Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

95 ihale · 0 aktif · 95 pasif · Orman İşletme Müdürlüğü-Ayancık DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale SİNOP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ GÖLDAĞ ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ 155-158 KOD NOLU B TİPİ ORMAN YOLLARINDA BÜYÜK ONARIM ÇALIŞMALARINDA KULLANILMAK ÜZERE KAMYON, BEKO LODER, EKSKAVATÖR VE GREYDER KİRALAMA İŞİ
Yüklenici: CEMİL BAŞAR · 3,200,000.00 TRY
2026/1296965 · SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95) · 21.07.2026
SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95)
2026/1296965
21.07.2026
44 gün geçti
Mal e-İhale SİNOP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ayancık Orman İşletme Müdürlüğü 2026 Yılı Kalorifer Dairesi İçin Taş Kömürü(En az 7000 Kcal Karpuz Kömür) Alımı İşi
Yüklenici: ÖZGÜVEN DEMİR KÖMÜR MADEN GIDA İNŞAAT NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,252,200.00 TRY
2026/1132667 · SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95) · 09.07.2026
SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95)
2026/1132667
09.07.2026
56 gün geçti
Hizmet e-İhale SİNOP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ YENİCE ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ 408 KOD NOLU B TİPİ ORMAN YOLUNDA BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARINDA KULLANILMAK ÜZERE KAMYON-LODER VE GRAYDER KİRALAMA HİZMET ALIMI
Yüklenici: AYANCIK YÜKSEL HAFRİYAT VE ORMAN ÜRÜNLERİ LİMİTED ŞİRKETİ · 579,968.00 TRY
2026/1200230 · SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95) · 01.07.2026
SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95)
2026/1200230
01.07.2026
64 gün geçti
Hizmet SİNOP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kömürgölü Orman İşletme Şefliği'nin 2026 Yılı Üretim Programında yer alan1 numaralı bölmesinde kesme, sürütme, yükleme, nakliyat ve istihkak fazlalıkları işleri
Yüklenici: NECMİ KURT · 389,637.00 TRY
2026/1008692 · SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95) · 03.06.2026
SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95)
2026/1008692
03.06.2026
92 gün geçti
Hizmet SİNOP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kömürgölü Orman İşletme Şefliği'nin 2026 Yılı Üretim Programında yer alan 9 numaralı bölmesinde kesme, sürütme, yükleme, nakliyat ve istihkak fazlalıkları işleri
Yüklenici: ORHAN ÖZCAN · 2,135,307.00 TRY
2026/976951 · SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95) · 01.06.2026
SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95)
2026/976951
01.06.2026
94 gün geçti
Hizmet e-İhale SİNOP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ayancık Orman İşletme Müdürlüğü 23 Numaralı Seviye II Gözlem Sahasında Toprak Çözeltisi, Çökelme, Döküntü Örneklemesi ve Analizi İle Fenolojik Gözlemlerin Yapılması İşine Ait Danışmanlık Hizmet Alımı
Yüklenici: ELSA MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK VE ORMANCILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,220,000.00 TRY
2026/869816 · SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95) · 21.05.2026
SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95)
2026/869816
21.05.2026
105 gün geçti
Hizmet SİNOP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ayancık Orman İşletme Şefliği 39 Nolu Üretim Bölmesin Kesme-Sürütme-Taşıma-Yükleme ve İstihkak fazlası işi
Yüklenici: ERHAN ÖZTÜRK · 3,500,000.00 TRY
2026/932855 · SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95) · 18.05.2026
SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95)
2026/932855
18.05.2026
108 gün geçti
Hizmet SİNOP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Çangal Orman İşletme Şefliği 2026 yılı üretim programında yer alan 74 nolu bölmede kesme-sürütme-yükleme- nakliyat ve istihkak fazlası işi
Yüklenici: YILMAZ ŞAHİNOĞLU, SONER ŞAHİNOĞLU İş Ortaklığı · 2,800,000.00 TRY
2026/910321 · SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95) · 14.05.2026
SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95)
2026/910321
14.05.2026
112 gün geçti
Hizmet SİNOP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
kömürgölü 38 bölme kesme sürütme yükleme taşıma işleri
Yüklenici: ENES ARI · 380,000.00 TRY
2026/875876 · SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95) · 11.05.2026
SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95)
2026/875876
11.05.2026
115 gün geçti
Hizmet e-İhale SİNOP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ayancık Orman İşletme Müdürlüğü Sorumluluk Sahasındaki Muhtelif Üretim Yollarının Bakım Ve Onarım Çalışmalarında Kullanılmak Üzere Mini Ekskavatör Kiralama Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: MESUT YÜKSEL · 2,488,000.00 TRY
