Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

29 ihale · 2 aktif · 27 pasif · Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Filtreyi temizle
Yapım e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
DIŞ CEPHE MANTOLAMA VE ONARIM İŞİ
2026/1616270 · KADİRLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KADİRLİ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (29) · 21.09.2026
KADİRLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KADİRLİ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (29)
2026/1616270
21.09.2026
18 gün kaldı
Hizmet e-İhale OSMANİYE İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
PERSONEL ÇALIŞTIRMAYA DAYALI HİZMET ALIMI
2026/1324335 · KADİRLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KADİRLİ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (29) · 21.08.2026
KADİRLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KADİRLİ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (29)
2026/1324335
21.08.2026
13 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ARAÇ ALIMI
Yüklenici: GİZERLER OTO MOTORLU ARAÇLAR PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ · 3,180,000.00 TRY
2026/1250068 · KADİRLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KADİRLİ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (29) · 09.07.2026
KADİRLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KADİRLİ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (29)
2026/1250068
09.07.2026
56 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ARAÇ ALIMI
Yüklenici: GİZERLER OTO MOTORLU ARAÇLAR PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ · 2,639,477.26 TRY
2026/787283 · KADİRLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KADİRLİ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (29) · 05.05.2026
KADİRLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KADİRLİ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (29)
2026/787283
05.05.2026
121 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE İhale İptal Edilmiş
KADİRLİ ASO VE ÖĞRETMENEVİ DIŞ CEPHE MANTOLAMA VE ONARIM İŞİ
2026/593435 · Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (29) · 16.04.2026
Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (29)
2026/593435
16.04.2026
140 gün geçti
Hizmet e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
PERSONEL ÇALIŞTIRMAYA DAYALI HİZMET ALIMI
Yüklenici: LEONEFE TURİZM TAŞIMACILIK LİMİTED ŞİRKETİ · 10.574.571,56 TRY
2025/1852064 · Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (29) · 20.11.2025
Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (29)
2025/1852064
20.11.2025
287 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ARAÇ ALIMI
Yüklenici: GİZERLER OTO MOTORLU ARAÇLAR PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ · 1.295.000,00 TRY
2025/1760352 · Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (29) · 16.10.2025
Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (29)
2025/1760352
16.10.2025
322 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
GIDA MALZEMELERİ ALIMI
Yüklenici: MEHMET HAŞTAŞ · 7.288.390,00 TRY
2025/1327502 · KADİRLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KADİRLİ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (29) · 23.09.2025
KADİRLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KADİRLİ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (29)
2025/1327502
23.09.2025
345 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KEMİKLİ KARKAS DANA ETİ ALIMI
Yüklenici: ARİF OLGAÇ · 6,750,000.00 TRY
2025/1322919 · KADİRLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KADİRLİ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (29) · 22.09.2025
KADİRLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KADİRLİ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (29)
2025/1322919
22.09.2025
346 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SÜT ÜRÜNLERİ ALIMI
Yüklenici: KADİRLİ SÜT, SÜT ÜRÜNLERİ, MANDIRA, YEM, HAYVANCILIK, GIDA, İTHALAT, İHRACAT, PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 805,000.00 TRY
2025/1327663 · KADİRLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KADİRLİ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (29) · 01.09.2025
KADİRLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KADİRLİ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (29)
2025/1327663
01.09.2025
367 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AKARYAKIT ALIMI
Yüklenici: KUŞCUOĞLU MADENİ YAĞ, PETROL, NAKLİYE, İNŞAAT, GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 633.090,00 TRY
2025/1327650 · Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (29) · 29.08.2025
Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (29)
2025/1327650
29.08.2025
370 gün geçti
Hizmet e-İhale OSMANİYE İhale İptal Edilmiş
PERSONEL ÇALIŞTIRMAYA DAYALI
2025/1083680 · Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (29) · 18.08.2025
Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (29)
2025/1083680
18.08.2025
381 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KEMİKLİ KARGAS ERKEK DANA ETİ ALIMI
Yüklenici: ARİF OLGAÇ · 1.380.000,00 TRY
2025/523533 · Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (29) · 11.04.2025
Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (29)
2025/523533
11.04.2025
510 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ARAÇ ALIMI
Yüklenici: GİZERLER OTO MOTORLU ARAÇLAR PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ · 1.340.000,00 TRY
2025/278975 · Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (29) · 27.02.2025
Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (29)
2025/278975
27.02.2025
553 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KURU GIDA
Yüklenici: ALPASLAN ALTUNER · 1.847.000,00 TRY
2025/141616 · Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (29) · 05.02.2025
Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (29)
2025/141616
05.02.2025
575 gün geçti
Hizmet e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
PERSONEL ÇALIŞTIRMAYA DAYALI HİZMET ALIMI
Yüklenici: SERT EMLAK OTOMOTİV TAŞIMACILIK İNŞAAT TEMİZLİK ORMAN ÜRÜNLERİ TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 7.094.161,21 TRY
2024/1434830 · Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (29) · 19.11.2024
Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (29)
2024/1434830
19.11.2024
653 gün geçti
Hizmet e-İhale OSMANİYE İhale İptal Edilmiş
Kadirli Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü İktisadi İşletmesi ve Taşımalı Okullarda çalıştırılmak üzere 60 (Altmış) personel hizmeti alımı işidir
2024/1299154 · Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (29) · 05.11.2024
Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (29)
2024/1299154
05.11.2024
667 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 MODEL SIFIR KM PANELVAN KAPALI KASA UZUN ŞASE ARAÇ
Yüklenici: GİZERLER OTO MOTORLU ARAÇLAR PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ · 1.098.000,00 TRY
2024/1404411 · Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (29) · 22.10.2024
Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (29)
2024/1404411
22.10.2024
681 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KEMİKLİ KARKAS ERKEK DANA ETİ
Yüklenici: ARİF OLGAÇ · 1.950.000,00 TRY
2024/1330679 · Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (29) · 10.10.2024
Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (29)
2024/1330679
10.10.2024
693 gün geçti
Hizmet e-İhale OSMANİYE İhale İptal Edilmiş
2024-2025 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI YEMEK DAĞITIMI, RESEPSİYON, GENEL TEMİZLİK VE ŞOFÖR HİZMET ALIMI
2024/1010697 · Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (29) · 02.09.2024
Öğretmenevleri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (29)
2024/1010697
02.09.2024
731 gün geçti