Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

230 ihale · 5 aktif · 225 pasif · ŞANLIURFA · SİVEREK Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

SİVEREK — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay önceki ayla aynı
0 6 12 Eki 24 · 2 ihale Eki 24 Kas 24 · 6 ihale Ara 24 · 3 ihale Ara 24 Oca 25 · 7 ihale Şub 25 · 7 ihale Şub 25 Mar 25 · 12 ihale Nis 25 · 3 ihale Nis 25 May 25 · 4 ihale Haz 25 · 6 ihale Haz 25 Tem 25 · 3 ihale Ağu 25 · 8 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 7 ihale Eki 25 · 4 ihale Eki 25 Kas 25 · 4 ihale Ara 25 · 7 ihale Ara 25 Oca 26 · 6 ihale Şub 26 · 3 ihale Şub 26 Mar 26 · 8 ihale Nis 26 · 4 ihale Nis 26 May 26 · 4 ihale Haz 26 · 7 ihale Haz 26 Tem 26 · 6 ihale Ağu 26 · 3 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 3 ihale Eyl 26
Mal e-İhale ŞANLIURFA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Sıhhi Tesisat Malzemesi Alım İşi
2026/1550786 · SİVEREK BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (26) · 21.09.2026
SİVEREK BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (26)
2026/1550786
21.09.2026
18 gün kaldı
Mal e-İhale ŞANLIURFA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
KEMİKLİ KIRMIZI ET ALIMI
2026/1467944 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SİVEREK AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 21.09.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SİVEREK AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/1467944
21.09.2026
18 gün kaldı
Yapım e-İhale ŞANLIURFA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Kaçak ve İmara Aykırı Yapıların Yıkım İşi
2026/1533112 · SİVEREK BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 14.09.2026
SİVEREK BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2026/1533112
14.09.2026
11 gün kaldı
Hizmet e-İhale ŞANLIURFA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Siverek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Bağlı Özel Ve Okul Öncesi İlk, Orta, Lise Ve Dengi Okullarındaki Öğrencilere 2026-2027 Öğretim Yılında Okutulacak, 1338081 Adet Ders Kitabının Tasnifi, Dağıtım Ve Yerine Teslimi İşi
2026/1464437 · ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SİVEREK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (33) · 26.08.2026
ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SİVEREK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (33)
2026/1464437
26.08.2026
8 gün geçti
Hizmet e-İhale ŞANLIURFA İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
2026-2027 Eğitim-Öğretim Yılı Şanlıurfa İli Siverek İlçesi Özel Eğitim Taşımalı Öğrenci Hizmetleri İhalesi işi
2026/1313170 · ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SİVEREK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (33) · 24.08.2026
ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SİVEREK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (33)
2026/1313170
24.08.2026
10 gün geçti
Hizmet e-İhale ŞANLIURFA İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
2026-2027 Yılı Şanlıurfa İli Siverek İlçesi Temel Eğitim Taşımalı Öğrenci Hizmetleri İhalesi işi
2026/1299183 · ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SİVEREK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (33) · 20.08.2026
ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SİVEREK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (33)
2026/1299183
20.08.2026
14 gün geçti
Mal e-İhale ŞANLIURFA Sonuç İlanı Yayımlanmış
Plent-Miks Alt Temel Malzemesi Alınması ( Kırılmış ve Elenmış Kalker Ocak Taşı İle Üretilen) (Nakliye Dâhil)
2026/1203054 · SİVEREK BELEDİYE BAŞKANLIĞI KIRSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (13) · 24.07.2026
SİVEREK BELEDİYE BAŞKANLIĞI KIRSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (13)
2026/1203054
24.07.2026
41 gün geçti
Yapım e-İhale ŞANLIURFA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Islak Hacimlerin Bakım Onarım
Yüklenici: ONS MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,787,167.00 TRY
2026/1160040 · ŞANLIURFA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ŞANLIURFA SİVEREK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (3) · 16.07.2026
ŞANLIURFA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ŞANLIURFA SİVEREK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (3)
2026/1160040
16.07.2026
49 gün geçti
Mal e-İhale ŞANLIURFA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SUNUCU VE VERİ DEPOLAMA ÜNİTESİ
Yüklenici: NETFİKS BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 7,899,500.00 TRY
2026/1244083 · SİVEREK BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ (4) · 14.07.2026
SİVEREK BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ (4)
2026/1244083
14.07.2026
51 gün geçti
Mal e-İhale ŞANLIURFA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Sahipsiz Hayvanların Toplanması ve Dezenfektan, Muhtelif Malzeme Alım İşi
Yüklenici: BELSAV ÇEVRE SAĞLIĞI BİTKİ BESLEME TARIM ALET MAKİNALARI VETERİNERLİK TAAHHÜT DANIŞMANLIK BİLİŞİM İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 38,793,613.50 TRY
2026/991885 · SİVEREK BELEDİYE BAŞKANLIĞI VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (2) · 08.07.2026
