Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

39 ihale · 1 aktif · 38 pasif · MALATYA · YAZIHAN Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

YAZIHAN — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay önceki ayla aynı
0 5 10 Eki 24 · 0 ihale Eki 24 Kas 24 · 0 ihale Ara 24 · 0 ihale Ara 24 Oca 25 · 0 ihale Şub 25 · 0 ihale Şub 25 Mar 25 · 2 ihale Nis 25 · 0 ihale Nis 25 May 25 · 0 ihale Haz 25 · 0 ihale Haz 25 Tem 25 · 0 ihale Ağu 25 · 10 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 0 ihale Eki 25 · 1 ihale Eki 25 Kas 25 · 0 ihale Ara 25 · 0 ihale Ara 25 Oca 26 · 3 ihale Şub 26 · 0 ihale Şub 26 Mar 26 · 1 ihale Nis 26 · 2 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 2 ihale Haz 26 Tem 26 · 0 ihale Ağu 26 · 1 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale MALATYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİ TAŞIMA İHALESİ
2026/1575494 · MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAZIHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 21.09.2026
MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAZIHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2026/1575494
21.09.2026
18 gün kaldı
Hizmet e-İhale MALATYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İLK-ORTAOKUL ÖĞRENCİ TAŞIMA İHALESİ
2026/1210556 · MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAZIHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 17.08.2026
MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAZIHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2026/1210556
17.08.2026
17 gün geçti
Hizmet e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 yılı Vefa Programı Kapsamında Yaşlı Hasta ve Engelli Bireylerin Hane ve Kişisel Bakım Temizliği
Yüklenici: DOĞAN GİRİŞİM YAPI İNŞAAT GIDA TEMİZLİK TAŞIMACILIK HAYVANCILIK BİLİŞİM EMLAKÇILIK İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ · 1,216,800.00 TRY
2026/1125911 · YAZIHAN SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (3) · 19.06.2026
YAZIHAN SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (3)
2026/1125911
19.06.2026
76 gün geçti
Mal e-İhale MALATYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Mıcır tane büyüklüğü 0,25mm 8775,00 ton, 0,5mm 18427,00 Ton, 14 Numara ise 10000,00ton ve PKC 4,25 dökme Çimento:4500,00 ton olacaktır
2026/770442 · YAZIHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (8) · 02.06.2026
YAZIHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (8)
2026/770442
02.06.2026
93 gün geçti
Mal e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
100000,00(YÜZBİN) LT MOTORİN ALIM İŞİ
Yüklenici: KAPUSUZ KARDEŞLER İNŞAAT TURİZM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 5,660,000.00 TRY
2026/586735 · YAZIHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (8) · 28.04.2026
YAZIHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (8)
2026/586735
28.04.2026
128 gün geçti
Mal e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
1 Ad İkinci El Silindir İş Makinesi Alım İşi(2007-2008 model)
Yüklenici: NUSRET ERİŞ · 891,666.67 TRY
2026/632168 · YAZIHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (8) · 20.04.2026
YAZIHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (8)
2026/632168
20.04.2026
136 gün geçti
Hizmet e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 yılı Vefa Programı Kapsamında Yaşlı Hasta ve Engelli Bireylerin Hane ve Kişisel Bakım Temizliği
Yüklenici: DOĞAN GİRİŞİM YAPI İNŞAAT GIDA TEMİZLİK TAŞIMACILIK HAYVANCILIK BİLİŞİM EMLAKÇILIK İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ · 1,216,800.00 TRY
2026/512257 · YAZIHAN SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (3) · 18.03.2026
YAZIHAN SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (3)
2026/512257
18.03.2026
169 gün geçti
Hizmet e-İhale MALATYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI DURUCASU İLK-ORTAOKULU ÖĞRENCİ TAŞIMA İHALESİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU YAZIHAN OTOBÜS VE MİNİBÜS MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 147,250.00 TRY
2026/99071 · MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAZIHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 27.01.2026
MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAZIHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2026/99071
27.01.2026
219 gün geçti
Mal e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
1 ADET GREYDER ALIMI
Yüklenici: EFELEASE ULUSLARARASI TAŞIMACILIK LİMİTED ŞİRKETİ · 4,240,000.00 TRY
2025/2486208 · YAZIHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (8) · 26.01.2026
YAZIHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (8)
2025/2486208
26.01.2026
220 gün geçti
Hizmet e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 yılı Vefa Programı Kapsamında Yaşlı Hasta ve Engelli Bireylerin Hane ve Kişisel Bakım Temizliği
Yüklenici: DOĞAN GİRİŞİM YAPI İNŞAAT GIDA TEMİZLİK TAŞIMACILIK HAYVANCILIK BİLİŞİM EMLAKÇILIK İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ · 1,099,800.00 TRY
2026/81193 · MALATYA YAZIHAN Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (3) · 16.01.2026
MALATYA YAZIHAN Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (3)
2026/81193
16.01.2026
230 gün geçti
