Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

21 ihale · 0 aktif · 21 pasif · Osmaniye İl Özel İdaresi Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü Filtreyi temizle
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OSMANİYE KADİRLİ VERGİ DAİRESİ YAPIM İŞİ
Yüklenici: KUZEYFEN İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 49,450,750.00 TRY
2026/1079878 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 13.07.2026
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/1079878
13.07.2026
52 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OSMANİYE POLİSEVİ TADİLAT İŞİ
Yüklenici: AHMET DENİZ · 3,385,000.00 TRY
2026/1069403 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 30.06.2026
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/1069403
30.06.2026
65 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ CEVDETİYE ŞANTİYESİ EK HİZMET BİNASI YAPIM İŞİ
Yüklenici: ÖZİDAŞ SANAYİİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 50,250,000.00 TRY
2026/1146284 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 24.06.2026
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/1146284
24.06.2026
71 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OSMANİYE DÜZİÇİ KAYMAKAMLIK LOJMANI YAPIM İŞİ
Yüklenici: ÖZİDAŞ SANAYİİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 20,400,000.00 TRY
2026/1143784 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 24.06.2026
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/1143784
24.06.2026
71 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OSMANİYE VALİ KONAĞI VE VALİLİĞİMİZE AİT TAŞINMAZLARIN BAKIM ONARIM İŞİ
Yüklenici: ÖZİDAŞ SANAYİİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 11,520,000.00 TRY
2026/1143783 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 24.06.2026
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/1143783
24.06.2026
71 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OSMANİYE KADİRLİ KARATEPE KİLİM KOOPERATİFİ EK BİNASI YAPIM İŞİ
Yüklenici: AYAS İNOVASYON İNŞAAT TAAHHÜT LİMİTED ŞİRKETİ · 9,144,000.00 TRY
2026/626132 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 24.04.2026
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/626132
24.04.2026
132 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OSMANİYE DÜZİÇİ SOSYAL HİZMETLER İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ YAPIM İŞİ
Yüklenici: ÖMER GÜNDEŞ İNŞAAT YAPI OTOMOTİV TARIM HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 59,600,000.00 TRY
2026/262883 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 09.03.2026
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/262883
09.03.2026
178 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE İhale İptal Edilmiş
OSMANİYE KADİRLİ KARATEPE KİLİM KOOPERATİFİ EK BİNASI YAPIM İŞİ
2026/235046 · Osmaniye İl Özel İdaresi Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü (21) · 05.03.2026
Osmaniye İl Özel İdaresi Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü (21)
2026/235046
05.03.2026
182 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE İhale İptal Edilmiş
OSMANİYE TOPRAKKALE İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI HİZMET BİNASI EKSİK VE KUSURLU İMALATLARIN YAPTIRILMASI İŞİ
2026/259297 · Osmaniye İl Özel İdaresi Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü (21) · 23.02.2026
Osmaniye İl Özel İdaresi Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü (21)
2026/259297
23.02.2026
192 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OSMANİYE İLİ MERKEZ KENT GÜVENLİK YÖNETİM SİSTEMİ GENİŞLEME, MODERNİZASYON VE SİSTEM PERFORMANSI ARTTIRIM PROJESİ YAPIM İŞİ
Yüklenici: AYDIN GÜVENLİK SİSTEMLERİ TELEKOMÜNİKASYON İNŞAAT TAAHHÜT SERVİS HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,751,869.41 TRY
2026/13670 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 13.02.2026
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/13670
13.02.2026
202 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OSMANİYE POLİSEVİ YANGIN MERDİVENİ YAPIM İŞİ
Yüklenici: ÖZİDAŞ SANAYİİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 1,675,000.00 TRY
2025/2238632 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 10.12.2025
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2025/2238632
10.12.2025
267 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE İhale İptal Edilmiş
OSMANİYE POLİSEVİ YANGIN MERDİVENİ YAPIM İŞİ
2025/1867306 · Osmaniye İl Özel İdaresi Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü (21) · 05.11.2025
Osmaniye İl Özel İdaresi Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü (21)
2025/1867306
05.11.2025
302 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OSMANİYE CEVDETİYE SPORCU TESİSLERİ BAKIM ONARIM YAPIM İŞİ
Yüklenici: ÖZİDAŞ SANAYİİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 1,650,000.00 TRY
2025/1832675 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 24.10.2025
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2025/1832675
24.10.2025
314 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OSMANİYE MÜFTÜLÜK BİNASI YAPIM İŞİ
Yüklenici: ONUR IŞIKLI · 104,322,000.00 TRY
2025/1555288 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 16.10.2025
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2025/1555288
16.10.2025
322 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OSMANİYE BAHÇE İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ EK HİZMET BİNASI YAPIM İŞİ
Yüklenici: ORMANLAR İNŞAAT PEYZAJ NAKLİYE TEMİZLİK OTOMOTİV İTHALAT İHRACAT PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 6,812,012.12 TRY
2025/1581232 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 13.10.2025
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2025/1581232
13.10.2025
325 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OSMANİYE İL TARIM MÜDÜRLÜĞÜ EK HİZMET BİNASI YAPIM İŞİ
Yüklenici: ALS GAYRİMENKUL İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 16,518,800.00 TRY
2025/1276274 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 19.09.2025
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2025/1276274
19.09.2025
349 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OSMANİYE DÜZİÇİ 24 DERSLİKLİ İRFANLI İLKOKULU YAPIM İŞİ
Yüklenici: ALACADORUK İNŞAAT MEDİKAL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 83,380,000.00 TRY
2025/1080439 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 18.08.2025
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2025/1080439
18.08.2025
381 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OSMANİYE İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EK HİZMET BİNASI YAPIM İŞİ
Yüklenici: ONUR IŞIKLI · 67,152,000.00 TRY
2025/954734 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 18.08.2025
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2025/954734
18.08.2025
381 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OSMANİYE İLİ SOKAK HAYVANLARI GEÇİCİ BARINMA VE DOĞAL YAŞAM ALANI ALT YAPI DÜZENLEMESİ İLE KARAÇAY SOSYAL TESİSLERİ BAKIM ONARIM İŞİ
Yüklenici: ÖZİDAŞ SANAYİİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 5,450,000.00 TRY
2025/1160037 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 31.07.2025
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2025/1160037
31.07.2025
399 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OSMANİYE KARABOYUNLU EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ POLİS LOJMANLARI ONARIM İŞİ
Yüklenici: İSA UĞUR · 1,279,000.00 TRY
2025/1006350 · Osmaniye İl Özel İdaresi Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü (21) · 21.07.2025
Osmaniye İl Özel İdaresi Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü (21)
2025/1006350
21.07.2025
409 gün geçti