Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

159 ihale · 4 aktif · 155 pasif · Kütahya İl Özel İdaresi DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Filtreyi temizle
Yapım e-İhale KÜTAHYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Simav Hisarbey İlkokulu Yapım İşi
2026/1579186 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 22.09.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1579186
22.09.2026
19 gün kaldı
Yapım e-İhale KÜTAHYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Altıntaş İlçe Emniyet Amirliği ve Pazarlar İlçe Emniyet Amirliği Doğalgaz Dönüşüm İşi
2026/1577156 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 04.09.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1577156
04.09.2026
1 gün kaldı
Yapım e-İhale KÜTAHYA İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Tavşanlı 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi Yapım İşi
2026/1406065 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 21.08.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1406065
21.08.2026
13 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Pazarlar İlkokulu-Ortaokulu Doğalgaz Dönüşüm İşi
2026/1429891 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 14.08.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1429891
14.08.2026
20 gün geçti
Mal e-İhale KÜTAHYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Şaphane ve Pazarlar İlçe Tarım ve Orman Müdürlükleri Hizmetlerinde Kullanılmak Üzere Kilitli Yemlik Alımı
2026/1372847 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 13.08.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1372847
13.08.2026
21 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Şaphane Halk Eğitim Merkezi ve Şaphane Şehit Ömer Halisdemir Ortaokulu Doğalgaz Dönüşüm İşi
2026/1381527 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 12.08.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1381527
12.08.2026
22 gün geçti
Mal e-İhale KÜTAHYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Süt Taşıma ve Süt Soğutma Tankı Alımı
2026/1374297 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 12.08.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1374297
12.08.2026
22 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Pazarlar Spor Lisesi Okul Binası Ve Spor Salonu Doğalgaz Dönüşüm İşi
2026/1366736 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 07.08.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1366736
07.08.2026
27 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Gediz Akçalan Hacı Fatma Çoban İlkokulu - Ortaokulu ve Altıntaş İstiklal İlkokulu Doğalgaz Dönüşüm İşi
2026/1362139 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 06.08.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1362139
06.08.2026
28 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Seyitömer İlkokulu-Ortaokulu ve Seyitömer Çok Programlı Anadolu Lisesi Doğalgaz Dönüşüm İşi
2026/1380152 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 05.08.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1380152
05.08.2026
29 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış
Kütahya Merkez Çocuk Evleri Sitesi ve Hizmet Binası Bakım-Onarım İşi
2026/1312868 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 31.07.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1312868
31.07.2026
34 gün geçti
Mal e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış
Kütahya İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Hizmetlerinde Kullanılmak Üzere Malzeme Alımı İşi
2026/1218720 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 29.07.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1218720
29.07.2026
36 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Soğuk Yol Çizgi Boyası İle Yatay İşaretleme(Makine İle) Yapılması İşi
2026/1254132 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 28.07.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1254132
28.07.2026
37 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış
Kütahya Merkez Yoncalı İYJ-8 Jeotermal Üretim Kuyusunun Açılması
2026/1245786 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 24.07.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1245786
24.07.2026
41 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kütahya Hekim Sinan MTAL Bakım-Onarım İşi
Yüklenici: ÜNEŞLER YAPI EMLAK İNŞAAT GIDA TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,016,448.00 TRY
2026/1238075 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 23.07.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1238075
23.07.2026
42 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kütahya Hüsnü Kişioğlu Ortaokulu Spor Salonu Bakım-Onarım İşi
Yüklenici: YAKUP TUNCAY FİKRİ İNŞAAT · 1,894,000.00 TRY
2026/1213867 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 21.07.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1213867
21.07.2026
44 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kütahya Polisevi Hizmet Binası Bakım-Onarım İşi
Yüklenici: CANLAR CAR İNŞAAT OTOMOTİV GIDA EMLAK RENT A CAR SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 6,913,000.00 TRY
2026/1191481 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 20.07.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1191481
20.07.2026
45 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Merkez Cahit Zarifoğlu İlkokulu Bakım Onarım İşi
Yüklenici: TAŞPINAR KUYUMCULUK İNŞAAT TİCARET VE LİMİTED ŞİRKETİ · 1,738,000.00 TRY
2026/1190144 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 16.07.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1190144
16.07.2026
49 gün geçti
Mal e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Dumlupınar Diorama Müzesi Jeneratör Alımı ve Montajı
Yüklenici: ALİMAR MAKİNA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 769,929.00 TRY
2026/1183446 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 16.07.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1183446
16.07.2026
49 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Merkez Aysel Selahattin Erkasap Sosyal Bilimler Lisesi Bakım Onarım İşi
Yüklenici: BEKİR GİRGİN · 1,333,000.00 TRY
2026/1154342 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 14.07.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1154342
14.07.2026
51 gün geçti