Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

38 ihale · 1 aktif · 37 pasif · Orman İşletme Müdürlüğü-Antakya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale HATAY İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Antakya Orman İşletme Müdürlüğü 2026 yılı Yazılıtaş, Batıayaz ve Haceraslı Orman Dışı Satış Depolarında İstifleme işi
2025/1985447 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - ANTAKYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 27.11.2025
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - ANTAKYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2025/1985447
27.11.2025
280 gün geçti
Hizmet e-İhale HATAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Odun Dışı Orman Ürünleri Envanter ve Planlama Danışmanlık Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: LİYA ORMANCILIK İNŞAAT HAFRİYAT PEYZAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 904.800,00 TRY
2025/837642 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - ANTAKYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 23.06.2025
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - ANTAKYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2025/837642
23.06.2025
437 gün geçti
Yapım e-İhale HATAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Antakya orman İşletme Müdürlüğü Hassa Orman İşletme Şefliği 60 ve 61 Kod Nolu Orman Yolunda büyük Onarım Yapım işi
Yüklenici: MEHMET KARAHAN · 1.940.000,00 TRY
2025/705788 · Orman İşletme Müdürlüğü-Antakya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 21.05.2025
Orman İşletme Müdürlüğü-Antakya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2025/705788
21.05.2025
470 gün geçti
Hizmet e-İhale HATAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Antakya Orman İşletme Müdürlüğü, Samandağ Orman İşletme Şefliği 114 nolu bölmede Makineli Arazi Hazırlığı Hizmet Alımı İŞi
Yüklenici: FEYZULLAH ÇAM ÇAM ORMANCILIK · 325.000,00 TRY
2025/705152 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - ANTAKYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 20.05.2025
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - ANTAKYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2025/705152
20.05.2025
471 gün geçti
Yapım e-İhale HATAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Antakya Orman İşletme Müdürlüğü, Serinyol Orman İşletme Şefliği 308 ve 313 kod nolu yollar ile Kırıkhan Orman İşletme Şefliği 152 kod nolu B tipi Orman Yolu Yapım İşi
Yüklenici: HARUN SARIOĞLU · 2.415.245,00 TRY
2025/655690 · Orman İşletme Müdürlüğü-Antakya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 20.05.2025
Orman İşletme Müdürlüğü-Antakya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2025/655690
20.05.2025
471 gün geçti
Hizmet e-İhale HATAY İhale İptal Edilmiş
Ulusal Orman Envanteri 48 Adet gözlem noktalarında, Örnek Alan Tanıtım Formu, Ağaç Serveti, Artım ve Canlı Kütle Envanter Karnesi, Ölü Ağaç/Odun Envanter Karnesi, Diri Örtü Envanter Karnesi Düzenleme Laboratuvar teslim işleri Hizmet Alımı İşi
2025/616130 · Orman İşletme Müdürlüğü-Antakya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 14.05.2025
Orman İşletme Müdürlüğü-Antakya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2025/616130
14.05.2025
477 gün geçti
Hizmet e-İhale HATAY İhale İptal Edilmiş
Ulusal Orman Envanteri 48 Adet gözlem Noktalarında Örnek Alan Tanıtım Formu, Ağaç Serveti, Artım ve Canlı Kütle Envanter Karnesi, Ölü Ağaç/Odun Envanter Karnesi, Diri örtü Envanter Karnesi Düzenleme Laboratuvar Teslim İşleri Hizmet Alım İşi
2025/484888 · Orman İşletme Müdürlüğü-Antakya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 11.04.2025
Orman İşletme Müdürlüğü-Antakya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2025/484888
11.04.2025
510 gün geçti
Yapım e-İhale HATAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Antakya OİM, Serinyol OİŞ 316, 317, 328, 329 kod nolu orman yollarında Büyük Onarım İşi
Yüklenici: ABDULLAH UYAR · 1.500.000,00 TRY
2025/361250 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - ANTAKYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 02.04.2025
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - ANTAKYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2025/361250
02.04.2025
519 gün geçti
Hizmet e-İhale HATAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Antakya Orman İşletme Müdürlüğü Kışlak,Yayladağı,Samandağ ve Karaçay Orman İşletme Şefliklerinin Ekosistem Tabanlı Fonksiyonel Orman Amenajman Planı ve Haritalarının Yapım İşlerine Ait Danışmanlık Hizmet Alımı
Yüklenici: AGM ORMANCILIK LİMİTED ŞİRKETİ · 4.550.000,00 TRY
2025/186219 · HATAY ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ANTAKYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 05.03.2025
HATAY ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ANTAKYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2025/186219
05.03.2025
547 gün geçti
Hizmet e-İhale HATAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Antakya Orman İşletme Müdürlüğü Antakya, Serinyol, Kırıkhan, Hassa Orman İşletme Şefliklerinin Ekosistem Tabanlı Fonksiyonel Orman Amenajman Planı ve Haritalarının Yapım İşlerine Ait Danışmanlık Hizmet Alımı
Yüklenici: UYUM ORMANCILIK ÇEVRE PROJE DANIŞMANLIK BİLİŞİM TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,450,000.00 TRY
2025/182959 · HATAY ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ANTAKYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 05.03.2025
