Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

282 ihale · 5 aktif · 277 pasif · SAMSUN B.B. SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Filtreyi temizle
Mal e-İhale SAMSUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
HIRDAVAT TEMİNİ
2026/1498402 · SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282) · 22.09.2026
SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282)
2026/1498402
22.09.2026
19 gün kaldı
Mal e-İhale SAMSUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
PİK EK PARÇA TEMİNİ
2026/1497345 · SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282) · 16.09.2026
SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282)
2026/1497345
16.09.2026
13 gün kaldı
Mal e-İhale SAMSUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KATYONİK POLİELEKTROLİT TEMİNİ
2026/1478509 · SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282) · 14.09.2026
SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282)
2026/1478509
14.09.2026
11 gün kaldı
Mal e-İhale SAMSUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
DÜKTİL BORU VE EK PARÇALARI
2026/1469465 · SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282) · 07.09.2026
SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282)
2026/1469465
07.09.2026
4 gün kaldı
Hizmet e-İhale SAMSUN İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
BLOWER GRUPLARININ MAJÖR BAKIM VE ONARIM İŞİ
2026/1360360 · SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282) · 24.08.2026
SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282)
2026/1360360
24.08.2026
10 gün geçti
Yapım e-İhale SAMSUN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
SAMSUN İLİ İLKADIM, ATAKUM, CANİK, TEKKEKÖY İLÇELERİ ÜSTYAPI BAKIM ONARIM VE YENİLEME
2026/1227322 · SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282) · 10.08.2026
SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282)
2026/1227322
10.08.2026
24 gün geçti
Mal e-İhale SAMSUN İhale İptal Edilmiş
DÜKTİL BORU VE EK PARÇALARI
2026/1121569 · SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282) · 21.07.2026
SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282)
2026/1121569
21.07.2026
44 gün geçti
Yapım e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TERME KARMA OSB ALTYAPI, ATIKSU PAKET TERFİ İSTASYONU VE İLETİM HATTI İLE PLATFORM KAZI-DOLGU İŞLERİ (1KISIM)
Yüklenici: BÜLENT ULUDAĞ-ASU İNŞAAT MÜTEAHHİTLİĞİ · 117,737,012.00 TRY
2026/1082411 · SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282) · 17.07.2026
SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282)
2026/1082411
17.07.2026
48 gün geçti
Yapım e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YAKAKENT SU ÜRÜNLERİ İŞLEME İHTİSAS OSB ALTYAPI VE İSTİNAT DUVARI İLE PLATFORM KAZI-DOLGU İŞLERİ
Yüklenici: KADİR TALMAÇ, KD ALTYAPI TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 113,999,999.00 TRY
2026/1061077 · SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282) · 16.07.2026
SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282)
2026/1061077
16.07.2026
49 gün geçti
Mal e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MİKSER TEMİNİ
Yüklenici: ALEMDAR POMPA İNŞAAT ELEKTRİK MAKİNA SANAYİİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,450,000.00 TRY
2026/1280768 · SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282) · 14.07.2026
SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282)
2026/1280768
14.07.2026
51 gün geçti
Yapım e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SAMSUN İLİ ÇARŞAMBA İLÇESİ İÇME SUYU İNŞAATI
Yüklenici: YUSER YAPI MÜHENDİSLİK LİMİTED ŞİRKETİ · 104,788,141.00 TRY
2026/1031320 · SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282) · 07.07.2026
SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282)
2026/1031320
07.07.2026
58 gün geçti
Mal e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
CBS TABANLI ALTYAPI BİLGİ SİSTEMİ TEMİNİ
Yüklenici: SHK BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LİMİTED ŞİRKETİ · 2,500,000.00 TRY
2026/1071227 · SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282) · 25.06.2026
SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282)
2026/1071227
25.06.2026
70 gün geçti
Hizmet e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İDARE MALI ÇELİK BORU DÖŞENMESİ
Yüklenici: NOVATHERM MÜHENDİSLİK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 2,947,500.00 TRY
2026/1135906 · SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282) · 24.06.2026
SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282)
2026/1135906
24.06.2026
71 gün geçti
Yapım e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SALIPAZARI BARAJI İÇMESUYU ARITMA TESİSİ VE HAMSU İSALE HATTI İNŞAATI
Yüklenici: KARAS ALTYAPI İNŞAAT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, TATKAR İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 1,100,100,100.55 TRY
2026/897158 · SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282) · 17.06.2026
SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282)
2026/897158
17.06.2026
78 gün geçti
Mal e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
POLİALÜMİNYUM HİDROKSİT SÜLFAT
Yüklenici: ACH DIŞ TİCARET SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 16,500,000.00 TRY
2026/925203 · SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282) · 11.06.2026
SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282)
2026/925203
11.06.2026
84 gün geçti
Mal e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
0-5 MM KALKER KUMU NAKLİYELİ ŞEKİLDE ALIMI İŞİ
Yüklenici: ZİRVEYOL İNŞAAT MÜHENDİSLİK TAAHHÜT HAFRİYAT MADEN TURİZM NAKLİYE VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 10,479,000.00 TRY
2026/914808 · SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282) · 11.06.2026
SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282)
2026/914808
11.06.2026
84 gün geçti
Mal e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
1 ADET 60'LIK KANAL KOVASI, 4 ADET KIRICI, 11 ADET QUİCK KAPLİN, 13 ADET TIRNAKLI KOVA (40 CM VE 30 CM) VE 5 ADET FORKLİFT ÇATALI TEMİNİ
Yüklenici: GALEN GRUP ÇELİK ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 1,738,000.00 TRY
2026/909396 · SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282) · 04.06.2026
SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282)
2026/909396
04.06.2026
91 gün geçti
Mal e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
C30/37 SINIFI HAZIR BETON TEMİNİ
Yüklenici: BETOSAM İNŞAAT NAKLİYAT HAZIR BETON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 54,400,000.00 TRY
2026/799381 · SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282) · 04.06.2026
SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282)
2026/799381
04.06.2026
91 gün geçti
Yapım e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SAMSUN MERT IRMAĞI KANALİZASYON KOLLEKTÖR HATTI İNŞAATI
Yüklenici: ÖREN İNŞAAT EMLAK GIDA VE PETROL ÜRÜNLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 308,555,000.00 TRY
2026/698575 · SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282) · 02.06.2026
SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282)
2026/698575
02.06.2026
93 gün geçti
Mal e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MUHTELİF İÇME SUYU MALZEMELERİ TEMİNİ
Yüklenici: İPEK HIRDAVAT DEMİR ÇELİK ELEKTRONİK TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 13,439,184.76 TRY
2026/759279 · SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282) · 01.06.2026
SAMSUN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (282)
2026/759279
01.06.2026
94 gün geçti