2026/712695 · SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95) · 07.05.2026
SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95)
2026/712695
07.05.2026
119 gün geçti
Hizmet SİNOP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İnaltı OİŞ 2026 Üretim Yılı programında yer alan 19 nolu bölmenin kesme sürütme yükleme nakliye ve ıstıhkak fazla işi
Yüklenici: S.S.B.ZAVİYE KÖYÜTARIMSALKALKINMA KOOP · 2,040,000.00 TRY
2026/865346 · SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95) · 24.04.2026
SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95)
2026/865346
24.04.2026
132 gün geçti
Hizmet SİNOP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AYANCIK ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ 2026 YILI 35 NOLU OLAĞANÜSTÜ ÜRETİM BÖLMESİ KESME-SÜRÜTME-TAŞIMA-YÜKLEME VE İSTİHKAK FAZLASI İŞİ
Yüklenici: ERHAN ÖZTÜRK · 1,500,000.00 TRY
2026/658716 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95) · 09.04.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95)
2026/658716
09.04.2026
147 gün geçti
Hizmet SİNOP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AYANCIK ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ 2026 YILI 36 NOLU OLAĞANÜSTÜ ÜRETİM BÖLMESİ KESME-SÜRÜTME-TAŞIMA-YÜKLEME VE İSTİHKAK FAZLASI İŞİ
Yüklenici: ERHAN ÖZTÜRK · 900,000.00 TRY
2026/658714 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95) · 09.04.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95)
2026/658714
09.04.2026
147 gün geçti
Hizmet SİNOP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İnaltı Orman İşletme Şefliği 2026 Yılı üretim programında yer alan 71 nolu bölmede kesme-sürütme-yükleme-nakliye ve istihkak fazlası işi
Yüklenici: SS KIZILCAKAYA KÖYÜTARIMSAL KALKINKOOP · 2,900,000.00 TRY
2026/608182 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95) · 02.04.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95)
2026/608182
02.04.2026
154 gün geçti
Hizmet e-İhale SİNOP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ayancık Orman İşletme Müdürlüğü 2026 Yılı Mesaha-Boylama Yapılması Danışmanlık İşi
Yüklenici: ÜNEL ORMANCILIK MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 7,812,350.00 TRY
2026/402291 · SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95) · 31.03.2026
SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95)
2026/402291
31.03.2026
156 gün geçti
Hizmet e-İhale SİNOP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ayancık Orman İşletme Müdürlüğü 2026 Yılı Tasnif Depolama İşlerinin Denetim ve Kontrolüne Ait Danışmanlık Hizmet Alımı
Yüklenici: AHMET FIRAT ÇILBIR · 3,112,800.00 TRY
2026/400657 · SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95) · 24.03.2026
SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95)
2026/400657
24.03.2026
163 gün geçti
Yapım e-İhale SİNOP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
B Tipi Orman Yolunda Yeniyol
Yüklenici: KAAN KAHRAMAN · 632,759.40 TRY
2026/335124 · SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95) · 11.03.2026
SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95)
2026/335124
11.03.2026
176 gün geçti
Hizmet e-İhale SİNOP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ayancık Orman İşletme Müdürlüğü, 2026 Yılı Gökçukur Deposu Orman Emvali İstif İşi
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU GÖKÇUKUR KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ · 2,678,000.00 TRY
2026/305017 · SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95) · 10.03.2026
SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95)
2026/305017
10.03.2026
177 gün geçti
Hizmet e-İhale SİNOP İhale İptal Edilmiş
Ayancık Orman İşletme Müdürlüğü 23 Numaralı Seviye II Gözlem Sahasında Toprak Çözeltisi, Çökelme, Döküntü Örneklemesi ve Analizi İle Fenolojik Gözlemlerin Yapılması İşine Ait Danışmanlık Hizmet Alımı
2026/346805 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95) · 09.03.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95)
2026/346805
09.03.2026
178 gün geçti
Hizmet SİNOP Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Karadağ Orman İşletme şefliği 2026 Üretim Programında Bulunan 16 Nolu Bölme Üretim İşi
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU KURT AVLAĞISÖKÜ KÖYLERİ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ, ERDAL DÜLGER, OĞUZHAN YILMAZ, ŞENEL YILMAZ, DURSUN ÖNCEL, AYDIN ÖNCEL, CAFER YILMAZ İş Ortaklığı · 3.245.805,00 TRY
2026/431813 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95) · 05.03.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - AYANCIK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (95)
2026/431813
05.03.2026
182 gün geçti