HATAY ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ANTAKYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2025/182959
05.03.2025
547 gün geçti
Hizmet e-İhale HATAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HATAY ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL TAŞIMA HİZMETİ ALIM İŞİ
Yüklenici: HATAY TOROSLAR OTO KİRALAMA TURİZM İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.182.600,00 TRY
2025/30825 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - ANTAKYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 31.01.2025
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - ANTAKYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2025/30825
31.01.2025
580 gün geçti
Hizmet e-İhale HATAY İhale İptal Edilmiş
Antakya Orman İşletme Müdürlüğü 2025 yılı Yazılıtaş, Batıayaz ve Haceraslı Orman Dışı Satış Depolarında İstifleme işi
2024/1778476 · Orman İşletme Müdürlüğü-Antakya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 03.01.2025
Orman İşletme Müdürlüğü-Antakya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2024/1778476
03.01.2025
608 gün geçti
Mal e-İhale HATAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Antakya Orman İşletme Müdürlüğü 2025 yılı Kırtasiye malzemesi alım işi
Yüklenici: DİLEK KAHRAMAN · 386.765,00 TRY
2024/1662146 · Orman İşletme Müdürlüğü-Antakya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 11.12.2024
Orman İşletme Müdürlüğü-Antakya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2024/1662146
11.12.2024
631 gün geçti
Mal e-İhale HATAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Antakya Orman İşletme Müdürlüğü 2025 Yılı Temizlik Malzemeleri Alımı İşi
Yüklenici: MEHMET SUAT YILMAZ · 996.350,00 TRY
2024/1652070 · Orman İşletme Müdürlüğü-Antakya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 10.12.2024
Orman İşletme Müdürlüğü-Antakya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2024/1652070
10.12.2024
632 gün geçti
Hizmet e-İhale HATAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Hatay Orman Bölge Müdürlüğü Betonarme İdari Binası ve 60 Daireli Lojman için Trafo Köşkü ve Tesisi Yapımı Hizmet Alım İşi
Yüklenici: ACS İNŞAAT MADENCİLİK KİMYA NAKLİYE GIDA SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, SBS ASFALT İNŞAAT MADENCİLİK NAKLİYE TURİZM HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 10.471.000,00 TRY
2024/1596546 · Orman İşletme Müdürlüğü-Antakya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 25.11.2024
Orman İşletme Müdürlüğü-Antakya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2024/1596546
25.11.2024
647 gün geçti
Yapım e-İhale HATAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Hatay Orman Bölge Müdürlüğü, Antakya Orman İşletme Müdürlüğü 60 adet Lojmanın Alt Yapı ve Çevre Düzenlemesi İşi
Yüklenici: SBS ASFALT İNŞAAT MADENCİLİK NAKLİYE TURİZM HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 14.270.703,62 TRY
2024/1060016 · Orman İşletme Müdürlüğü-Antakya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 15.08.2024
Orman İşletme Müdürlüğü-Antakya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2024/1060016
15.08.2024
749 gün geçti
Hizmet e-İhale HATAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Antakya Orman İşletme Müdürlüğü Orman ve Kırsal Alan Yangın Söndürme İşçiliği ve Nakil Aracı Kiralama Hizmet Alım İşi
Yüklenici: ÖZAR ORMANCILIK İNŞAAT HAFRİYAT PEYZAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 14.747.370,75 TRY
2024/559597 · Orman İşletme Müdürlüğü-Antakya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 27.05.2024
Orman İşletme Müdürlüğü-Antakya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2024/559597
27.05.2024
829 gün geçti
Hizmet e-İhale HATAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ulusal Orman Envanteri gözlem noktalarında, Örnek Alan Tanıtım Formu, Ağaç Serveti, Artım ve Canlı Kütle Envanter Karnesi, Ölü Ağaç/Odun Envanter Karnesi, Diri Örtü Envanter Karnesi Düzenleme Laboratuvar teslim işleri Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: ONUR DURMAZ · 192.500,00 TRY
2024/471391 · Orman İşletme Müdürlüğü-Antakya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 29.04.2024
Orman İşletme Müdürlüğü-Antakya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2024/471391
29.04.2024
857 gün geçti
Hizmet e-İhale HATAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Antakya Orman İşletme Müdürlüğü 112 Acil Çağrı Merkezi ve Bölge Yangın Harekat Merkezlerinde Çağrı Yönlendirme Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: HATAY ELİT KİMYA TARIM VE YEMEKÇİLİK TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 2.368.742,95 TRY
2024/453832 · Orman İşletme Müdürlüğü-Antakya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 29.04.2024
Orman İşletme Müdürlüğü-Antakya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2024/453832
29.04.2024
857 gün geçti
Hizmet e-İhale HATAY Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Antakya OİM Gençlik bakım ve Kültür bakım sahalarında yapılacak iş ve işlemlere ait Kontrol ve Teknik Denetim Danışmanlık Hizmet Alımı
Yüklenici: ORÇEV ORMANCILIK ÇEVRE MADENCİLİK MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 738.360,00 TRY
2024/483813 · Orman İşletme Müdürlüğü-Antakya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 29.04.2024
Orman İşletme Müdürlüğü-Antakya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2024/483813
29.04.2024
857 gün geçti