SİVEREK BELEDİYE BAŞKANLIĞI VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (2)
2026/991885
08.07.2026
57 gün geçti
Yapım e-İhale ŞANLIURFA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2 Kısım (Dış Cephe Tadilat Boyama Yapım İşi ile Dezenfeksiyonlu Medikal Vakum Merkezi ve Medikal Basınçlı Kuru Hava Merkezi Revizyon Yapım İşi) Bakım Onarım Revizyon Yapım İşi
Yüklenici: ORTADOĞU TADİLAT İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,848,444.00 TRY
2026/1050227 · ŞANLIURFA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ŞANLIURFA SİVEREK AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (1) · 03.07.2026
ŞANLIURFA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ŞANLIURFA SİVEREK AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (1)
2026/1050227
03.07.2026
62 gün geçti
Mal e-İhale ŞANLIURFA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
33 KALEM TÜKETİME YÖNELİK MALZEME ALIMI(MEYVE-SEBZE)
Yüklenici: ÖMER AVCI · 10,679,300.00 TRY
2026/932578 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SİVEREK AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 02.07.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SİVEREK AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/932578
02.07.2026
63 gün geçti
Yapım e-İhale ŞANLIURFA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Siverek GAP Kütüphanesi Projesi Onarım İşi
Yüklenici: MÜSLÜM DAĞ · 2,063,137.50 TRY
2026/1089516 · SİVEREK BELEDİYE BAŞKANLIĞI PLAN VE PROJE MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 26.06.2026
SİVEREK BELEDİYE BAŞKANLIĞI PLAN VE PROJE MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1089516
26.06.2026
69 gün geçti
Yapım e-İhale ŞANLIURFA İhale İptal Edilmiş
Kent Meydanı Yapım İşi
2026/969535 · SİVEREK BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (26) · 19.06.2026
SİVEREK BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (26)
2026/969535
19.06.2026
76 gün geçti
Mal e-İhale ŞANLIURFA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İlaç Alım İşi ve Araç Kiralama Hizmeti
Yüklenici: BELSAV ÇEVRE SAĞLIĞI BİTKİ BESLEME TARIM ALET MAKİNALARI VETERİNERLİK TAAHHÜT DANIŞMANLIK BİLİŞİM İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 99,232,545.00 TRY
2026/866203 · SİVEREK BELEDİYE BAŞKANLIĞI İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ VE SIFIR ATIK MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 17.06.2026
SİVEREK BELEDİYE BAŞKANLIĞI İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ VE SIFIR ATIK MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2026/866203
17.06.2026
78 gün geçti
Hizmet e-İhale ŞANLIURFA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI PERSONEL SERVİS HİZMET ALIMI
Yüklenici: YILPA HAYVANCILIK BANYO KONFEKSİYON TAŞIMACILIK GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5,791,650.00 TRY
2026/812579 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SİVEREK AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 15.06.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SİVEREK AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/812579
15.06.2026
80 gün geçti
Mal ŞANLIURFA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
3 KISIM SÜT/YOĞURT/YUMURTA ALIMI
Yüklenici: KOÇALİ BÜYÜKATEŞ · 680,000.00 TRY
2026/930933 · 7'NCİ KOLORDU KOMUTANLIĞI 107'NCİ TOPÇU ALAY KOMUTANLIĞI (5) · 10.06.2026
7'NCİ KOLORDU KOMUTANLIĞI 107'NCİ TOPÇU ALAY KOMUTANLIĞI (5)
2026/930933
10.06.2026
85 gün geçti
Mal e-İhale ŞANLIURFA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış Sonuç Sözleşme
ŞEHİT ALİ ÖZTÜRK ANADOLU LİSESİ 2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 2 DÖNEM, 2026-2027 YILI 1 DÖNEM PANSİYON VE TAŞIMALI ÖĞRENCİLERİN YEMEK YAPIMI İÇİN 5 KISIM MAL ALIMI
Yüklenici: İSMAİL CEVİZLİ · 8,109,850.00 TRY
2026/821717 · SİVEREK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ŞEHİT ALİ ÖZTÜRK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 01.06.2026
SİVEREK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ŞEHİT ALİ ÖZTÜRK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2026/821717
01.06.2026
94 gün geçti
Mal e-İhale ŞANLIURFA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Muhtelif İnşaat Malzemesi
Yüklenici: ALTINTAŞ BTN İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 21,250,000.00 TRY
2026/784895 · SİVEREK BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (26) · 01.06.2026
SİVEREK BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (26)
2026/784895
01.06.2026
94 gün geçti
Mal e-İhale ŞANLIURFA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KİMYA ALANI KİMYASAL HAM MADDE VE MALZEME
Yüklenici: GELECEK MEDİKAL ELEKTRONİK İNŞAAT MOBİLYA TURİZM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 7,452,092.00 TRY
2026/896709 · SİVEREK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SİVEREK AHMET KOYUNCU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (2) · 25.05.2026
SİVEREK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SİVEREK AHMET KOYUNCU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (2)
2026/896709
25.05.2026
101 gün geçti