Hizmet e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ŞEVKİÇİFTLİĞİ-2 GÜZERGAHI ÖĞRENCİ TAŞIMA İHALESİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU YAZIHAN OTOBÜS VE MİNİBÜS MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 283,500.00 TRY
2025/1602450 · MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAZIHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 01.10.2025
MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAZIHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2025/1602450
01.10.2025
337 gün geçti
Hizmet e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ORTAÖĞRETİM TAŞIMA İHALESİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU YAZIHAN OTOBÜS VE MİNİBÜS MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 480,240.00 TRY
2025/1266706 · MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAZIHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 26.08.2025
MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAZIHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2025/1266706
26.08.2025
373 gün geçti
Hizmet e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ORTAÖĞRETİM 4,KISIM ÖĞRENCİ TAŞIMA İHALESİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU YAZIHAN OTOBÜS VE MİNİBÜS MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 302,680.00 TRY
2025/1276057 · MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAZIHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 26.08.2025
MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAZIHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2025/1276057
26.08.2025
373 gün geçti
Hizmet e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNİN REHBER PERSONEL EŞLİĞİNDE TAŞIMA İHALESİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU YAZIHAN OTOBÜS VE MİNİBÜS MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 361,192.00 TRY
2025/1259270 · MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAZIHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 26.08.2025
MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAZIHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2025/1259270
26.08.2025
373 gün geçti
Hizmet e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İLKÖĞRETİM 1,KISIM ÖĞRENCİ TAŞIMA İHALESİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU YAZIHAN OTOBÜS VE MİNİBÜS MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 282,440.00 TRY
2025/1289538 · MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAZIHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 26.08.2025
MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAZIHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2025/1289538
26.08.2025
373 gün geçti
Hizmet e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İLKÖĞRETİM 4,KISIM ÖĞRENCİ TAŞIMA İHALESİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU YAZIHAN OTOBÜS VE MİNİBÜS MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 309,120.00 TRY
2025/1289743 · MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAZIHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 26.08.2025
MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAZIHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2025/1289743
26.08.2025
373 gün geçti
Hizmet e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İLKÖĞRETİM 2,KISIM ÖĞRENCİ TAŞIMA İHALESİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU YAZIHAN OTOBÜS VE MİNİBÜS MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 99,900.00 TRY
2025/1289634 · MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAZIHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 26.08.2025
MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAZIHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2025/1289634
26.08.2025
373 gün geçti
Hizmet e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ORTAÖĞRETİM 3,KISIM ÖĞRENCİ TAŞIMA İHALESİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU YAZIHAN OTOBÜS VE MİNİBÜS MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 386,952.00 TRY
2025/1272825 · MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAZIHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 26.08.2025
MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAZIHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2025/1272825
26.08.2025
373 gün geçti
Hizmet e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ORATÖĞRETİM 2,KISIM ÖĞRENCİ TAŞIMA İHALESİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU YAZIHAN OTOBÜS VE MİNİBÜS MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 318,320.00 TRY
2025/1268911 · MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAZIHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 26.08.2025
MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAZIHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2025/1268911
26.08.2025
373 gün geçti
Hizmet e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İLKÖĞRETİM 3,KISIM ÖĞRENCİ TAŞIMA İHALESİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU YAZIHAN OTOBÜS VE MİNİBÜS MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 260,360.00 TRY
2025/1289694 · MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAZIHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 26.08.2025
MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAZIHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2025/1289694
26.08.2025
373 gün geçti