Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

68 ihale · 2 aktif · 66 pasif · SAMSUN · AYVACIK Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

AYVACIK — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -4 (önceki aya göre)
0 4 8 Eki 24 · 2 ihale Eki 24 Kas 24 · 0 ihale Ara 24 · 1 ihale Ara 24 Oca 25 · 1 ihale Şub 25 · 0 ihale Şub 25 Mar 25 · 0 ihale Nis 25 · 0 ihale Nis 25 May 25 · 0 ihale Haz 25 · 0 ihale Haz 25 Tem 25 · 2 ihale Ağu 25 · 7 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 8 ihale Eki 25 · 4 ihale Eki 25 Kas 25 · 0 ihale Ara 25 · 0 ihale Ara 25 Oca 26 · 5 ihale Şub 26 · 0 ihale Şub 26 Mar 26 · 1 ihale Nis 26 · 1 ihale Nis 26 May 26 · 2 ihale Haz 26 · 4 ihale Haz 26 Tem 26 · 0 ihale Ağu 26 · 5 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Mal e-İhale SAMSUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
EÜAŞ Hasan Uğurlu-Suat Uğurlu HES İşletme Müdürlüğü’nün ihtiyacı olan 300000 Kg Kal-Yak’ın (Fuel-Oil No:5 Hafif) nakliye dâhil satın alınması ve ilgili İdare’ye teslim edilmesi
2026/1492816 · HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI HASAN UĞURLU-SUAT UĞURLU HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 08.09.2026
HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI HASAN UĞURLU-SUAT UĞURLU HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/1492816
08.09.2026
5 gün kaldı
Yapım e-İhale SAMSUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Ayvacık İlçesi Terce Deresi Mevkii Çadır ve Karavan Park Rekreasyon Alanı Yapım İşi
2026/1510974 · AYVACIK BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 31.08.2026
AYVACIK BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/1510974
31.08.2026
3 gün geçti
Hizmet e-İhale SAMSUN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
EÜAŞ Hasan Uğurlu Suat Uğurlu HES İşletme Müdürlüğünün İhtiyacı Olan 2 (İki) Yıl Süreli Personel Taşıma Hizmet Alımı İşi
2026/1300851 · HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI HASAN UĞURLU-SUAT UĞURLU HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 25.08.2026
HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI HASAN UĞURLU-SUAT UĞURLU HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/1300851
25.08.2026
9 gün geçti
Hizmet e-İhale SAMSUN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Samsun İli Ayvacık İlçesi Taşımalı Eğitim Kapsamındaki Özel Eğitim Sınıfı Bulunan Okullardaki 49 Öğrencinin Yerleşim Birimlerinden 5 Taşıma Merkezi Okula 9 Hat Üzerinden 9 Araç İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1230701 · SAMSUN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AYVACIK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (33) · 12.08.2026
SAMSUN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AYVACIK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (33)
2026/1230701
12.08.2026
22 gün geçti
Hizmet e-İhale SAMSUN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Samsun İli Ayvacık İlçesi Taşımalı Eğitim Kapsamındaki Ortaöğretim Okulları ve İmam Hatip Ortaokulunda Bulunan 316 Öğrencinin 4 Taşıma Merkezi Okula 23 Hat Üzerinden 27 Araç İle 181 İş Günü Taşınması İşi.
2026/1216462 · SAMSUN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AYVACIK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (33) · 10.08.2026
SAMSUN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AYVACIK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (33)
2026/1216462
10.08.2026
24 gün geçti
Hizmet e-İhale SAMSUN Sözleşme İmzalanmış
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Samsun İli Ayvacık İlçesi Taşımalı Eğitim Kapsamındaki İlköğretim Okullarında Bulunan 854 Öğrencinin Yerleşim Birimlerinden 8 Taşıma Merkezi Okula 74 Hat Üzerinden 84 Araç İle 181 İş Günü Taşınması İşi.
2026/1202317 · SAMSUN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AYVACIK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (33) · 04.08.2026
SAMSUN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AYVACIK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (33)
2026/1202317
04.08.2026
30 gün geçti
Yapım e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
EÜAŞ Hasan Uğurlu-Suat Uğurlu HES İşletme Müdürlüğünün İhtiyacı Olan Isı Pompası Sistemi Temini, Nakliyesi, Montajı, Devreye Alınması Dahil Yapım İşi.
