Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

48 ihale · 1 aktif · 47 pasif · Orman İşletme Müdürlüğü-Kütahya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale KÜTAHYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Kütahya Orman İşletme Müdürlüğü Türkmen Orman İşletme Şefliği Türkmen Orman Emvali istif hizmet alımı işi
2026/1550184 · KÜTAHYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 10.09.2026
KÜTAHYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2026/1550184
10.09.2026
7 gün kaldı
Hizmet e-İhale KÜTAHYA İhale İptal Edilmiş
Kütahya Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı muhtelif Orman İşletme Müdürlüklerinde Taahhüt Yoluyla Üretim Hizmet Alımı İşi
2026/1327035 · KÜTAHYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 04.08.2026
KÜTAHYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2026/1327035
04.08.2026
30 gün geçti
Mal e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış
Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi
2026/1206610 · KÜTAHYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 28.07.2026
KÜTAHYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2026/1206610
28.07.2026
37 gün geçti
Hizmet e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünde 126 Adet Devamlı Örnek Alanda 19 Adet İlk Ölçüm Örnek Alanda Ulusal Orman Envanteri Hizmet Alım İşi
Yüklenici: MERİVA ORMANCILIK ÇEVRE DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 681,500.00 TRY
2026/732379 · KÜTAHYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 04.05.2026
KÜTAHYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2026/732379
04.05.2026
122 gün geçti
Hizmet e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kütahya Orman İşletme Müdürlüğüne Bağlı Muhtelif Şefliklerde Mesaha-Boylama,Tasnif depolama Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: MERİVA ORMANCILIK ÇEVRE DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,339,905.00 TRY
2026/681644 · KÜTAHYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 24.04.2026
KÜTAHYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2026/681644
24.04.2026
132 gün geçti
Hizmet e-İhale KÜTAHYA İhale İptal Edilmiş
Kütahya Orman İşletme Müdürlüğüne Bağlı Muhtelif Şefliklerde Mesaha-Boylama, Tasnif depolama Hizmet Alımı İşi
2026/627562 · Orman İşletme Müdürlüğü-Kütahya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 24.04.2026
Orman İşletme Müdürlüğü-Kütahya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2026/627562
24.04.2026
132 gün geçti
Hizmet e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kütahya Orman İşletme Müdürlüğü Orman İçi Biyolojik Çeşitlilik Planının Hazırlanması ve Orman Ekosistem Hizmetleri Raporunun Hazırlanması
Yüklenici: ORÇEV ORMANCILIK ÇEVRE MADENCİLİK MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,582,500.00 TRY
2026/512098 · KÜTAHYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 15.04.2026
KÜTAHYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2026/512098
15.04.2026
141 gün geçti
Hizmet e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kütahya Orman İşletme Müdürlüğü Karakuz ve Çöğürler Orman İşletme Şefliklerinde Ekosistem Tabanlı Fonksiyonel Orman Amenajman Planı ve Haritalarının Yapım işlerine ait Danışmanlık Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: ŞÖLEN ORMAN MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK AĞAÇ ÜRÜNLERİ TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,900,000.00 TRY
2026/250412 · KÜTAHYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 24.03.2026
KÜTAHYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2026/250412
24.03.2026
163 gün geçti
Hizmet e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kütahya Orman İşletme Gümüşdağı-Ketenova-Porsuk-Seyitömer ve Yeşildağ Orman İşletme Şefliklerinde Ekosistem Tabanlı Fonksiyonel Orman Amenajman Planı ve Haritalarının Yapım işlerine ait Danışmanlık Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: ŞÖLEN ORMAN MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK AĞAÇ ÜRÜNLERİ TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5,515,000.00 TRY
2026/251716 · KÜTAHYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 24.03.2026
KÜTAHYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2026/251716
24.03.2026
163 gün geçti
Hizmet e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kütahya Orman İşletme Müdürlüğü Geyikalanı-Türkmen-Sabuncupınar ve Kütahya Orman İşletme Şefliklerinde Ekosistem Tabanlı Fonksiyonel Orman Amenajman Planı ve Haritalarının Yapım işlerine ait Danışmanlık Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: ŞÖLEN ORMAN MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK AĞAÇ ÜRÜNLERİ TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,770,000.00 TRY
2026/248110 · KÜTAHYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 24.03.2026
KÜTAHYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2026/248110
24.03.2026
163 gün geçti
