Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

1.845 ihale · 26 aktif · 1.819 pasif · RİZE · RİZE MERKEZ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

RİZE MERKEZ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -21 (önceki aya göre)
0 40 80 Eki 24 · 53 ihale Eki 24 Kas 24 · 39 ihale Ara 24 · 69 ihale Ara 24 Oca 25 · 31 ihale Şub 25 · 48 ihale Şub 25 Mar 25 · 48 ihale Nis 25 · 52 ihale Nis 25 May 25 · 58 ihale Haz 25 · 55 ihale Haz 25 Tem 25 · 64 ihale Ağu 25 · 51 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 48 ihale Eki 25 · 47 ihale Eki 25 Kas 25 · 51 ihale Ara 25 · 56 ihale Ara 25 Oca 26 · 37 ihale Şub 26 · 26 ihale Şub 26 Mar 26 · 53 ihale Nis 26 · 63 ihale Nis 26 May 26 · 34 ihale Haz 26 · 71 ihale Haz 26 Tem 26 · 80 ihale Ağu 26 · 37 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 16 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale RİZE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Puana Dayalı Sonuç Karşılığı Laboratuvar Hizmeti Alımı
2026/1519998 · RİZE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (150) · 22.09.2026
RİZE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (150)
2026/1519998
22.09.2026
19 gün kaldı
Mal e-İhale RİZE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
59 Kalem Sarf Malzeme
2026/1578384 · RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKANLIĞI (35) · 17.09.2026
RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKANLIĞI (35)
2026/1578384
17.09.2026
14 gün kaldı
Hizmet e-İhale RİZE İhale İptal Edilmiş
36 Aylık Merkezi Manyetik Rezonans (MR) Görüntüleme
2026/1520291 · RİZE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ RİZE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (43) · 17.09.2026
RİZE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ RİZE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (43)
2026/1520291
17.09.2026
14 gün kaldı
Yapım e-İhale RİZE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Gülbahar Mahallesi Kadın Koordinasyon ve Eğitim Merkezi
2026/1580203 · RİZE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (69) · 16.09.2026
RİZE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (69)
2026/1580203
16.09.2026
13 gün kaldı
Mal e-İhale RİZE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Cenaze hizmetlerinde kullanılmak üzere kefen malzemesi
2026/1558296 · RİZE BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (27) · 11.09.2026
RİZE BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (27)
2026/1558296
11.09.2026
8 gün kaldı
Yapım e-İhale RİZE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
RİZE İLİ ÇAMLIHEMŞİN İLÇESİ SIRAKÖY KÖYÜ - VARYEMEZ YAYLA - CAHBEYİK YAYLA ARASI YOL YAPIM İŞİ
2026/1608079 · RİZE İL ÖZEL İDARESİ (240) · 11.09.2026
RİZE İL ÖZEL İDARESİ (240)
2026/1608079
11.09.2026
8 gün kaldı
Yapım e-İhale RİZE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Regülatör Tesisatı Yapım İşi
2026/1574121 · RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKANLIĞI (35) · 10.09.2026
RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKANLIĞI (35)
2026/1574121
10.09.2026
7 gün kaldı
Mal e-İhale RİZE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Taekwondo Pss Elektronik Sistem ve Ekipmanları Mal Alım İşi
2026/1505375 · RİZE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (210) · 07.09.2026
RİZE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (210)
2026/1505375
07.09.2026
4 gün kaldı
Mal e-İhale RİZE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Sera alanında meyve kurutma ve tohum saklama sistemleri alımı ve montajı
2026/1433473 · RİZE BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (27) · 04.09.2026
RİZE BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (27)
2026/1433473
04.09.2026
1 gün kaldı
Yapım e-İhale RİZE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Rize İli Muhtelif Yerleşkelerde ( İkizdere İlçesi Çataltepe Köyü Şebeke Hattı ) İçme Suyu İnşaatı Yapım İşi
2026/1503764 · RİZE İL ÖZEL İDARESİ (240) · 04.09.2026
RİZE İL ÖZEL İDARESİ (240)
2026/1503764
04.09.2026
1 gün kaldı
Mal e-İhale RİZE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
C 25/30 POMPASIZ HAZIR BETON ALIMI
2026/1490648 · KENDİRLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (11) · 03.09.2026
KENDİRLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (11)
2026/1490648
03.09.2026
Bugün
Yapım e-İhale RİZE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Rize İli Muhtelif Yerleşkelerde (Merkez İlçesi Sütlüce Köyü) İçme Suyu İnşaatı Yapım İşi
2026/1488518 · RİZE İL ÖZEL İDARESİ (240) · 03.09.2026
RİZE İL ÖZEL İDARESİ (240)
2026/1488518
03.09.2026
Bugün
Mal e-İhale RİZE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Cihazlar ve aletler grubu yedek parça ile Medikal malzemeler
2026/1438300 · RİZE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ BİRİMİ (16) · 02.09.2026
RİZE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ BİRİMİ (16)
2026/1438300
02.09.2026
1 gün geçti
Yapım e-İhale RİZE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Rize İli Muhtelif Yerleşkelerde (Merkez İlçesi Karasu ve Güzelköy Köyü Kanalizasyon Hattı ile Aktaş/Taşpınar İçme Suyu ve Akpınar/Boğazköy İçme Suyu Hattı) Yapım İşi
2026/1468193 · RİZE İL ÖZEL İDARESİ (240) · 01.09.2026
RİZE İL ÖZEL İDARESİ (240)
2026/1468193
01.09.2026
2 gün geçti
Hizmet e-İhale RİZE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
YOL BAKIM ÇALIŞMALARI VE BİNA YIKIM İŞLERİ İÇİN BİR ADET PALETLİ EKSKAVATÖR (18-22 TON), BİR ADET DAMPERLİ KAMYON VE BİR ADET SAL KASA KAMYON KİRALANMASI HİZMET ALIM İŞİ
2026/1513298 · RİZE İL ÖZEL İDARESİ (240) · 01.09.2026
RİZE İL ÖZEL İDARESİ (240)
2026/1513298
01.09.2026
2 gün geçti
Yapım e-İhale RİZE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Rize Çamlıhemşin Yamantürk Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Yangın Merdiveni Yapım İşi
2026/1515125 · RİZE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (158) · 01.09.2026
RİZE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (158)
2026/1515125
01.09.2026
2 gün geçti
Hizmet e-İhale RİZE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
1 ADET HASTA NAKİL AMBULANSI DÖNÜŞÜM HİZMETİ ALIMI
2026/1532555 · RİZE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ RİZE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (92) · 31.08.2026
RİZE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ RİZE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (92)
2026/1532555
31.08.2026
3 gün geçti
Yapım e-İhale RİZE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Çeşitli Yerleşkelerde Elektrik Tesisatı ve VRF Değişimi Yapım İşi
2026/1339377 · RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (28) · 31.08.2026
RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (28)
2026/1339377
31.08.2026
3 gün geçti
Yapım e-İhale RİZE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Rize Merkez Şehit Erhan Dural Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Yangın Merdiveni Yapım İşi
2026/1514448 · RİZE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (158) · 31.08.2026
RİZE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (158)
2026/1514448
31.08.2026
3 gün geçti
Yapım e-İhale RİZE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Kazım Ayvaz Güreş Eğitim Merkezi Bakım Onarım İşi
2026/1503429 · RİZE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (210) · 31.08.2026
RİZE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (210)
2026/1503429
31.08.2026
3 gün geçti