Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

50 ihale · 0 aktif · 50 pasif · Orman İşletme Müdürlüğü-Düzce DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Düzce Orman İşletme Müdürlüğü 2026 yılı İşletme Şefliklerinde Dikili Damga İle Damgalanarak Üretilen Orman Emvallerinin Mesaha ve Boylama
Yüklenici: AHMET FIRAT ÇILBIR · 5,863,949.75 TRY
2026/500583 · BOLU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (50) · 17.04.2026
BOLU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (50)
2026/500583
17.04.2026
139 gün geçti
Hizmet e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Düzce Orman İşletme Müdürlüğü Beyköy,Büyükaçma,Düzorman ve muncurlu depolarında 2026 yılı üretilip nakliyatı gerçekleştirilen yapacak emvalin kalite özelliklerini dikkate alınarak kalite sınıflarına ayrılması ve depolanması
Yüklenici: ÖMÜR AHMET YAZICI · 2,940,240.00 TRY
2026/411560 · BOLU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (50) · 24.03.2026
BOLU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (50)
2026/411560
24.03.2026
163 gün geçti
Hizmet e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Düzce Orman İşletme Müdürlüğü 2026 Yılı Silvikültür hizmet ihalesi
Yüklenici: HİCRİ MÜHENDİSLİK ORMANCILIK HAFRİYAT İNŞAAT PEYZAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,940,480.00 TRY
2026/407629 · BOLU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (50) · 23.03.2026
BOLU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (50)
2026/407629
23.03.2026
164 gün geçti
Yapım e-İhale DÜZCE İhale İptal Edilmiş
Düzce Orman İşletme Müdürlüğü Düzce İşletme Şefliği 119/120 Kod Nolu yollarda üst yapı yapım
2026/419607 · Orman İşletme Müdürlüğü-Düzce DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (50) · 18.03.2026
Orman İşletme Müdürlüğü-Düzce DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (50)
2026/419607
18.03.2026
169 gün geçti
Hizmet e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Düzce Orman İşletme Müdürlüğü 2026 yılı Depo Şefliği Beyköy Deposu Orman emvali istif
Yüklenici: HASAN ÇALIŞKAN · 3,332,000.00 TRY
2026/283210 · BOLU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (50) · 05.03.2026
BOLU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (50)
2026/283210
05.03.2026
182 gün geçti
Hizmet e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Düzce Orman İşletme Müdürlüğü 2026 yılı Depo Şefliği Muncurlu Deposu Orman emvali istif
Yüklenici: HASAN ÇALIŞKAN · 2,444,000.00 TRY
2025/2477586 · BOLU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (50) · 19.01.2026
BOLU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (50)
2025/2477586
19.01.2026
227 gün geçti
Hizmet e-İhale DÜZCE İhale İptal Edilmiş
Düzce Orman İşletme Müdürlüğü 2026 yılı Depo Şefliği Beyköy Deposu Orman emvali istif
2025/2464631 · Orman İşletme Müdürlüğü-Düzce DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (50) · 16.01.2026
Orman İşletme Müdürlüğü-Düzce DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (50)
2025/2464631
16.01.2026
230 gün geçti
Hizmet e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Düzce Orman İşletme Müdürlüğümüz 2026 yılı Depo Şefliği Büyükaçma Orman Deposunda Depo İstif işi hizmet alımı
Yüklenici: RECEP ALİ ŞİMŞEK · 5,822,000.00 TRY
2025/2392462 · BOLU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (50) · 16.01.2026
BOLU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (50)
2025/2392462
16.01.2026
230 gün geçti
Hizmet e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Düzce Orman İşletme Müdürlüğümüz 2026 yılı Depo Şefliği Düzorman Orman Deposunda Depo İstif işi
Yüklenici: KADİR SANDIKÇI · 2,783,000.00 TRY
2025/2460209 · BOLU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (50) · 16.01.2026
BOLU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (50)
2025/2460209
16.01.2026
230 gün geçti
Yapım e-İhale DÜZCE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Düzce Orman İşletme Müdürlüğü Düzce İşletme Şefliği 127 Kod Nolu ve Fındıklı İşletme Şefliği 054 Kod Nolu Orman Yolu Üst Yapı
2025/1302767 · Orman İşletme Müdürlüğü-Düzce DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (50) · 17.09.2025
Orman İşletme Müdürlüğü-Düzce DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (50)
2025/1302767
17.09.2025
351 gün geçti
Yapım e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Düzce Orman İşletme Müdürlüğü 2025 Yılı Orman Yol Programında bulunan Samandere Orman İşletme Şefliği 363,351,359 Kod nolu yollarda Üst Yapım
Yüklenici: ÖZYIL İNŞAAT DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI PETROL ÜRÜNLERİ TAAHHÜT VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 742,000.00 TRY
