Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

1.305 ihale · 19 aktif · 1.286 pasif · NİĞDE · NİĞDE MERKEZ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

NİĞDE MERKEZ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -19 (önceki aya göre)
0 26 52 Eki 24 · 38 ihale Eki 24 Kas 24 · 29 ihale Ara 24 · 46 ihale Ara 24 Oca 25 · 27 ihale Şub 25 · 42 ihale Şub 25 Mar 25 · 36 ihale Nis 25 · 43 ihale Nis 25 May 25 · 27 ihale Haz 25 · 44 ihale Haz 25 Tem 25 · 52 ihale Ağu 25 · 31 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 33 ihale Eki 25 · 39 ihale Eki 25 Kas 25 · 24 ihale Ara 25 · 44 ihale Ara 25 Oca 26 · 21 ihale Şub 26 · 30 ihale Şub 26 Mar 26 · 47 ihale Nis 26 · 40 ihale Nis 26 May 26 · 31 ihale Haz 26 · 41 ihale Haz 26 Tem 26 · 48 ihale Ağu 26 · 30 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 11 ihale Eyl 26
Mal e-İhale NİĞDE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
MOBİL KARAVAN ALIMI İŞİ
2026/1592629 · NİĞDE BELEDİYESİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (4) · 21.09.2026
NİĞDE BELEDİYESİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (4)
2026/1592629
21.09.2026
18 gün kaldı
Hizmet e-İhale NİĞDE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
15 AYLIK BT VE MRG GÖRÜNTÜLEME
2026/1558410 · NİĞDE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NİĞDE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (114) · 18.09.2026
NİĞDE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NİĞDE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (114)
2026/1558410
18.09.2026
15 gün kaldı
Hizmet e-İhale NİĞDE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KİT KARŞILIĞI GAİTA KONSANTRASYON YÖNTEMİ İLE TAM OTOMATİK PARAZİT İNCELEME CİHAZI
2026/1524487 · NİĞDE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NİĞDE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (114) · 18.09.2026
NİĞDE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NİĞDE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (114)
2026/1524487
18.09.2026
15 gün kaldı
Mal e-İhale NİĞDE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
9 KISIMLI FOTOKOPİ MAKİNELERİ VE YAZICILAR İÇİN ORİJİNAL TONER SARF MALZEMESİ VE KIRTASİYE MALZEMESİ
2026/1463065 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ NİĞDE İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 16.09.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ NİĞDE İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1463065
16.09.2026
13 gün kaldı
Mal e-İhale NİĞDE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Sarf Malzemeleri Alımı
2026/1572801 · NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (39) · 15.09.2026
NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (39)
2026/1572801
15.09.2026
12 gün kaldı
Yapım e-İhale NİĞDE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026 Yılı Birinci Basamak Sağlık Tesisleri Bakım Onarım İşi
2026/1543813 · NİĞDE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (62) · 11.09.2026
NİĞDE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (62)
2026/1543813
11.09.2026
8 gün kaldı
Hizmet e-İhale NİĞDE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
GALYUM 68 İŞARETLİ RADYOFARMASÖTİK
2026/1481033 · NİĞDE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NİĞDE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (114) · 11.09.2026
NİĞDE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NİĞDE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (114)
2026/1481033
11.09.2026
8 gün kaldı
Mal e-İhale NİĞDE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
HAYVAN PAZARI GÜVENLİK KAMERASI, PLAKA TANIMA YAZILIMI VE AKSESUARLARI ALIMI İŞİ (MONTAJ DAHİL)
2026/1579142 · NİĞDE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (220) · 08.09.2026
NİĞDE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (220)
2026/1579142
08.09.2026
5 gün kaldı
Hizmet e-İhale NİĞDE İhale İptal Edilmiş Ek
15 AYLIK BT VE MRG GÖRÜNTÜLEME
2026/1462902 · NİĞDE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NİĞDE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (114) · 08.09.2026
NİĞDE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NİĞDE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (114)
2026/1462902
08.09.2026
5 gün kaldı
Mal e-İhale NİĞDE İhale İptal Edilmiş Ek
Kalorifer Yakıtı (Kükürt Oranı %0,1’i geçen ancak %1’i geçmeyenler)
2026/1491126 · NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (39) · 03.09.2026
NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (39)
2026/1491126
03.09.2026
Bugün
Yapım e-İhale NİĞDE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
BİTÜMLÜ SICAK KARIŞIM BSK AŞINMA , BİNDER TABAKASI ASFALT KAPLAMA , PLENT-MİKS TEMEL (PMT) YAPIM İŞİ
2026/1490641 · NİĞDE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (220) · 02.09.2026
NİĞDE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (220)
2026/1490641
02.09.2026
1 gün geçti
Yapım e-İhale NİĞDE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Niğde Bor Kemerhisar Şehit Ayhan ATLI ASM Yapım İşi
2026/1474416 · NİĞDE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (62) · 31.08.2026
NİĞDE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (62)
2026/1474416
31.08.2026
3 gün geçti
Mal e-İhale NİĞDE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
KİLEDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI 80,000 BİN LT EURO DİZEL VE 1 LİTRE BENZİN ALIMI
2026/1351415 · KİLEDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (10) · 27.08.2026
KİLEDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (10)
2026/1351415
27.08.2026
7 gün geçti
Hizmet e-İhale NİĞDE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNİN TAŞINMASI HİZMET ALIMI
2026/1355611 · NİĞDE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 27.08.2026
NİĞDE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/1355611
27.08.2026
7 gün geçti
Mal e-İhale NİĞDE İhale İptal Edilmiş
ANNE SÜTÜNÜ DESTEKLEMEYE YÖNELİK BESLENME PAKETİ ALIMI İŞİ
2026/1537237 · NİĞDE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (220) · 26.08.2026
NİĞDE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (220)
2026/1537237
26.08.2026
8 gün geçti
Mal e-İhale NİĞDE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Soğutma Motor Grubu Alımı
2026/1519921 · CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI NİĞDE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (112) · 25.08.2026
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI NİĞDE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (112)
2026/1519921
25.08.2026
9 gün geçti
Yapım e-İhale NİĞDE İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Doç Dr Şahnur Yaprak Cami Çevre Düzenleme Yapım İşi
2026/1453867 · NİĞDE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (220) · 25.08.2026
NİĞDE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (220)
2026/1453867
25.08.2026
9 gün geçti
Yapım e-İhale NİĞDE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
İdaremize Ait Ulukışla İlçe Merkezi Nazmi-Rahime Aydoğan Aile Sağlığı Merkezi Bakım Onarım İşi
2026/1493057 · NİĞDE İL ÖZEL İDARESİ (256) · 25.08.2026
NİĞDE İL ÖZEL İDARESİ (256)
2026/1493057
25.08.2026
9 gün geçti
Yapım e-İhale NİĞDE İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Niğde - Merkez -Hançerli Köyü İstinat Duvarı Yapım İşi
2026/1452784 · NİĞDE İL ÖZEL İDARESİ (256) · 24.08.2026
NİĞDE İL ÖZEL İDARESİ (256)
2026/1452784
24.08.2026
10 gün geçti
Mal e-İhale NİĞDE İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
YAPAY ZEKA DESTEKLİ KAMERALI VE SÜRÜCÜ TANIMA ÖZELLİKLİ ARAÇ TAKİP SİSTEMLERİNİN TEDARİKİ MONTAJI KURULUMU VE YAZILIMI ALIMI İŞİ
2026/1409857 · NİĞDE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (220) · 24.08.2026
NİĞDE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (220)
2026/1409857
24.08.2026
10 gün geçti