Yüklenici: SAYİT ÖZBEK · 725,000.00 TRY
2026/961726 · HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI HASAN UĞURLU-SUAT UĞURLU HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 25.06.2026
HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI HASAN UĞURLU-SUAT UĞURLU HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/961726
25.06.2026
70 gün geçti
Hizmet e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2016 veya üzeri model en az 19+1 kişilik 1 adet ve 16+1 kişilik 5 adet olmak üzere toplam 6 adet araç ile 3 (üç) ay süreli şartname ekinde bulunan programa göre takribi 1098 ( BinDoksanSekiz) sefer yapacak şekilde personel taşıma işi
Yüklenici: MERTEM GURUP DANIŞMANLIK DOĞALGAZ TEMİZLİK İNŞAAT TIBBİ CİHAZLAR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,866,825.00 TRY
2026/1135446 · HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI HASAN UĞURLU-SUAT UĞURLU HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 23.06.2026
HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI HASAN UĞURLU-SUAT UĞURLU HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/1135446
23.06.2026
72 gün geçti
Mal e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
EÜAŞ Hasan Uğurlu-Suat Uğurlu HES İşletme Müdürlüğü'ne bağlı Hasan Uğurlu HES Ana Güç Transformatörleri CO2’li (Karbondioksitli) söndürme sistemi rehabilitasyonu ve çalışır vaziyette teslimi
Yüklenici: TEKNOÇAĞ ISI SİSTEMLERİ MAKİNA İNŞAAT TESİSAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 6,925,000.00 TRY
2026/840474 · HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI HASAN UĞURLU-SUAT UĞURLU HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 11.06.2026
HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI HASAN UĞURLU-SUAT UĞURLU HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/840474
11.06.2026
84 gün geçti
Mal e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Mevcut jeneratör çıkış kesicisinin demontaj edilerek yeni sistem 1 adet vakumlu tip Jeneratör Kesicisinin satın alınması ve montajının yapılarak çalışır vaziyette teslim edilmesi işi
Yüklenici: GENKOR ELEKTRİK MÜHENDİSLİK ARGE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 68,000.00 EUR (Avro)
2026/802532 · HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI HASAN UĞURLU-SUAT UĞURLU HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 02.06.2026
HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI HASAN UĞURLU-SUAT UĞURLU HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/802532
02.06.2026
93 gün geçti
Hizmet e-İhale SAMSUN İhale İptal Edilmiş
2023 model veya üzeri en az 19+1 kişilik 2 adet ve 16+1 kişilik 4 adet olmak üzere toplam 6 adet araç ile 2 (iki) yıl süreli personel taşıma
2026/693266 · HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI HASAN UĞURLU-SUAT UĞURLU HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 18.05.2026
HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI HASAN UĞURLU-SUAT UĞURLU HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/693266
18.05.2026
108 gün geçti
Hizmet e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
EÜAŞ Hasan Uğurlu-Suat Uğurlu HES İşletme Müdürlüğünün ihtiyacı olan ve detayları Teknik Şartnamede belirtilen 2'si sürücüsüz 1'i sürücülü olmak üzere toplam 3 farklı türde 2020 model ve üzeri hizmet araçlarının kiralanması
Yüklenici: MERSİN KARDELEN TURİZM TEMİZLİK HİZMETLERİ TAŞIMACILIK OTOMOTİV İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,911,838.24 TRY
2026/674299 · HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI HASAN UĞURLU-SUAT UĞURLU HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 07.05.2026
HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI HASAN UĞURLU-SUAT UĞURLU HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/674299
07.05.2026
119 gün geçti
Mal e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
1 Adet Eklemli Platform Temini ve Nakliye Dahil İdareye Teslimi
Yüklenici: İNTERTEK MAKİNA ANONİM ŞİRKETİ · 1,950,000.00 TRY
2026/626050 · HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI HASAN UĞURLU-SUAT UĞURLU HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 27.04.2026
HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI HASAN UĞURLU-SUAT UĞURLU HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/626050
27.04.2026
129 gün geçti
Hizmet e-İhale SAMSUN İhale İptal Edilmiş
EÜAŞ Hasan Uğurlu-Suat Uğurlu HES İşletme Müdürlüğünün ihtiyacı olan 2'si sürücüsüz 1'i sürücülü olmak üzere toplam 3 farklı türde 2020 model ve üzeri hizmet araçlarının kiralanması
2026/376698 · HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI HASAN UĞURLU-SUAT UĞURLU HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 26.03.2026
HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI HASAN UĞURLU-SUAT UĞURLU HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/376698
26.03.2026
161 gün geçti
Hizmet SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 Eğitim Öğretim Yılı Ayvacık İlçesi Ortaöğretim Okulları Yemek Hizmeti Alımı
Yüklenici: SAMSUN AYVACIK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ · 2.456.160,00 TRY
2026/169380 · Ayvacık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (33) · 30.01.2026
Ayvacık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (33)
2026/169380
30.01.2026
216 gün geçti
Hizmet SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SAMSUN İLİ AYVACIK İLÇESİ TEMEL EĞİTİM TAŞIMA YEMEK HİZMETİ ALIMI
Yüklenici: SAMSUN AYVACIK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ · 7.841.760,00 TRY
2026/170446 · Ayvacık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (33) · 30.01.2026
Ayvacık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (33)
2026/170446
30.01.2026
216 gün geçti
Mal e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SAMSUN AYVACIK MTAL GALİP ÖZTÜRK KIZ ERKEK ÖĞRENCİ YURDU GIDA ALIM İŞİ
Yüklenici: GÖKSEL BEYAZOĞLU · 935,200.00 TRY
2025/2449569 · AYVACIK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 20.01.2026
AYVACIK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2025/2449569
20.01.2026
226 gün geçti
Mal e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ayvacık MTAL DÖSE Taze Ürünler, Muhtelif Gıda Ürünleri, Tek Kullanımlık Tabak Kaşık, Tatlı ve Bardak Su Alımı
Yüklenici: SEYHANOĞULLARI GIDA TARIM ÜRÜNLERİ NAKLİYE İNŞAAT TURİZM TEMİZLİK İŞLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 170,640.00 TRY
2025/2455149 · AYVACIK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 20.01.2026
AYVACIK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2025/2455149
20.01.2026
226 gün geçti
Mal e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
250000 LİTRE AKARYAKIT (MOTORİN) ALIMI
Yüklenici: PETROSER PETROL NAKLİYAT TURİZM SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 10,495,000.00 TRY
2025/2273857 · AYVACIK BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 05.01.2026
AYVACIK BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2025/2273857
05.01.2026
241 gün geçti
Mal e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ayvacık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Döner Sermaye İşletmesi Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı Ekmek, Temizlik Ürünleri ve 45lik Propan Tüp Alımi
Yüklenici: RAHİM AK · 930.000,00 TRY
2025/1610159 · MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 07.10.2025
MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2025/1610159
07.10.2025
331 gün geçti