Hizmet e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kütahya Orman İşletme Müdürlüğü Türkmen Orman İşletme Şefliği Söğüt Orman Emvali istif hizmet alımı işi
Yüklenici: CELAL ÇETİN · 2.232.500,00 TRY
2025/2378370 · Orman İşletme Müdürlüğü-Kütahya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 06.01.2026
Orman İşletme Müdürlüğü-Kütahya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/2378370
06.01.2026
240 gün geçti
Mal e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü ve bağlı 7 Orman İşletme Müdürlüğü personellerine koruyucu giyim ve donanım malzemesi alımı işi
Yüklenici: MY MAĞAZACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 15.226.518,00 TRY
2025/1608242 · Orman İşletme Müdürlüğü-Kütahya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 27.10.2025
Orman İşletme Müdürlüğü-Kütahya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/1608242
27.10.2025
311 gün geçti
Hizmet e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü İdari Binasında bulunan asansörlerin bakım hizmet alımı işi
Yüklenici: KONE ASANSÖR SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 1.070.400,00 TRY
2025/1173257 · Orman İşletme Müdürlüğü-Kütahya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 19.08.2025
Orman İşletme Müdürlüğü-Kütahya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/1173257
19.08.2025
380 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü İdari Binası Çatı Saçak-Saçak Altı Kaplamalarının tadilatı ve Dış Cephe Kaplaması Onarım Yapım İşi
Yüklenici: BEKİR GİRGİN · 886,900.00 TRY
2025/1044244 · KÜTAHYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 21.07.2025
KÜTAHYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/1044244
21.07.2025
409 gün geçti
Hizmet e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü , Kütahya Orman İşletme Müdürlüğü Sıklık Bakımı ve İlk Aralama kapsamında yapılacak olan silvikültür uygulamalarının takibi ve Kontrolü konusunda Teknik Danışmanlık Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: YUSUF KOZAK · 542.880,00 TRY
2025/781905 · Orman İşletme Müdürlüğü-Kütahya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 03.06.2025
Orman İşletme Müdürlüğü-Kütahya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/781905
03.06.2025
457 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kütahya Orman İşletme Müdürlüğü Ketenova İşletme Şefliği 553-1, 556, 558, 561 ve 561-1 Kod nolu Orman Yollarında Büyük Onarım yapım işi
Yüklenici: SELİM TEPE HAFRİYAT İNŞAAT TURİZM AKARYAKIT YEDEK PARÇA SANAYİİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 861.377,58 TRY
2025/527783 · Orman İşletme Müdürlüğü-Kütahya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 21.04.2025
Orman İşletme Müdürlüğü-Kütahya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/527783
21.04.2025
500 gün geçti
Hizmet e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ulusal Orman Envanteri gözlem noktalarında Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: TURKUAZ KÜTAHYA ORMANCILIK MADENCİLİK DANIŞMANLIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 457.200,00 TRY
2025/456225 · Orman İşletme Müdürlüğü-Kütahya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 17.04.2025
Orman İşletme Müdürlüğü-Kütahya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/456225
17.04.2025
504 gün geçti
Hizmet e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü, (EKOH) Ekosistem Hizmetleri Şube Müdürlüğünün Envanter, Planlama, Projelendirme, Haritalandırma ile Ekosistem ve Ekoturizm Hizmetleri, Mesire Yerleri Kontrol ve Planlama iş ve işlemleri için Danışman Mühendis Alımı İşi
Yüklenici: TURKUAZ KÜTAHYA ORMANCILIK MADENCİLİK DANIŞMANLIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.085.760,00 TRY
2025/484994 · Orman İşletme Müdürlüğü-Kütahya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 07.04.2025
Orman İşletme Müdürlüğü-Kütahya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/484994
07.04.2025
514 gün geçti
Hizmet e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kütahya Orman İşletme Müdürlüğüne Bağlı Muhtelif Şefliklerde Mesaha-Boylama, Verim Yüzdesi ve Tasnif depolama Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: TURKUAZ KÜTAHYA ORMANCILIK MADENCİLİK DANIŞMANLIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.007.658,80 TRY
2025/430360 · Orman İşletme Müdürlüğü-Kütahya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 04.04.2025
Orman İşletme Müdürlüğü-Kütahya DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/430360
04.04.2025
517 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kütahya Orman İşletme Müdürlüğü Türkmen İşletme Şefliği 855,856,863,863-4,870 ve 870-1 Kod nolu Orman Yollarında Üst yapı yapım işi
Yüklenici: YAVUZ SELİM KALAYCI · 1,362,069.28 TRY
2025/360034 · KÜTAHYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 20.03.2025
KÜTAHYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/360034
20.03.2025
532 gün geçti