Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

9.093 ihale · 47 aktif · 9.046 pasif · NEVŞEHİR Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

NEVŞEHİR — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -12 (önceki aya göre)
0 30 60 Eki 24 · 45 ihale Eki 24 Kas 24 · 35 ihale Ara 24 · 41 ihale Ara 24 Oca 25 · 22 ihale Şub 25 · 27 ihale Şub 25 Mar 25 · 37 ihale Nis 25 · 40 ihale Nis 25 May 25 · 48 ihale Haz 25 · 36 ihale Haz 25 Tem 25 · 48 ihale Ağu 25 · 55 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 60 ihale Eki 25 · 39 ihale Eki 25 Kas 25 · 28 ihale Ara 25 · 58 ihale Ara 25 Oca 26 · 24 ihale Şub 26 · 40 ihale Şub 26 Mar 26 · 36 ihale Nis 26 · 44 ihale Nis 26 May 26 · 30 ihale Haz 26 · 38 ihale Haz 26 Tem 26 · 50 ihale Ağu 26 · 25 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 13 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale NEVŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ANA BİNA YANGIN SÖNDÜRME VE ACİL DURUM AYDINLATMA SİSTEMİ
2026/1443687 · NEVŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (153) · 22.09.2026
NEVŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (153)
2026/1443687
22.09.2026
19 gün kaldı
Hizmet e-İhale NEVŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2027 YILI ARAÇ KİRALAMA
2026/1549794 · NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (166) · 18.09.2026
NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (166)
2026/1549794
18.09.2026
15 gün kaldı
Hizmet e-İhale NEVŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ
2026/1444305 · NEVŞEHİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (30) · 17.09.2026
NEVŞEHİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (30)
2026/1444305
17.09.2026
14 gün kaldı
Mal e-İhale NEVŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü hizmetlerinde kullanılmak üzere 61 Kalem Kırtasiye Malzemesi ve 75 Kalem Orijinal Toner
2026/1490444 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 16.09.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/1490444
16.09.2026
13 gün kaldı
Hizmet e-İhale NEVŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Derinkuyu İlçesi Ortaöğretim ve İmam Hatip Ortaokulu Öğrenci Taşıma İşi
2026/1527447 · NEVŞEHİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DERİNKUYU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (11) · 11.09.2026
NEVŞEHİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DERİNKUYU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (11)
2026/1527447
11.09.2026
8 gün kaldı
Mal e-İhale NEVŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Portatif Ağıllar Projesi ile Portatif Küçükbaş Hayvan Barınağı alımı
2026/1320077 · NEVŞEHİR İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 10.09.2026
NEVŞEHİR İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/1320077
10.09.2026
7 gün kaldı
Yapım e-İhale NEVŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026 Yılı 9 Grup Temel Eğitim Okulları Çevre Düzenleme ve Duvar Yapım işi
2026/1593591 · NEVŞEHİR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (189) · 10.09.2026
NEVŞEHİR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (189)
2026/1593591
10.09.2026
7 gün kaldı
Hizmet e-İhale NEVŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Nevşehir İli - Gülşehir İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 189 Ortaöğretim Öğrencisinin 3 Taşıma Merkezi Okula 11 Hat ( 13 Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1542622 · NEVŞEHİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GÜLŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 10.09.2026
NEVŞEHİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GÜLŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2026/1542622
10.09.2026
7 gün kaldı
Mal e-İhale NEVŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
ELEKTRİK, SİNYALİZASYON ve BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ MALZEMELERİ
2026/1494310 · NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (166) · 10.09.2026
NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (166)
2026/1494310
10.09.2026
7 gün kaldı
Yapım e-İhale NEVŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
SAĞIR MESCİT SOKAK DOĞAL PARKE TAŞ YAPIMI İŞİ
2026/1619757 · ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (46) · 08.09.2026
ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (46)
2026/1619757
08.09.2026
5 gün kaldı
Mal e-İhale NEVŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
28 KALEM TIBBİ SARF MALZEME ALIMI
2026/1513958 · NEVŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (153) · 08.09.2026
NEVŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (153)
2026/1513958
08.09.2026
5 gün kaldı
Mal e-İhale NEVŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Fitness Malzemesi Mal Alım İşi
2026/1565005 · NEVŞEHİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (58) · 04.09.2026
NEVŞEHİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (58)
2026/1565005
04.09.2026
1 gün kaldı
Hizmet e-İhale NEVŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı İlkokul/Ortaokul Taşıma İhalesi
2026/1247946 · NEVŞEHİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÜRGÜP İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 03.09.2026
NEVŞEHİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÜRGÜP İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2026/1247946
03.09.2026
Bugün
Mal e-İhale NEVŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KİLİTLİ BETON PARKE( GRİ) VE BORDÜR TAŞ(GRİ) ALIMI
2026/1438453 · GÜLŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 31.08.2026
GÜLŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/1438453
31.08.2026
3 gün geçti
Mal e-İhale NEVŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2 KALEM TIBBİ CİHAZ ALIMI
2026/1446356 · NEVŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (153) · 31.08.2026
NEVŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (153)
2026/1446356
31.08.2026
3 gün geçti
Mal e-İhale NEVŞEHİR İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
BETON PARKE TAŞI VE BORDÜR TAŞI ALIMI
2026/1451090 · MUSTAFAPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI (2) · 28.08.2026
MUSTAFAPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI (2)
2026/1451090
28.08.2026
6 gün geçti
Mal e-İhale NEVŞEHİR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
YAZLIK-KIŞLIK İŞ ELBİSESİ
2026/1457482 · NEVŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (5) · 28.08.2026
NEVŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (5)
2026/1457482
28.08.2026
6 gün geçti
Mal e-İhale NEVŞEHİR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
agregat alımı
2026/1469670 · SULUSARAY BELEDİYE BAŞKANLIĞI (14) · 25.08.2026
SULUSARAY BELEDİYE BAŞKANLIĞI (14)
2026/1469670
25.08.2026
9 gün geçti
Yapım e-İhale NEVŞEHİR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026 Yılı Hacıbektaş Emniyet Müdürlüğü Onarım İşi
2026/1499018 · NEVŞEHİR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (189) · 21.08.2026
NEVŞEHİR İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (189)
2026/1499018
21.08.2026
13 gün geçti
Mal e-İhale NEVŞEHİR İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
2 KISIM ACİL ÇAĞRI SİSTEMİ VE BASINÇLI HAVA KOMPRESÖRÜ, HAVA TANKI, VAKUM POMPASI ALIMI
2026/1457267 · NEVŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (153) · 21.08.2026
NEVŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (153)
2026/1457267
21.08.2026
13 gün geçti