA 185 GÜN 4 ARAÇ İLE TAŞINMASI İŞİ
Yüklenici: TARIK YALDIZ · 485,841.00 TRY
2025/1388363 · KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45) · 04.09.2025
KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45)
2025/1388363
04.09.2025
364 gün geçti
Hizmet e-İhale KIRKLARELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MEB TAŞIMA YOLUYLA EĞİTİME ERİŞİM UYGULAMASI KAPSAMINDA BULUNAN 14 ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİ VE VELİSİNİN 185 GÜN 4 ARAÇ İLE EĞİTİM GÖRDÜĞÜ OKULLARA TAŞINMASI İŞİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU KIRKLARELİ IŞIK ÖĞRENCİ PERSONEL VE YOLCU TAŞIMACILIĞI MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 598,124.40 TRY
2025/1388347 · KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45) · 03.09.2025
KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45)
2025/1388347
03.09.2025
365 gün geçti
Hizmet e-İhale KIRKLARELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MEB TAŞIMA YOLUYLA EĞİTİME ERİŞİM UYGULAMASI KAPSAMINDA BULUNAN 10 YERLEŞİM BİRİMİNDE İKAMET EDEN 40 LİSE VE İMAM-HATİP ÖĞRENCİSİ İLE DEĞİRMENCİKTE İKAMET EDEN 9 ÖĞRENCİNİN ÖĞRENİM GÖRDÜKLERİ OKULLARA 185 GÜN 4 ARAÇ İLE TAŞINMASI İŞİ
Yüklenici: ERCAN BAYDEMİR · 314,500.00 TRY
2025/1362712 · KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45) · 02.09.2025
KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45)
2025/1362712
02.09.2025
366 gün geçti
Hizmet e-İhale KIRKLARELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MEB TAŞIMA YOLUYLA EĞİTİME ERİŞİM UYGULAMASI KAPSAMINDA BULUNAN 12 YERLEŞİM BİRİMİNDEKİ 94 ÖĞRENCİNİN ÖĞRENİM GÖRDÜKLERİ İLKOKUL/ORTAOKULLARA 185 GÜN 6 ARAÇ İLE TAŞINMASI İŞİ
Yüklenici: HASAN AKÇAOĞLU · 408,480.00 TRY
2025/1323632 · KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45) · 29.08.2025
KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45)
2025/1323632
29.08.2025
370 gün geçti
Hizmet e-İhale KIRKLARELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025/2026 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MEB TAŞIMA YOLUYLA EĞİTİME ERİŞİM UYGULAMASI KAPSAMINDA BULUNAN 241 ÖĞRENCİ VE VELİNİN 15 TAŞIMA MERKEZİ OKUL/KURUM/ALT SINIFLARA 23 ARAÇ,23 REHBER PERSONEL İLE 185 GÜN TAŞINMASI İŞİ
Yüklenici: TARIK YALDIZ · 626,614.40 TRY
2025/1079236 · KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45) · 26.08.2025
KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45)
2025/1079236
26.08.2025
373 gün geçti
Hizmet e-İhale KIRKLARELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MEB TAŞIMA YOLUYLA EĞİTİME ERİŞİM UYGULAMASI KAPSAMINDA BULUNAN 457 ÖĞRENCİNİN İL MERKEZİNDEKİ 15 TAŞIMA MERKEZİ LİSE VE İMAM-HATİP ORTAOKULLARINA 27 ARAÇ İLE 185 GÜN TAŞINMASI İŞİ
Yüklenici: İRFAN DURDABAK · 529,100.00 TRY
2025/1082335 · KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45) · 19.08.2025
KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45)
2025/1082335
19.08.2025
380 gün geçti
Hizmet e-İhale KIRKLARELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MEB TAŞIMA YOLUYLA EĞİTİME ERİŞİM UYGULAMASI KAPSAMINDA BULUNAN 287 İLKOKUL/ORTAOKUL ÖĞRENCİSİNİN 10 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 185 GÜN 17 ARAÇ İLE TAŞINMASI İŞİ
Yüklenici: İRFAN DURDABAK · 441.225,00 TRY
2025/1102748 · KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45) · 18.08.2025
KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45)
2025/1102748
18.08.2025
381 gün geçti
Hizmet e-İhale KIRKLARELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 eğitim-öğretim yılı Kırklareli Merkez İlçe ile Demirköy-Kofçaz-Pınarhisar-Vize İlçelerinde bulunan resmi ve özel okullara ücretsiz ders kitabı dağıtımı işi
Yüklenici: ANADOLU PEYZAJ TARIM HAFRİYAT İNŞAAT NAKLİYE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 380.811,00 TRY
2025/997544 · KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45) · 11.07.2025
KIRKLARELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (45)
2025/997544
11.07.2025
419 gün geçti
Mal e-İhale KIRKLARELİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kaloriferlik odunu satın alınması işi
Yüklenici: KOMŞULAR NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 358.800,00 TRY
2025/685523 · Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (45) · 22.05.2025
Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (45)
2025/685523
22.05.2025
469 gün geçti
Hizmet KIRKLARELİ Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TAŞIMA YOLUYLA EĞİTİME ERİŞİM UYGULAMASI KAPSAMINDA BULUNAN 200 ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİSİNE 180 GÜN ÖĞRENİM GÖRDÜKLERİ PANSİYONLU EĞİTİM KURUMLARINDA 36000 TABLDOT ÖĞLE YEMEĞİ VERİLMESİ İŞİ
Yüklenici: KIRKLARELİ FEN LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ · 197.505,00 TRY
2025/93221 · Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (45) · 27.01.2025
Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (45)
2025/93221
27.01.2025
584 gün geçti