2025/557316 · BOLU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (50) · 12.05.2025
BOLU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (50)
2025/557316
12.05.2025
479 gün geçti
Hizmet e-İhale DÜZCE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış Sözleşme
Düzce Orman İşletme Müdürlüğü 2025 yılı programında yer alan Muhtelif Şefliklerde genç meşcere bakımlarında yapılacak olan silvikültür uygulamalarının takibi ve kontrolü konusunda
Yüklenici: HİDAYET SARPKAYA · 1.266.720,00 TRY
2025/521702 · Orman İşletme Müdürlüğü-Düzce DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (50) · 21.04.2025
Orman İşletme Müdürlüğü-Düzce DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (50)
2025/521702
21.04.2025
500 gün geçti
Hizmet e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Düzce Orman İşletme Müdürlüğü 2025 yılı İşletme Şefliklerinde Dikili Damga İle Damgalanarak Üretilen Orman Emvallerinin Mesaha ve Boylama
Yüklenici: SEÇKİN ORMANCILIK VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4.518.404,00 TRY
2025/393243 · Orman İşletme Müdürlüğü-Düzce DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (50) · 18.04.2025
Orman İşletme Müdürlüğü-Düzce DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (50)
2025/393243
18.04.2025
503 gün geçti
Hizmet e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Düzce Orman İşletme Müdürlüğü Beyköy,Büyükaçma,Düzorman ve muncurlu depolarında 2025 yılı üretilip nakliyatı gerçekleştirilen yapacak emvalin kalite özelliklerini dikkate alınarak kalite sınıflarına ayrılması ve depolanması
Yüklenici: SEÇKİN ORMANCILIK VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.896.106,86 TRY
2025/382557 · Orman İşletme Müdürlüğü-Düzce DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (50) · 08.04.2025
Orman İşletme Müdürlüğü-Düzce DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (50)
2025/382557
08.04.2025
513 gün geçti
Hizmet e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Düzce Orman İşletme Müdürlüğü 2025 yılı Depo Şefliği Düzorman Deposu orman emvali istif
Yüklenici: KADİR SANDIKÇI · 2.235.000,00 TRY
2025/166232 · Orman İşletme Müdürlüğü-Düzce DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (50) · 24.02.2025
Orman İşletme Müdürlüğü-Düzce DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (50)
2025/166232
24.02.2025
556 gün geçti
Hizmet e-İhale DÜZCE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış Sözleşme
Düzce Orman İşletme Müdürlüğü 2025 yılı Depo Şefliği Büyükaçma Deposu ibreli orman emvali istif
Yüklenici: RECEP ALİ ŞİMŞEK · 4.681.000,00 TRY
2025/712 · Orman İşletme Müdürlüğü-Düzce DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (50) · 03.02.2025
Orman İşletme Müdürlüğü-Düzce DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (50)
2025/712
03.02.2025
577 gün geçti
Hizmet e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Düzce Orman İşletme Müdürlüğü 2025 yılı Depo Şefliği Beyköy Deposu yapraklı orman emvali istif
Yüklenici: HASAN ÇALIŞKAN · 2.251.000,00 TRY
2024/1910114 · Orman İşletme Müdürlüğü-Düzce DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (50) · 27.01.2025
Orman İşletme Müdürlüğü-Düzce DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (50)
2024/1910114
27.01.2025
584 gün geçti
Hizmet e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Düzce Orman İşletme Müdürlüğü 2025 yılı Depo Şefliği Muncurlu Deposu orman emvali istif
Yüklenici: YAKUP YILMAZ · 2.046.200,00 TRY
2024/1907354 · Orman İşletme Müdürlüğü-Düzce DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (50) · 27.01.2025
Orman İşletme Müdürlüğü-Düzce DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (50)
2024/1907354
27.01.2025
584 gün geçti
Hizmet e-İhale DÜZCE İhale İptal Edilmiş
Düzce Orman İşletme Müdürlüğü 2024 yılı Depo Şefliği Düzorman Deposu orman emvali istif
2024/1904663 · Orman İşletme Müdürlüğü-Düzce DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (50) · 27.01.2025
Orman İşletme Müdürlüğü-Düzce DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (50)
2024/1904663
27.01.2025
584 gün geçti
Mal e-İhale DÜZCE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Düzce Orman İşletme Müdürlüğü 2025 yılı İş Makinaları için 100000 litre Motorin (Diğer) , 1000 litre Kurşunsuz Benzin (95 Oktan ) akaryakıt mal
Yüklenici: ALDES PETROL ANONİM ŞİRKETİ · 3.827.500,00 TRY
2024/1783308 · Orman İşletme Müdürlüğü-Düzce DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (50) · 10.01.2025
Orman İşletme Müdürlüğü-Düzce DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (50)
2024/1783308
10.01.2025
601 gün geçti