Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

108 ihale · 3 aktif · 105 pasif · SAMSUN · TEKKEKÖY Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

TEKKEKÖY — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay önceki ayla aynı
0 4 7 Eki 24 · 1 ihale Eki 24 Kas 24 · 3 ihale Ara 24 · 7 ihale Ara 24 Oca 25 · 2 ihale Şub 25 · 2 ihale Şub 25 Mar 25 · 2 ihale Nis 25 · 1 ihale Nis 25 May 25 · 1 ihale Haz 25 · 3 ihale Haz 25 Tem 25 · 3 ihale Ağu 25 · 3 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 6 ihale Eki 25 · 5 ihale Eki 25 Kas 25 · 5 ihale Ara 25 · 4 ihale Ara 25 Oca 26 · 1 ihale Şub 26 · 3 ihale Şub 26 Mar 26 · 2 ihale Nis 26 · 3 ihale Nis 26 May 26 · 3 ihale Haz 26 · 5 ihale Haz 26 Tem 26 · 1 ihale Ağu 26 · 3 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 3 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale SAMSUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İMARA AYKIRI YAPILARIN YIKIMI VE MOLOZLARININ KALDIRILMASI İŞİ
2026/1519736 · TEKKEKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 15.09.2026
TEKKEKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/1519736
15.09.2026
12 gün kaldı
Yapım e-İhale SAMSUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
400 kV EİH Direk Kulelerinin Boyanması
2026/1392389 · TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (46) · 03.09.2026
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (46)
2026/1392389
03.09.2026
Bugün
Mal e-İhale SAMSUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
48 V DC Pano Temini ve Montajı
2026/1550884 · TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (46) · 01.09.2026
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (46)
2026/1550884
01.09.2026
2 gün geçti
Yapım e-İhale SAMSUN İhale İptal Edilmiş
SAMSUN İL, TEKKEKÖY İLÇESİ, KİRAZLIK MEVKİNDEKİ ÜST GEÇİDE 2 DURAKLI ASANSÖR YAPILMASI İŞİ
2026/1378607 · TEKKEKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 17.08.2026
TEKKEKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/1378607
17.08.2026
17 gün geçti
Hizmet e-İhale SAMSUN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 Özel eğitim öğrencilerinin ve rehber personelin taşınması işi
2026/1289066 · SAMSUN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TEKKEKÖY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 14.08.2026
SAMSUN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TEKKEKÖY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2026/1289066
14.08.2026
20 gün geçti
Hizmet e-İhale SAMSUN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Temel Eğitim Öğrencilerinin 16 Taşıma Merkezi Okula 75 Araçla Taşınması işi
2026/1269357 · SAMSUN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TEKKEKÖY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 13.08.2026
SAMSUN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TEKKEKÖY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2026/1269357
13.08.2026
21 gün geçti
Mal e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Stasyoner Tip Akü Alımı
Yüklenici: START AKÜ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 10,120,800.00 TRY
2026/1088042 · TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (46) · 21.07.2026
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (46)
2026/1088042
21.07.2026
44 gün geçti
Yapım e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İTM_10-3 154 kV Çarşamba OSB TM Tamamlama
Yüklenici: MUSTAFA TEKİN · 66,984,099.00 TRY
2026/1105059 · TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (46) · 23.06.2026
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (46)
2026/1105059
23.06.2026
72 gün geçti
Yapım e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
FINDIK İŞLEME TESİSİ YAPIM İŞİ
Yüklenici: MİRAÇ KAYA · 4,798,000.00 TRY
2026/997721 · TEKKEKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 22.06.2026
TEKKEKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/997721
22.06.2026
73 gün geçti
Mal e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
FINDIK İŞLEME TESİSİ MAKİNE ALIM İŞİ
Yüklenici: Fİ ENDÜSTRİYEL OTOMASYON MAKİNE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,223,500.00 TRY
2026/956451 · TEKKEKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 16.06.2026
TEKKEKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/956451
16.06.2026
79 gün geçti
Mal e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
LED Armatür ve Kasaları Alımı
Yüklenici: AK-DAL İNŞAAT ELEKTRİK MİMARLIK MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 462,240.00 TRY
2026/899149 · TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (46) · 15.06.2026
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (46)
2026/899149
15.06.2026
80 gün geçti
Hizmet e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
400 kV Altınkaya-Sinop EİH ve 400 kV Sinop-Kastamonu EİH Kamulaştırma, Orman İzin Haritaları ve İmar Planları Hazırlanması
Yüklenici: KARADENİZ HARİTA MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK VE TAAHHÜT LİMİTED ŞİRKETİ · 2,964,000.00 TRY
2026/751589 · TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (46) · 02.06.2026
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (46)
2026/751589
02.06.2026
93 gün geçti
Yapım e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
H10-7 Referanslı 154 kV Çarşamba OSB TM İrtibatları
Yüklenici: HAMZA GÜVEN, TAVLAŞOĞLU MÜHENDİSLİK ELEKTRİK TAAHHÜT İNŞAAT TAAHHÜT İNŞAAT MALZEMELERİ HAYVANCILIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 33,189,874.00 TRY
2026/665684 · TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (46) · 15.05.2026
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (46)
2026/665684
15.05.2026
111 gün geçti
Mal e-İhale SAMSUN İhale İptal Edilmiş
FINDIK İŞLEME TESİSİ MAKİNE ALIM İŞİ
2026/743891 · TEKKEKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 14.05.2026
TEKKEKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/743891
14.05.2026
112 gün geçti
Yapım e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Hindistan İmali İzolatörlerin Cam İzolatör Dizileri ile Değiştirilmesi İşi
Yüklenici: TURGUTOĞLU ELEKTRİK İNŞAAT TAAHHÜT GIDA MADDELERİ TURİZM NAKLİYE TİCARET SANAYİ VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ · 30,250,440.00 TRY
2026/625829 · TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (46) · 06.05.2026
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (46)
2026/625829
06.05.2026
120 gün geçti
Mal e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Hat Hırdavat Malzemeleri Alımı
Yüklenici: VEYSİ TANLA · 19,678,164.00 TRY
2026/601221 · TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (46) · 29.04.2026
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (46)
2026/601221
29.04.2026
127 gün geçti
Yapım e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
H10-6 Referanslı 400 kV Altınordu-Reşadiye Havza Eİ Hattının 9-16 Arası Deplase İşi
Yüklenici: SEFA ALPEREN ÇELEBİ · 35,488,484.65 TRY
2026/577533 · TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (46) · 28.04.2026
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (46)
2026/577533
28.04.2026
128 gün geçti
Hizmet e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
4 ay süreli 36 adet sürücülü hizmet aracı kiralama
Yüklenici: GİRAY TURİZM PETROL ÜRÜNLERİ PAZARLAMA VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 22,489,875.54 TRY
2026/501968 · TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (46) · 02.04.2026
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (46)
2026/501968
02.04.2026
154 gün geçti
Hizmet e-İhale SAMSUN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AMASYA ORMAN FİDANLIK ŞEFLİĞİ FİDAN ÜRETİMİ VE BAKIMI HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: SİLVİKÜLTÜR ORMANCILIK PEYZAJ HAFRİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,227,189.72 TRY
2026/328932 · AMASYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SAMSUN ORMAN FİDANLIK MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 12.03.2026
AMASYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SAMSUN ORMAN FİDANLIK MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/328932
12.03.2026
175 gün geçti
Yapım e-İhale SAMSUN İhale İptal Edilmiş
İMARA AYKIRI YAPILARIN YIKIMI VE MOLOZLARININ KALDIRILMASI İŞİ
2026/206114 · DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 09.03.2026
DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/206114
09.03.2026
178 gün geçti